Ноември дойде и на всяка от нас бебенце ще донесе (3- 9.11)

  • 28 090
  • 818
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 620
Карамелче мило абсолютно нормално е в момента да изпитваш страх и да плачеш- това в никакъв случай не е лигавене или проява на слабост  Naughty Това е напълно нормална човешка реакция- в такива моменти няма как да изпитваш нещо друго  Hug Hug Hug Hug За съжаление каквото и да ти кажем в момента няма как да отнемем страха или притеснението ти-просто вярвай, че утре всичко ще мине добре и след операцията ще те чакат добри новини  Praynig Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Просто докато не мине няма как да изчезне страха мила-но вярвай в твоя доктор, той ще направи всичко възможно и няма да те остави за секунда  Hug Hug Hug И наистина ако имаш възможност го попитай дали не можеш да изпиеш някакво успокоително  Hug Hug Hug Hug Hug Много те гушкам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 811
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Карамелка, как да няма кой да ти идва на свиждане, нали ти казах, че можеш да разчиташ на мен - от каквото и да имаш нужда  Hug

# 812
  • Мнения: 2 926
veselyshko хората преживяват къде, къде по-трудни неща, а аз мрънкосвам заради една операция.
Ама все пак си е неприятно и напрежението избива понякога.
soff не съм забравила.Страхотна си  Hug

# 813
  • Мнения: 674
хората преживяват къде, къде по-трудни неща, а аз мрънкосвам заради една операция.

Шъ се сетиш CrazyА ти цяла седмица занимаваш 1000 човека  Whistling Не се сърди ама е така никой не е длъжен всеки пост да ти чете постоянно проблемите Peace

# 814
  • София
  • Мнения: 4 884
Карамелче,и от мен имаш много положителна енергия и стиснати палци,момента е тежък за теб и няма защо да се обвиняваш в слабост,страхът е едно от най-нормалните чувства!В лицето на Соф ще имаш цялата форумска подкрепа Heart EyesВсичко ще е наред  bouquet

# 815
  • Видин
  • Мнения: 4 921
хората преживяват къде, къде по-трудни неща, а аз мрънкосвам заради една операция.

Шъ се сетиш CrazyА ти цяла седмица занимаваш 1000 човека  Whistling Не се сърди ама е така никой не е длъжен всеки пост да ти чете постоянно проблемите Peace
Peace Peace Peace То бива бива съчувствие ама ти направо прекали с просенето на такова! #Crazy

# 816
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Добър вечер и от мен.

Бая сте изписали , ама смогнах да ви изчета.

На мен трябваше да НЕ ми дойде в понеделник, ама уви...решихме с мъжлето да се направим на младоженци и прекосихме цяла България. Живеем си в Русе, но вчера се качихме на колата и отидохме в Горна Арда, последното село преди гръцката граница. Вечеряхме на 300 м от нея. В момента, в който слязохме от колата там, аз отидох до WC и какво? оная леля решила и тя да дойде на медената ни вечер  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Е това е, оплаках се....след 5 дни наново ще ловуваме...

# 817
  • Мнения: 1 792
ПОДКРЕПЯМ С ДВЕ РЪЦЕ АМАНИТА И АУДУЛИНА.
Карамел,верно че не е приятно това което ще трябва да ти се случи утре ама ти верно ни пилиш нервите.е то бива бива ама ти мила все едно ще мреш.е да не дава господ ама ти ако ти се наложи нещо по-така и незнам направо.....я по мъжката и стига.
цял преди обед беше зор с нощницата сега пак.еми вземи си една пижама и една нощница и си решаваш проблема и с нощниците.ай пий едно хапче ии лягай да спиш и успех утре.

# 818
  • Видин
  • Мнения: 961
Карамел, успех и от мен! Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт