родих със секцио-проблеми

  • 1 775
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
мисля, че лекарите ти са прави - бременността, качените килограми, после вдигането и носенето на бебето почти постоянно - това са най-често причините. аз съм раждала със спинална упойка и проблеми никакви не съм имала. имам си стара травма в кръста и от бременността и най-вече от разнасянето на бебето се влоши, но е абсурдно да обвинявам упойката. туй то, старост - нерадост  Grinning

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Аз родих със спинална упойка, но не съм имала никакви проблеми. Може би трябва да почиваш повече.  Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз родис със спинална упойка и не съм имала никакво оплакване досега

# 18
  • Мнения: 9 814
Не знам дали е от секциото или не /аз родих вагинално/, но моят проблем с кръста се нарича радикулит.
И се появи точно от преумора по времето, когато прохождаше дъщеря ми.

# 19
  • Мнения: 174
Раждах секцио и кръста ме болеше,но отмина.Сега ме наболява отвреме на време,но мисля че е от преумора

# 20
  • Мнения: 4 965
Аз имах проблеми с кръстта, но не беше от секциото - болеше ме още от 6-7 месец от бременността и продължи чак докато свалих някое и друго кило (дежа болката слизаше към левия крак и ми се схващаше напълно). От години имам проблеми с кръстта и причина за болките бяха качените килограми, тежестта в корема, после рязкото олекване - със самото раждане свалих 21 кг. от качени 39. И сега ме наболва, когато се преуморя или нося тежко...
По-добре иди да ти видят кръстта - може да имаш ошипяване или притиснат нерв. Peace

# 21
  • Мнения: 542
благодаря на всички эапомоща Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За протокола, някой лекар ли ти каза, че болката в кръста е следствие от секциото?

# 23
  • Мнения: 1 428
Не мисля,че болката е от операцията.Аз също родих секцио,но нямам болки.

# 24
  • Мнения: 2 960
след секциото не съм имала болки.По скоро може да е от претоварване покрай грижите с бебо.

Общи условия

Активация на акаунт