Кое бебе да избера? Nenuco, Baby Born, Amore

  • 58 709
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Момичета купих за подарък бебе Борн и понеже не съм наясно с функциите реших да я пробвам
и останах малко разочарована , куклата пие вода плаче и пиша в памперса но не издава звуци ,
въпроса ми е това ли са всички функции на кутията са описани но или аз не мога да се справя с тая кукла или самата кукла е с дефект? А и с куклите не съм наясно  ...


И  аз съм със същото питане, моля имащите такова да помагат  Hug

Честито Рождество Христово и Весела Коледа!  Hug  bouquet

Извинявай, а как става това с плаченето(сълзите), че нещо и ние не се ориентираме?
Иначе за звуците- като му стиснеш ръчичките на нашето и се чува звук, както като стиснеш гумена играчка. По едно време издаде някакъв друг звук (като че плаче), но не разбрахме как се получи и не можем да го повторим... А и на нашата кутия пише, че паравило "HiHI..."

# 106
  • Мнения: 5 140
Сълзите потекоха като изпи шише и половина вода изправено, като натиснахме дясната ръчичка някъде около лакътя.

# 107
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Сълзите потекоха като изпи шише и половина вода изправено, като натиснахме дясната ръчичка някъде около лакътя.

Мерси- ей сега ще пробваме и ние.....

# 108
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Сълзите потекоха като изпи шише и половина вода изправено, като натиснахме дясната ръчичка някъде около лакътя.

Мерси- ей сега ще пробваме и ние.....

....да, ама не- или аз не съм оправна или на бебето му е много добре и не му се реве! И то как да не му е добре-  цял ден с него се занимаваме, довечера ще го изкъпем....

# 109
  • Мнения: 5 140
Сълзите потекоха като изпи шише и половина вода изправено, като натиснахме дясната ръчичка някъде около лакътя.

Мерси- ей сега ще пробваме и ние.....

....да, ама не- или аз не съм оправна или на бебето му е много добре и не му се реве! И то как да не му е добре-  цял ден с него се занимаваме, довечера ще го изкъпем....

аз имам чувство че са различни, нашето например не може да се къпе, ние сме с младежа, нямаше девойки  ooooh!

# 110
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Сълзите потекоха като изпи шише и половина вода изправено, като натиснахме дясната ръчичка някъде около лакътя.

Мерси- ей сега ще пробваме и ние.....

....да, ама не- или аз не съм оправна или на бебето му е много добре и не му се реве! И то как да не му е добре-  цял ден с него се занимаваме, довечера ще го изкъпем....

аз имам чувство че са различни, нашето например не може да се къпе, ние сме с младежа, нямаше девойки  ooooh!

....нашето е мимиченце и май е мулатче, но синеоко....

# 111
  • Мнения: 5 140
Сълзите потекоха като изпи шише и половина вода изправено, като натиснахме дясната ръчичка някъде около лакътя.

Мерси- ей сега ще пробваме и ние.....

....да, ама не- или аз не съм оправна или на бебето му е много добре и не му се реве! И то как да не му е добре-  цял ден с него се занимаваме, довечера ще го изкъпем....

аз имам чувство че са различни, нашето например не може да се къпе, ние сме с младежа, нямаше девойки  ooooh!

....нашето е мимиченце и май е мулатче, но синеоко....

според мен всички са различни

# 112
  • Мнения: 196
Момичета, направо съм бясна #2gunfire

Вчера купихме бейби Аморе - Sucking finger от Джъмбо, след обикаляне на няколко магазина, където вече беше изчерпано. Днес дядо Коледа го беше оставил под елхата и предизвика луда радост у дъщеря ми, но след около час куклата спря да си затваря очите #Cussing out. Явно както беше писал някой в началото на темата, това им е слабото място. Сега детето плаче жално и с нищо не можем да я успокоим. Чудя се има ли смисъл да ходим утре за рекламация ooooh! Някой да е връщал стока в Джъмбо?

# 113
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Разбира се,че ще ходите Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 568
Момичета, направо съм бясна #2gunfire
Някой да е връщал стока в Джъмбо?
Горкото детенце.  Sad Няма проблем да смениш куклата. Миналата седмица върнах един Дядо Коледа, който не искаше да пее /а трябва/. Нямаше никакъв проблем. Слизате откъм изхода на касите там има гише Рекламации, носете и касовата бележка. Ние я представихме, момичето установи, че не работи и ни издаде някаква бележка, с която да удостоверим на касите, че въпросната стока е плащана веднъж. Дори не взехме същата кукла, защото не я намерихме, но на касата ни приспаднаха сумата. На излизане видяхме върнатия дядка да стои на щанда с преоценени стоки.  Mr. Green
Успех! Дано детенце скоро се радва на нова кукла.

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 22:04 от Герката

# 115
  • София
  • Мнения: 574
meliza,не искам да те разочаровам,но днес дъщеря ми е взела последната кукла от Джъмбо.Тя все още е здрава,обаче като гледам колко е "паянтова"едва ли ще изкара дълго в този си вид.Дъщеря ми също е разочарована,защото тялото й е от плат,а това от рекламата не се виждаше.Преди 6-7 години купихме Baby Born,беше един от първите модели,които пиеха от шише и пишкаха.Куклата за толкова години не е мръднала,като нова е.За мен това е по-добрата фирма,а дъщеря ми вече съжалява,че не си е купила нещо друго,за сметка на това,малката ми дъщеря,която е на 1 година, просто е възхитена от куклата.

# 116
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
И ние взехме  Baby Born и да ви кажа очаквах повече.И нашето не издава звуци или поне ние не успяхме  да го накараме. Започна да плаче като изпи две шишета вода. И ми се струва доста сложно  Embarassed Трябва да пие вода изправено,защото първият път когато пробвах и беше наклонено ме напишка Mr. Green Не сме   го хранили още Mr. Green  Сложно е за нашата възраст-2г  и ще бъде прибрано за догодина    Всичките ли    Baby Born правят тези неща?   Аз очаквах да има някакви звуци Wink и си го представях малко   по интересно

# 117
  • Мнения: 634
Момичета, направо съм бясна #2gunfire

Вчера купихме бейби Аморе - Sucking finger от Джъмбо, след обикаляне на няколко магазина, където вече беше изчерпано. Днес дядо Коледа го беше оставил под елхата и предизвика луда радост у дъщеря ми, но след около час куклата спря да си затваря очите #Cussing out. Явно както беше писал някой в началото на темата, това им е слабото място. Сега детето плаче жално и с нищо не можем да я успокоим. Чудя се има ли смисъл да ходим утре за рекламация ooooh! Някой да е връщал стока в Джъмбо?
И ние имаме същия проблем-нашето спря да отваря и затваря едното оченце,купувано е от Хиполенд-с много мъки  Sick,тъй като не сме от Пловдив..и незнам как да процедирам с рекламацията  ooooh!?!

# 118
  • Мнения: 678
В Джъмбо ми казаха рекламация само с касовата бележка до 6 месеца от поупката.
Бебе борн-като стиснете лявата ръчичка над лакътя издава звук като от гумена играчка.А дясната плаче но трябва да я стиснете и задържите.Бебето е страхотно но е голяма мания-то не са дрешки,обувки,аксесоари,кончета,коли и т.н.Голяма е краста и всичко е толкова добре изпипано.
Имаме и Шушу което си мърда крачетата,устата очите и въпреки изтезанията на дъщеря ми все още всичко му е ОК.
Може би Аморето са по некачествени затова дават и дефекти.Ако можете сменете ги.
Весели празници

# 119
  • Мнения: 196
Благодаря за съпричастността момичета Wink
Вчера ходихме и го върнахме в Джъмбо, без никакъв проблем. Дъщеря ми обаче, толкова се беше влюбила в Аморето, че въпреки убежденията ми да си избере нещо друго, за да нямаме пак същия проблем, беше непреклонна и отново взехме Аморе. Сега ще видим и новото колко ще издържи  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт