Време за екшън или форумски номинации 2008г.

  • 15 247
  • 430
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 517
Баси анкетата. Нищо не разбрах   newsm78 Мблях.
Ама гласувах, де  Laughing

# 376
  • Мнения: 1 813
Мблях като една много добра опция, си е в първата тройка сред отговорите.

# 377
  • Мнения: 6 417
А миналогодишните победители няма ли все пак да имат някакъв бонус, а?  Crossing Arms

# 378
  • Мнения: 2 018
Баси анкетата. Нищо не разбрах   newsm78 Мблях.
Ама гласувах, де  Laughing

И аз така.  Laughing Не разбрах, ама гласувах.

# 379
  • Мнения: 2 386
Като гледам резултатите предлагам да има седем номинирани с право на три гласа и всеки да предложи за номинации по двама. Ми тъй, де - средни претеглени.  Laughing

# 380
  • Мнения: 2 792
 Много ясно е, че никой няма да спази броя на предложените за номинация, това е нереално и става прекалено сериозно, което загубва идеята да е забавно. После за колко точно човека ще се гласува, не е от чак такова значение (поне аз така го възприемам).
  Както и не виждам причина администраторите да играят роля на полицаи, край пясъчника, защото възрастни хора не могат да се спогодят.
 

# 381
  • Мнения: 10 758
А миналогодишните победители няма ли все пак да имат някакъв бонус, а?  Crossing Arms
Надай се Mr. Green
Две години печеля, дори и пошляпване не получих Crossing Arms

# 382
  • Мнения: 7 837
Мблях - Моля Бу да Литне Яхвайки Хурката, ли значи?

# 383
  • Мнения: 25 669
Тогава ще направим други избори, за бг мамма-депутати. Но при условията на прозрачност, демократичност, толерантност и плурализъм!  Нали? Grinning


Шегаджийка!  Laughing

# 384
  • Мнения: 6 155


Ще бъдат нещо като вътрешни правила на форума, от онези със задължително действие. Мамма и Татти ще ги припознаят. А, някой ще ги сътвори преди това. Биби?


Аз ще обобщя правилата от анкетите, но да ги сътворя по моя целесъобразност ...чак такъв мазохист не съм Crazy Mr. Green

# 385
  • Мнения: 6 155
Много ясно е, че никой няма да спази броя на предложените за номинация,
Ако не се спазят - броим само първите 3 от посочените много  Mr. Green


 това е нереално и става прекалено сериозно, което загубва идеята да е забавно. После за колко точно човека ще се гласува, не е от чак такова значение (поне аз така го възприемам).
  Както и не виждам причина администраторите да играят роля на полицаи, край пясъчника, защото възрастни хора не могат да се спогодят.
 
Peace

# 386
  • Мнения: 122
Преди малко от най-висша инстанция ми подметнаха, че тази година няма да има номинации...  Whistling
Снимай висшата инстанция и и публикувай снимката тук.

Снимах... публикувам... 

# 387
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имам предложение как да се гласува за някои категории:
- Златен черпак - заключена тема в готварския с линк към Клю.
- Мис Едисон - идентично в Хоби
- Облаче ле бяло - в чужбинския.

За целта ще ни трябва помощ от модератор. Който ще се ползва с предимство при гласуването за Мод на народа.

# 388
  • Мнения: 25 669
Де Ваня, не разбрах? Защо заключена тема?  newsm78

# 389
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Защото, Сий, гласуването да си е тук. Там да е само препратката.
Не е нужно да се товари готварския с кой е по-по-най. Като се разчистват темите от плювки, поне да са на едно място - в Клюкарника.

Общи условия

Активация на акаунт