За и против даването на зимафлор

  • 2 799
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
Давах по препоръка на зъболекар.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 227
Не съм давала и не смятам да давам.

# 32
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не съм давала и  нямам никакво намерение  да давам.  Peace

# 33
  • Мнения: 2 237
Давах за известно време,но по препоръка на зъболекаря ми ги спрях.Той ми обясни, че освен да навреди, изкуствено внесения в организма флуор няма никакъв друг ефект.Той е категорично против и пастите за зъби в които има флуор.Прочетох доста неща за флуора и съм против.Ако имам друго дете не бих давала.
С две думи, лично аз съм против всичко , което се внася изкуствено в организма.А капките "Зимафлор" са си чист бизнес от който някой си пълни гушата......

# 34
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не съм пила докато бях бременна,но на дъщеря си давах за известно време по препоръка на зъболекаря.За в бъдеще не смятам да й давам,макар,че зъболекарката продължава да ни агитира да го пием.

# 35
# 36
  • Мнения: 594
пиех като бременна,по съвет на зъболекаря си,на детето не съм давала,факт е че нямам нито един кариес от бременността  Peace

Това няма абсолютно никакво значение... Аз с първата бременност имах доста проблеми със зъбите след като родих, но пък и по време на бременността нищо не ми се ядеше, от повечето неща ми се повдигаше... С втората бременност ядях редовно кисело мляко и млечни продукти, и въпреки че нито с първата нито с втората бременност съм пила флуорни препарати, мога да кажа че сед второто раждане нямам подобни проблеми със зъбите... Така че това е голяма заблуда! Бих заложила на рационалното хранене по време на бременност отколкото на приема на подобни "съмнителни" медикаменти.

# 37
  • Мнения: 6 713
Аз лично давам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 929
Не съм давала, нито съм пила, но и не са ми го препоръчвали. Само зъболекарката, при която ходех, препоръча да давам на сина си, но след прочетеното тук, във форума, въобще не го започнах.

# 39
  • София
  • Мнения: 932
Не съм давала и до тук не съжалявам  Peace

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Давала съм.Не бях информирана все още,но не съжалявам,защото много рядко се сещах да давам.Сега не бих дала.

# 41
  • Мнения: 247
Не съм пила докато бях бременна и нямам нито един кариес. На синът ми също не давам и нямам намерение да давам подобно нещо.

# 42
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Не съм давала.

# 43
  • Мнения: 2 960
Не съм пила докато бях бременна и нямам нито един кариес. На синът ми също не давам и нямам намерение да давам подобно нещо.
;

 Peace

# 44
  • Мнения: 1 981
Лекарката ни го изписа още като беше на 5-6 месеца, но тогава не му давах. Сега му давам веднъж седмично или когато се сетя, но не редовно! Не съм пила като бременна...никой не ми е казвал да пия!

Общи условия

Активация на акаунт