Къде си държите герданчетата?

  • 5 250
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 800
Монде, страшно идейно огледало за гердани. Crazy

# 31
  • Мнения: 10
Една икономична идея от мен, естествено не побира такъв голям брой бижута. Всяко чекмедже може да се превърне в удобна кутия за бижута - просто трябва пространството му да се раздели на по-малки отделения с помощта на картонени или пластмасови разделители:

# 32
  • Мнения: 1 098
Имам много и ги държа в отделни пликчета, а всички тях в голям несесер.

# 33
  • Мнения: 4 292
В кутия за бижута, но вече не ми стига. Май ще я оставя за щерката пък аз ще търся нещо като на Монда.

# 34
  • Мнения: 565
Сега ще ви дам една идейка която намерих по неволя..... Hug
Незнам дали в БГ продават такива поставки но тук ги има по пет евро та те се използват да си закачиш по принцип чашите за кафе в кухнята и имат шест шишчета доста дълги и позволяват да се накичат доста неща по тях .....дано се сетихте за какво става въпрос за  съжаление нямам снимка да ви покажа... Sad

Сещам се за какво говориш. Много добра идея наистина!  Hug В момента си ги държа в кутии и много ми се оплитат.
Бях 4ела някъде да се ока4ат герданите и на вътрешната врата на страната на гардероба.   bouquet

# 35
  • Мнения: 289
Златните и сребърните бижута си ги държа в специална кутия (по-нагоре са показали такива). А останалите пластмасови, дървени и пр. дрънкулки, ги държа в едно чекмедже на тоалетката. Peace

# 36
  • Мнения: 746
Монда това е супер,моля те ако видиш някъде обади се  Flowers Bouquet

 Peace

# 37
  • Мнения: 1 234
Емел,страхотна кутия  Heart Eyes Кажи,моля те,нещо повече за нея-от къде е,колко струва  Praynig
По темата-бижутата си ги държа в кутийки,чийто брой и на мен вече ми се губи,с подходящата форма-за пръстени,гердани и т.н.Има известно количество и в един несесер,който влача с мен като пътувам някъде...И всичко това стой къде ли не-някой са прибрани с шкаф,други са отгоре,има и в коридора на тоалетката.Имам една музикална кутия с формата на скрин,прилича на тази- клик,има  същото огледало от горе,шкафчета и отделение като гардероб със закачалки,на които да висят по-дългите неща,но честно-казано в нея се събира 1/10 от всички дрънкулки,които имам  Rolling Eyes
Абе пълен хаос ми е и на мен тая работа с бижутата,дано покрай тази тема намеря някакво решение  ooooh!

# 38
  • Мнения: 97
Монда, много тарикатско огледало  - всичко ти е подредено и най-важното  - вижда се кое къде е!
И аз мойте в кутии за бижута ги държа, но не в такива с чекмедженца, а в едни дървени с различен размер.
В общи линии всичко ми е на топка, нищо не намирам и е доста изнервящо #Crazy ... сутрин особено. Laughing

Свиркай, мила, ако ти попаднат пак  bouquet

# 39
  • Мнения: 31 207
В отделни кутии всяко или по-няколко ако позволяват и в чекмедже. Огледалото на Монда наистина е прекрасно. Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 199
По стените  Laughing
Забих си достатъчен брой гвоздеи  Crazy и си ги закачих ама се водя още младеж  Mr. Green та мога да си го позволя...
Мисля да си купя поставка, виждала съм някакви дървени такива пригодни за висулки, но не се сещам къде...  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 830
В кутия за бижута Laughing

# 42
  • Мнения: 930
в несесер, но се заплитат Sad май трябва да измисля по-добро място newsm78

Общи условия

Активация на акаунт