Пердета - 4

  • 86 304
  • 453
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 314
Аз и затова този път сложих метален с дървени накрайници и халки.Стои чудесно,плъзга се лесно.Не че си дърпам пердето в хола де. WinkПо принцип на металните халки им слагат едни силиконови уплътнители от вътрешната страна,за да се плъзгат по-лесно и да не се търка метал в метал.

# 406
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
След като дълго време ви четох най-накрая и аз ще ви пусна снимки на резултата. Голям зор беше този извит корниз Simple Smile
http://www.chefina.snimka.bg/album.php?album_id=318906&pid=9408207

chefina, искам да те питам как точно направи поръчката към онлайн магазина. На мен също ми трябва огънат корниз и мисля, че това е възможно решение. Също ме интересува лесен ли беше монтажа, коректни ли бяха от фирмата, абе въобще  всичко.  Praynig

# 407
  • Мнения: 7
Здравейте момичета , аз съм съвсем нова тук , но много ми харесва темата и предложенията които имате , а на мен ми предстои да си купувам пердета /тънки/ за хола и детската стая и много ще съм Ви благодарна ако ми посочите няколко магазина за пердета с по-голям избор и цени ако имате представа , а всъщност съм от София. Благодаря Ви предварително !

# 408
  • София
  • Мнения: 1 541
Здравейте момичета , аз съм съвсем нова тук , но много ми харесва темата и предложенията които имате , а на мен ми предстои да си купувам пердета /тънки/ за хола и детската стая и много ще съм Ви благодарна ако ми посочите няколко магазина за пердета с по-голям избор и цени ако имате представа , а всъщност съм от София. Благодаря Ви предварително !

Аз утре си взимам моите Rolling Eyes - тънките ги купих от Домко - органза без метална нишка 7.5 м.=на 75 лв. шият ми го на 1.50 на метър обиколка та около 70 лв. ми излиза шева таааааааа 145лв. за тънки къси... , а плътните от един магазин на бул.Христо Ботев там избираш плата и шева е безплатен без значение колко пердета са - така че като ги взема ще снимам да видите и вие - и аз не знам още дали се е получило добре - всичко за два прозорци и един врато-прозорец около 300 лв. ooooh! ми излезе ( само за една стая )
п.п. докато обикалях по магазините ми направи впечатление , че на места продават доста добре ушити и хубави пердета -примерно 120 лв - готово ушито което сама си виждаш в момента , а не като мен сега" хвърлям боба "- ще се получи ли или не  Mr. Green
така че-умната

# 409
  • Мнения: 7
Много благодаря за бързият отговор !

# 410
  • Мнения: 7 947
Здравейте момичета , аз съм съвсем нова тук , но много ми харесва темата и предложенията които имате , а на мен ми предстои да си купувам пердета /тънки/ за хола и детската стая и много ще съм Ви благодарна ако ми посочите няколко магазина за пердета с по-голям избор и цени ако имате представа , а всъщност съм от София. Благодаря Ви предварително !

Аз утре си взимам моите Rolling Eyes - тънките ги купих от Домко - органза без метална нишка 7.5 м.=на 75 лв. шият ми го на 1.50 на метър обиколка та около 70 лв. ми излиза шева таааааааа 145лв. за тънки къси... , а плътните от един магазин на бул.Христо Ботев там избираш плата и шева е безплатен без значение колко пердета са - така че като ги взема ще снимам да видите и вие - и аз не знам още дали се е получило добре - всичко за два прозорци и един врато-прозорец около 300 лв. ooooh! ми излезе ( само за една стая )
п.п. докато обикалях по магазините ми направи впечатление , че на места продават доста добре ушити и хубави пердета -примерно 120 лв - готово ушито което сама си виждаш в момента , а не като мен сега" хвърлям боба "- ще се получи ли или не  Mr. Green
така че-умната
Crazy Crazy Crazy
абе момиче, как ще дадеш за шев колкото е самото перде???? направо ме е яд вместо тебе  Close
дано поне резултата си заслужава! чакаме снимки!

# 411
  • София
  • Мнения: 1 541
Здравейте момичета , аз съм съвсем нова тук , но много ми харесва темата и предложенията които имате , а на мен ми предстои да си купувам пердета /тънки/ за хола и детската стая и много ще съм Ви благодарна ако ми посочите няколко магазина за пердета с по-голям избор и цени ако имате представа , а всъщност съм от София. Благодаря Ви предварително !

Аз утре си взимам моите Rolling Eyes - тънките ги купих от Домко - органза без метална нишка 7.5 м.=на 75 лв. шият ми го на 1.50 на метър обиколка та около 70 лв. ми излиза шева таааааааа 145лв. за тънки къси... , а плътните от един магазин на бул.Христо Ботев там избираш плата и шева е безплатен без значение колко пердета са - така че като ги взема ще снимам да видите и вие - и аз не знам още дали се е получило добре - всичко за два прозорци и един врато-прозорец около 300 лв. ooooh! ми излезе ( само за една стая )
п.п. докато обикалях по магазините ми направи впечатление , че на места продават доста добре ушити и хубави пердета -примерно 120 лв - готово ушито което сама си виждаш в момента , а не като мен сега" хвърлям боба "- ще се получи ли или не  Mr. Green
така че-умната
Crazy Crazy Crazy
абе момиче, как ще дадеш за шев колкото е самото перде???? направо ме е яд вместо тебе  Close
дано поне резултата си заслужава! чакаме снимки!

не ме питай - ще ме изхвърлят на палатка ,но толкоз каза шивачката - взима си жената по 1.50 на метър обиколка - да не съм отишла там - за друг път ще знам  Tired Tired Tired

# 412
  • Мнения: 7 947
еми ти си за бой, да, трябваше да се откажеш просто като си чула безумната цена  ooooh!
Ама нали знаеш - дано и при теб да се получи "всяко зло за добро" Laughing

# 413
  • Мнения: 7
Днес след работа ще ходя до Женския пазар за да проверя как са цените там и разнообразието защото ми похвалиха няколко магазина , непременно ще попитам как вървят цените за ушиване!

# 414
  • София
  • Мнения: 1 541
Днес след работа ще ходя до Женския пазар за да проверя как са цените там и разнообразието защото ми похвалиха няколко магазина , непременно ще попитам как вървят цените за ушиване!

ми да и аз там харесах имаше избор ми в един магазин на паркинга се намира си харесах плътно перде 18 лв . метъра, ноооо хубаво де,( по навътре в паркинга , че имаше два )там и шиеха 3-4 лв. ма МЕТЪР не на ОБИКОЛКА като при мен  ooooh!

# 415
  • София
  • Мнения: 1 541
еми ти си за бой, да, трябваше да се откажеш просто като си чула безумната цена  ooooh!
Ама нали знаеш - дано и при теб да се получи "всяко зло за добро" Laughing
дано ,дано ,дано до края на седмицата ще гледам да пусна снимки и от сега ви казвам ако не ви харесват - тихо Stop , че и без това  дадох свет пари  Mr. Greenпоне да не се разочаровам още повече  Laughing ми да имам нотка на радост , то за едната шивачка съм по спокойна , но за другата - не знам  Thinking стискайте палци  Peace

# 416
  • София
  • Мнения: 1 541
еми ти си за бой, да, трябваше да се откажеш просто като си чула безумната цена  ooooh!
Ама нали знаеш - дано и при теб да се получи "всяко зло за добро" Laughing
дано ,дано ,дано до края на седмицата ще гледам да пусна снимки и от сега ви казвам ако не ви харесват - тихо Stop , че и без това  дадох свет пари  Mr. Greenпоне да не се разочаровам още повече  Laughing ми да имам нотка на радост , то за едната шивачка съм по спокойна , но за другата - не знам  Thinking стискайте палци  Peace
smile3505 още няма плътните пердета сега само за информация до къде съм стигнала !Плътните пердета са с цвят като възглавниците на меката мебел (идея ми даде viliko, аз мислех сиви като стените , които тук не се виждат , но кремави е по добре Mr. Green) Абе никога не съм си мислела , че пердетата ще са ми проблем но... факт Laughing
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/740/94660720.JPG

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 00:03 от reniris

# 417
  • Мнения: 2 211
Моля, помогнете с инфо! Виждам, че някои от вас са доста наясно къде какво се предлага. Да знаете някъде продава ли се тънко, бяло перде с лилави цветя?

# 418
  • Мнения: 314
reniris:прозира ли ти много лентата на пердето или си го закачила на обратно? newsm78

# 419
  • Мнения: 7 947
Трудно бих могла да ти помогна, защото магазините са заринати от органзи, лъскави воали, едноцветни пердета или в най-добрия случай с някакви джувки по тях. Точно бяло с лилави цветя не съм виждала. Но дано намериш, защото комбинацията звучи много свежо и да пуснеш снимки  Peace

reniris, айде най-сетне си вземи пердетата, че и ги покажи, вече нямам търпение  Laughing
само информативно-това червеното тънкото - колко такива пердета купи? То е късо и надали е повече плат от 2 квадрата едното, а цената дето каза  ooooh!

перделъка прозира, то няма как да е иначе, при положение, че е бял, а пердето тънка органза  Wink

Общи условия

Активация на акаунт