Рожден Ден на 11 години-къде?

  • 55 358
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 359
Да, да, Дендрариума! Laughing То там има много рождени дни. Ние отидохме към 10.30 и вече нямаше свободни маси.

# 61
  • Мнения: 835
Може и ние да сме ги били заели hahaha hahaha hahaha
Там се ходи към 9ч за маса, но и на тревата и одеало.......все тая, те дечурлигата и без това не сядат.

# 62
  • Мнения: 359
Тъй де... Joy Нашите рожденици се казваха Дани и Симона.

Я като сме на ранно-пубертетска тема кажете:

Трябва ми подарък за рожд.ден на момче на 13 год. Ох, колко са трудни тия мъжища, ужас просто! Засега идеите ми се изчерпват с тениска някаква, ама тъпо ми се вижда. newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 1 654
Я като сме на ранно-пубертетска тема кажете:

Трябва ми подарък за рожд.ден на момче на 13 год. Ох, колко са трудни тия мъжища, ужас просто! Засега идеите ми се изчерпват с тениска някаква, ама тъпо ми се вижда. newsm78


Вчера бяхме на РД на 12 годишен младеж. Избрахме му бинокъл с компас на National Geographic. Мисля че му хареса повече от тениската с надпис, която му подари едно от другите деца.  Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 11 711
Я като сме на ранно-пубертетска тема кажете:

Трябва ми подарък за рожд.ден на момче на 13 год. Ох, колко са трудни тия мъжища, ужас просто! Засега идеите ми се изчерпват с тениска някаква, ама тъпо ми се вижда. newsm78


Вчера бяхме на РД на 12 годишен младеж. Избрахме му бинокъл с компас на National Geographic. Мисля че му хареса повече от тениската с надпис, която му подари едно от другите деца.  Grinning
Ммоят син,който тази година ще навърши 13,определено ще хареса повече бинокъла с компаса.Но той просто не се радва на дрехи.
А къде продават този бинокъл?

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 15:24 от Ali&Meli

# 65
  • Мнения: 359
Дааа, добра идея. Бинокълът хем е момчешки, хем не е играчка /нещо като пуберите - ни риба, ни рак! Mr. Green/

# 66
  • София
  • Мнения: 1 654
Ммоят син,който тази година ще навърши 13,определено ще хареса повече бинокъла с компаса.Но той просто не се радва на дрехи.
А къде продават този бинокъл?

В голямата книжарница на National Geographic в подлеза на метрото под СУ.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря! Hug

# 68
  • Мнения: 50
Може да празнувате в макдоналдс.

# 69
  • Мнения: 1 568
Ние сме на 10.
Понеже са големи за детски центрове, умувах, умувах и избрах един вариянт, който се оказа изключително адекватен и всички останахме много доволни.
Сладкарницата на един наш хотел с огромна външна градина и детски кът, който се ползва свободно, не срещу заплащане, просто място с люлки, пързалки.
Играха като луди.
Вътре, вън, който каквото му харесваше това правеше.
Майките си пийвахме, децата се забавляваха с игри, музика, всичко в големи количества.
Много доволна останах.

# 70
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Ммоят син,който тази година ще навърши 13,определено ще хареса повече бинокъла с компаса.Но той просто не се радва на дрехи.
А къде продават този бинокъл?

В голямата книжарница на National Geographic в подлеза на метрото под СУ.
А колко струва?

# 71
# 72
  • Мнения: 160
Досега винаги съм правила РД на децата /и на нас / вкъщи.Според мен така показвам повече внимание и към рожденика, и към гостите.Не ги оставям сами още, а може скоро да ми се наложи, защото каката става на 14 този месец, а малката на 11.Само, че винаги съм искала да се занимая с някакви игри, да ги режисирам, но те сами си измислят такива и моята роля е на прислуга.Според мен това означава да поканиш някой - вкъщи, с приготвени от мен неща - понякога ми е обидно, когато поканят децата в някоя закусвалня - означава, че искат по-бързо да мине рождения ден.

# 73
  • Мнения: 26
ЗДРАВЕЙТЕ А КАК ВИ СЕ СТРУВА ИДЕЯТА ПОНЕЖЕ НИЕ ЖИВЕЕМ В ЯМБОЛ И НЯМАМЕ МАК ДОНАЛТС ДА НАЕМЕМ ПРОЕКТОР ДА ИЗТЕГЛИМ ЕДИН ХУБАВ ФИЛМ  МНОГО ПИЦА БЕЗАЛКОХОЛНО Т,Е, ДОМАШНО ПАРТИ ЧАКАМ МНЕНИЯ newsm78

# 74
  • София
  • Мнения: 9 483
Няма нужда да пускаш капса. Wink

Кой е казал, че трябва да има Макдоналдс, за да е хубав РД?!
От кога пък това е станало критерий за някой?
Който мисли за здравето на децата си няма да води детето си е неговите приятели да консумират химия.... Close
За мен е по-скоро проява на лош вкус...

Да, знам, децата го харесват, ама-все пак-ние също имаме мнение, нали?!

А иначе, за домашно кино е подходяща всяка вечер, защо точно РД на детето? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт