"Dancing stars" - 2

  • 39 461
  • 567
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 217
Аз бях за Нети,ама карай.Някой знае ли кой спечели колата в сряда в сутрешната емисия на бтв? Утрепах се от гласуване и всеки пътпропускам тегленето на наградата Mr. Green

# 556
  • Мнения: 4 784
...Някой знае ли кой спечели колата в сряда в сутрешната емисия на бтв? Утрепах се от гласуване и всеки пътпропускам тегленето на наградата Mr. Green
Не съм аз, не са ми звъняли днес от ефира на бтв Crossing Arms

# 557
  • Мнения: 3 861
Не съм и аз Confused

# 558
  • Мнения: 3 034
на мен ще бъде много интересно, ако ми звъннат без да съм пратила и един смс.   Joy
няма да откажа, обаче.  Mr. Green

# 559
  • Мнения: 669
Сега гледах танца на Орлин И Бианка и никак не ми хареса. Съжалявам. Не ми беше нито интересен, нито ме "докосна".
Не успях да гледам нищо друго от финала, освен танца на Нети и Деян и просто останах невероятно изненадана от Донков. Движеше се много добре. Между този танц и румбата на Б и О, определено избирам Нети и Деян!

# 560
# 561
  • Мнения: 681
Да,ама гаджето на Яна не е Атанас Месечков,а Атанас Гендов!!!  ooooh!
Кой знае дали има нещо вярно въобще  Sick

# 562
  • Мнения: 1 949
Да,ама гаджето на Яна не е Атанас Месечков,а Атанас Гендов!!!  ooooh!
Кой знае дали има нещо вярно въобще  Sick

Точно! Едва ли и другото е вярно  Rolling Eyes А фамилията на Яна са объркали. Не е Якимова, а Акимова.  Sick

# 563
  • Мнения: 681
Такааа и да допълня,че на 20-ти се проведе национална среща на групите сеньори  Wink На срещата присъстваха Владимир Божинов и Рангел Спиров  Party Искам да ви кажа,че съм очарована от Рачо  Flutter Много добре изглежда,много усмихнат,приятен и лъчезарен  Rolling Eyes А как танцува самоооо  Crazy Много е добър,порадва ни с танци  Heart Eyes 
Владимир Божинов ни проведе урок по салса,бачата и самба  Sunglasses Голям професионалист,приятен човек и веселяк  Party
И видяхме се  с Wiara,много ми хареса танцът,който изиграха  Peace А Вяра е много красива и приятна жена   bouquet

# 564
  • Мнения: 4 784
Браво на вас! Явно добре сте стартирали празниците!

# 565
  • София
  • Мнения: 1 402
Само да кажа, че е БожиЛов   bouquet

# 566
  • Мнения: 681
Само да кажа, че е БожиЛов   bouquet
Blush Да ,извинявам се,грешката е вярна  Crazy

# 567
  • България Сливен
  • Мнения: 245
sofince, благодаря ти за милите думи! Hug
Срещата беше великолепна! Чакам с нетърпение декември 2009г.
Благодарности и поклон към г-жа Дойка Апостолова за това, което организира вече 7 години!

Общи условия

Активация на акаунт