Покажете детските си стаи - 3

  • 59 568
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 791
Дзън, и аз да се вмъкна!  Mr. Green

# 16
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Запис.Нашите детски са почти готови ,но ми се иска да намеря интересен стикер за малката,дсега най-хубав видях в Редута..А във Варна къде има избор на стикери?
Мимозата, аз също търся стикери, шаблони и разни такива идеи за детската стая пък и не само. Намерила съм само за хола и спалнята, нещо, което ме грабна. Детската още я мъдря . Момичетата тук ми бяха казали, че стикери има в Домко ,ако имате във Варна можеш да провериш там  Peace

Охооо в галерията на пуфовете са пуснали нови свежи дамаски...и ние ще поръчваме при това поне 2  ooooh!

# 17
# 18
  • Мнения: 4 970
Стикери има и в декор центъра и в Джъмбо.От вторите си взех много свежарски и си ги налепих на едната стена в спалнята( в моемнта я обитаваме всички , а напролет, живот и здраве ще се изнесем от там и си остава за малката Simple Smile )
Много хубаво се получи , а дъщеря ми направо полудя от радост като ги видя Grinning

# 19
  • Мнения: 4 422
Нямаме Домко във Варна,в един м-н в МОЛ-а имаше стикери ,но постни ,много постни.Не е това ,което искам...Искам едни редутски обаче тук да ги видя на живо...
Деата-къде е секцията за пуфове,може ли линк?

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ето Маленна го е дала линка
мимозата- аз хиляди страници имам за стикери, много , от които доставят до БГ  Laughing

# 21
  • Мнения: 6 039
MalennaHug  bouquet благодаря ти!!!
Точно там съм ги гледала, но беше преди няколко месеца... На първо четене обаче видях, че цените са двойни спрямо тогава  Thinking
Но все пак ги има  Simple Smile

o, ne, absolutno sym sigurna, che cenite ne sa promeneni. V tozi site cenite si bqha takiva. V nqkoj drug, moje da sa bili po-niski.

# 22
  • София
  • Мнения: 642
o, ne, absolutno sym sigurna, che cenite ne sa promeneni. V tozi site cenite si bqha takiva. V nqkoj drug, moje da sa bili po-niski.

да, след като го разгледах видях, че нещата са почти  същите, но не е това, което аз съм гледала. Тази снимка, която аз имам е от др. сайт  newsm78
Но въпреки всичко ще намина да видя магазина им.  Simple Smile Важното е, че имат оранжев "пуф". Пък и кожата изглежда добра. Нямате представа какви грозоти видях в СОМО.

# 23
  • Мнения: 5 178
майчета,
търся едни детски легла като модел, сложени са на релса и могат да се бутат от единия до другия край на стаята
как да го обясня не знам, имаше ги в Неосет, но сега ги няма
от едната страна леглото лежи на релса закрепена за стената от другата страна има крака на колелца..
Някой да има  идея за това къде може да се намери..

# 24
  • Мнения: 217
Дайте моля снимки на леглата си.Нямам идея с какво да ги застеля моите.Стаята е за две различни деца.Гледам разни шалтета от сорта на  ала китай,но нищо не ми харесва. #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 102
elyam , ако стаята е шарена сложи нещо едноцветно на всяко легло, ако стаята е по-семпла мисля че може и с любим герой на всяко дете. Това е мое мнение, не съм никакъв специалист.

# 26
  • Мнения: 217
Ох,то десена ще го излисля,но какво да е ,до сега леглата ни бяха с китеници,но ги махнах.За друго не се сещам.Давайте снимки ако може.

# 27
  • на село
  • Мнения: 830
 Ами, то зависи точно какво е леглото. На моята дъщеря /тийнейджърка/ съм и взела весели спални комплекти и не използваме покривки. Но леглото и не е опряно до стената, а е по средата на стаята/само таблата е опряна на едната стена/, та завивката пада добре и няма нужда от специална покривка.

# 28
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Аз също купих спален комплект на дъщеря ми с мотиви от Дисни - шият се в БГ за износ и
юргана става да се ползва за шалте (дори продавачката ми каза, че е с две функции)
Самия юрган е като картина, отстрани с "рамка" - много свежо - любим и е на дъщеря ми.
Доволна съм, поръчах още един!
Ако не ме мързи мога да снимам, но все още няма детска стая, а на бебшката й легло е голямо и няма да се види цялата картина на Барби.

# 29
  • Мнения: 1 152
Хайде и аз да се цопна пак. Детската ни е почти готова. Почти, защото ни остана да купим килим и шалтета. Чудя се дали е удачно килимът да е с по-дълъг косъм или не  newsm78.
Кой ще сподели мнение?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт