Това жените сме откачено племе!

  • 7 333
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 864
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party

мацка, е тва е приказка на място!!!   Heart Eyes

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Незнам за вас ама откакто мъжа ми си намаза тялото с крема ми на Лореал/ който е само 50мл Close/ и струва да не казвам колко си крия козметиката!Щях да го пребия..... #2gunfire...Иначе за колата съм категорична - трай бабо за хубост!



Е аз ,затова използвам само българска козметика-"Регал" и "Дева".И много съм доволна.Simple Smile)
Относно гримовете и червилата....Успях да опазя малко след няколко фризьоро-козметични изпълнения на дъщеря ми.Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз всеки път като ходя на козметичка за почистване на триъгълник, си казвам: Защо ли ги търпя тия мъки? Тъй като го почиствам целия. Ама после като се усетя гладичка и мекичка и като видя влажния поглед на мъжа ми, си казвам: Трай, бабо, за хубост!  Wink

# 33
  • Мнения: 6 243
А за триъгълника - фотоепилация му е майката
След фотоепилацията а горната устна съм 100% сигурна, че на триъгълника не бихх го понесла. Ако ми направят и там такова нещо, ще ми отидат нервните окончания и тогава я вапцахме ...

# 34
  • Мнения: 291
Знаете ли колко ще струва фотоепилация на триъгълника? Мен от коламаската не ме боли, но не ми се занимава на всеки 3 седмици да ходя, нямам време Sad

# 35
  • Мнения: 46 565
И аз всеки път като ходя на козметичка за почистване на триъгълник, си казвам: Защо ли ги търпя тия мъки? Тъй като го почиствам целия. Ама после като се усетя гладичка и мекичка и като видя влажния поглед на мъжа ми, си казвам: Трай, бабо, за хубост!  Wink

Същото постигам с бръснача, вече ми е навик - през ден .... и не боли  Grinning

# 36
  • Мнения: 6 472
Не бодат ли много като почнат да излизат наново?
Аз само два пъти се изпробвах с бръснача и реших, че няма до повторя Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 46 565
Не бодат ли много като почнат да излизат наново?
Аз само два пъти се изпробвах с бръснача и реших, че няма до повторя Rolling Eyes

Ами аз веднага минавам отгоре като се покажат, но ако ги оставя да излязат бодат  Laughing

# 38
  • Мнения: 480
Най-интересно е като се приключи с мазането - облаци комбинирани миризми....  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 560
Ами всеки луд с номера си...... аз съм луда като стане дума за сутиени. Онзи ден си правих малка "ревизия" на бельото и се оказа, че само сините сутиени в гардероба ми са 12 броя - тъмни, светли, лилавеещи, сапфирени..... разни и разнообразни.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 6 155
Ами всеки луд с номера си...... аз съм луда като стане дума за сутиени. Онзи ден си правих малка "ревизия" на бельото и се оказа, че само сините сутиени в гардероба ми са 12 броя - тъмни, светли, лилавеещи, сапфирени..... разни и разнообразни.  Rolling Eyes

Аз на прашки  ooooh!
И един шкаф с кремчета ... Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 6 572
Ами всеки луд с номера си...... аз съм луда като стане дума за сутиени. Онзи ден си правих малка "ревизия" на бельото и се оказа, че само сините сутиени в гардероба ми са 12 броя - тъмни, светли, лилавеещи, сапфирени..... разни и разнообразни.  Rolling Eyes

не важиш мацка, моите са пъти повече Embarassed Embarassed Embarassed - жалко, че повечето вече не ми стават  Confused Confused Confused. След бремеността си останах на чаша ДД и това е

# 42
  • София
  • Мнения: 6 572
А за триъгълника - фотоепилация му е майката
След фотоепилацията а горната устна съм 100% сигурна, че на триъгълника не бихх го понесла. Ако ми направят и там такова нещо, ще ми отидат нервните окончания и тогава я вапцахме ...

аз нямам оплкаквания с окончанията ( мъжа ми също Mr. Green) вече 10-12 години

# 43
  • Мнения: 4 176
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party
Изообщо не боли, ако 1 час преди кола маската се намежеш с крем "EMLA 5%". Не помня 5% или 0.5 % беше. Тя аптекарката ме е запомнила и аз дори не съм поглеждала скоро какво пише.
Обезболява напълно.
Това кремче се използва от зъболекари предимно.
Значи маже се и се слага едно найлонче в/у намазаното.

# 44
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party
Изообщо не боли, ако 1 час преди кола маската се намежеш с крем "EMLA 5%". Не помня 5% или 0.5 % беше. Тя аптекарката ме е запомнила и аз дори не съм поглеждала скоро какво пише.
Обезболява напълно.
Това кремче се използва от зъболекари предимно.
Значи маже се и се слага едно найлонче в/у намазаното.
А това найлонче за какво е?
Абе аз само за лицето имам три крема - дневен, нощен, за около очите. А да не говорим за разните млекца, лосиончета, пилинги, ексфолианти, подхранващи..........

Общи условия

Активация на акаунт