So you think you can dance - Фен клуб ;-)

  • 15 003
  • 413
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 775
Жива и здрава да си! След малко почвам да тегля!
Премиерата Стич ще я открие,стига да се появи отнякъде!
Тъкмо влизах да пиша, че ще мога да намеря премиерата, но не знам дали ще я имам тази вечер. Веднага щом се докопам и вие ще я имате.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 891
Стич ,вярваме в теб! Ти си го знаеш , де .  Grinning  Heart Eyes

# 182
  • Мнения: 505
Благодарение на Стич и Авиком ги имам и двата епизода, в скайп съм, ако някой има нужда от тях.

# 183
  • Мнения: 1 775
Аз вчера щях да си лягам рано, обаче си взех лаптопа в леглото и до към 1:30 изгледах и двата епизода. Много ми хареса шоуто - танците, декорите, всичко. Само ме подразниха ъглите на камерата, не успявах да видя целия танц, защото понякога показваха много далечни кадри на сцената. Аржентинското танго беше божествено. Харесаха ми също шаолинските монаси и руската балерина. А видяхте ли с кого танцува нашият ballroom австралиец Хенри - бившата съпруга на Артем (секси руснака) от първи сезон на SYTYCD-US.

# 184
  • Мнения: 1 547
Ехо, къде сте, има ли някой околовръст, който раздава епизоди за новото шоу на Найджъл??  Flutter


Използвам случая, за да похваля X Factor, британския родител на American Idol. Снощи изгледахме финала, който реално е бил на Коледа. Чудесно нещо, малко по-различно и раздвижено, традиционен Саймън, невероятен победител и изобщо - да се гледа!  Peace

# 185
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
къде изчезнахте ..
записвам се за първи епизод

# 186
  • Мнения: 1 775
В скайп съм.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 891
И аз изгледах епизодите.Първият с еуфория - то след тази суша...  Mr. Green
После някак скучновато и стерилно ми дойде. Може би,ако бяха ги разделили- епизод за категория по- добре щеше да е.
Танците ме впечатлиха някои, други бяха като за вариететно шоу.
Паша ми хареса и тангото.
После си пуснах нашия си формат.Еми разлики-висини.
Никак не се ли чува нещо за 5-ти сезон?  Sad

# 188
  • Мнения: 1 775

Никак не се ли чува нещо за 5-ти сезон?  Sad


Ще има 5ти сезон лятото след Idol-a, както обикновено, февруари започват прослушванията.
На 15ти януари започва 3ти сезон на America's Best Dance Crew. Ще участват Quest, част от които са Хок и Доминик от 3ти сезон и Раян от 1ви.

# 189
  • София
  • Мнения: 1 891
Пак си е искрица радост.Тъкмо като се извървят всички риалитита,ще запълним лятото.  Grinning Качествено,при това.  Wink

# 190
  • Мнения: 505
Малко ми е пластмасово шоуто, но пък искрено се забавлявах с китаеца - "Пааа, Eight" Laughing
И на мене ми идват в повече цирковите изпълнения, както и не мисля, че Майкъл Флейтън е най-емоционалният водещ, но предаването става за гледане. Чакам следващия епизод с почти нетърпение.  Laughing
Харесва ми и съдията от Южна Африка, както и аржентинката.

# 191
  • София
  • Мнения: 1 891
Тьоо - nine  Mr. Green
Чакам да вдигне десятка.  Grinning

# 192
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Направо е като социалистически фестивал  Mr. Green
Доста познати физиономии и доста познати до болка неща  Crossing Arms
Лордовете са на всяка манджа мерудия, китайците и те ..
Как ще сравняваш танц на индийските девойки с викането на зулусите, подскачането на лордовете и частушката на братушките ooooh!
Попър и класическа балерина ...  ooooh!
Не ми се вързва никак.
Има и някой много добри неща обаче. Аржентинската двойка е много добра. Аня и Паша - също.
И Хенри ... ех ...

Между другото, във вторник започва Американ айдъла, а австралийския сезон май първата седмица на февруари  Mr. Green

# 193
  • Мнения: 1 547
Социалистически фестивал е много точно казано.  Mr. Green

Идеята не е лоша, но действително е нелепо, че всеки танцува каквото си поиска - надявах се впоследствие да се явят някакви общи задачи или нещо подобно. Откъде накъде ирландците ще се представят с извадки от Lord of the Dance, което си е световен хит отвсякъде и ще се състезават с никому неизвестни африкански танцьори? Странно е, че шоуто изглежда толкова дървено, предвид останалите мегапродукции на същия екип, направо е необяснимо... Започна сковано, без обяснения, без холивудски блясък, без предистория... дори не се разбра, на какъв принцип се сбират всички тези участници, все пак  ooooh!

Яд ме е и заради Майкъл Флетли /който, предполагам знаете, е създателят и главния соло артист в спектакъла Lord of the Dance, любимо мое нещо/, когото силно обожествявам, но не и като водещ.

Утре започва American, това е истината  Laughing

# 194
  • Мнения: 505
Дайте да си спретнем нова тема - танци и песни и риалити... Laughing Нещо такова . Абсолютно съм съгласна с последните две мнения.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт