Отговори
# 285
  • Мнения: 16
здравейте и от мен
няма да сезирам никой по точно но това което чета последните няколко пъти е далеч от представата ми за темата
аз съм прочела всичко от тема номер 1 до сега
жалко е че не можете да намерите общ език  тук и просто да се разтоварвате, а не да се натоварвате още повече
аз лично ще продължавам да чета и пиша тук и надявам се и дамите който реагираха малко прибързано да променят решението си и да се завърнат защото тук можем само да научим нещо появече от това което знаем което не мисля че в ущърб на някой
на всички пращам много целувки и пожелания за лек ден

# 286
  • Мнения: 1
Точно по този начин зародилият се конфликт никога няма да спре - ако всеки продължава да се обяснява, обосновава и т.н..

Призовавам всички, не пишете повече за това!  Всеки да прецени за себе си, остава или си тръгва, сигурна съм, че всеки си има своите доводи. ..

Рени, за мен тоя сготвен нахут за закуска беше шок #Crazy

# 287
  • Мнения: 468
Теди, позволявам си да пренеса мъничко от мениджмънта на една оганизация в нашия форум, защото той е такъв (организация де), макар и неформално.
Та ето какво пише там - че социализацията на индвивидите в групата е свързана с три етапа - 1. Социализация на очакванията - човек си изработва собствени очаквания за взаимоотношения в групата. 2. Сблъсък межд очаквания и реалност - период на напрежение, изненада и опит за адаптация към новите усровия. 3. Промяна и приспособяване.
Аз лично минах и през трите етапа и се чувствам добре независимо от противоречията, които бяха възникнали с някои от моите колежки. Winkbouquet Мисълта ми е, че това нещо нормално.

Муунсън, права си, много те ценя и спирам.    bouquet

Еее, Дес, излови ме по бели гащи.  Mr. Green Не могу. Joy

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 13:04 от amal

# 288
  • Мнения: 3 804
амал4е ти като преминала и през 3те етапа-я пусни и новата тема bowuu,4е ве4е сме на 15 тема и ще ни я заклю4ат и Дивиана ще пусне нова Laughing,да не я товарим излишно Peace

# 289
  • Мнения: 48
Права си Мансун толкова мазно за закуска. Simple Smileне разбирам как го ядат а аз да съм солидарна с тях ядях какво да правя.

# 290
  • Мнения: 48
Ето който харесва Рахеб Алама новата песен с превод на английски   http://uk.youtube.com/watch?v=rnKSty-8SnQ&feature=related

# 291
  • Мнения: 216
Публикувах на бързо новата тема-моля помагайте за линковете Praynighttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346133.msg9164661#msg9164661

Общи условия

Активация на акаунт