Покажете детските си стаи - 3

  • 59 584
  • 407
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 351
Благодаря ти Hug

# 376
  • Мнения: 857
Aнда невероятна стая! Браво!
Аз се записвам и съвсем скоро ще се включа в темата със снимки,че сега правим 2 нови детски стаи една за бъдещото бебе и една за 2 годишната ми дъщеря.
А иначе някой има ли идея къде мога да намеря хубава люлка за стая или хамак? Бях в Икея ,но там не ми харесаха.

# 377
  • Мнения: 7 947
какво ще рече хамак - искаш от тези, които се опъват за стена ли /аз това разбирам под хамак/ или просто детска люлка със стойка?

# 378
  • Мнения: 857
Детска люлка,но ако не намеря такава която да ми хареса,може и хамак който да се захваща на 2 стени .

# 379
  • Мнения: 5 877
 А някой има ли идея колко струва и как се монтира шведска стена? Много ми се ще да сложа такава в детската, не знам дали е възможно за реализация.

# 380
  • Мнения: 7 947
преди време си купих от тук лежанка и имаше и шведски стени, сега в сайта им няма налична явно, но може да попиташ http://www.yakosport.com/advanced_search_result.php?search_in_de … 20%F1%F2%E5%ED%E0

ето тук също има някаква http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=product_info&cPa … ;products_id=2327

Божеее, къде имате място за люлки и шведски стени, в нас все едно бомба е паднала от играчки и т.н.  Joy

# 381
  • Мнения: 58
Момичета страхотни неща сте направили с детските стаи аз се записвам , за да мога да следя темата защото с мъжа ми започваме и ние детска стая от лятото. Браво на всички.  bouquet

# 382
  • Мнения: 644
А някой има ли идея колко струва и как се монтира шведска стена? Много ми се ще да сложа такава в детската, не знам дали е възможно за реализация.

Анда,в нас в детската има шведска стена!

http://media.snimka.bg/1939/010132608-big.jpg

Правихме я по поръ4ка.
Децата се катерят нон стоп по нея,лошото е,4е се мятат от там ...ве4е има изкъл4ен палец...  ooooh!
Като я монтираха /с гипс картон сме/ ,майка ми накара монтажника /около 100кг. мъж / да се ка4и най-горе и да се увисне  Crazy ,тества дали добре е монтирал стената!  Joy hahaha

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 17:27 от козявка

# 383
  • Мнения: 564
....
Правихме я по поръ4ка.
....

Козявка, от коя фирма я поръчахте? Колко пари излезе?   Flutter

  bouquet

# 384
  • Мнения: 5 877
И аз това питам. А иначе Вилико, тя шведската стена затова е стена, за да не заема място Simple Smile а и както е видно от снимката на Козявка, прибира някоя и друга играчка.

# 385
  • Мнения: 7 947
Да де, на стената е, ама нали трябва да имаш свободна стена, второ - място пред нея, за да може да се ползва...и трето - колко голямо трябва да е детето, за да се сложи според вас - на мен ми се вижда безумно в момента /на две и половина сме/ да сложа, защото още първия час ще има инциденти  Confused Иначе наистина е страхотна идея, при положения, че така или иначе спорта им липсва на децата...

Преди време бях питала нещо, ама никой не ми отговори и са пак ще се пробвам  Laughing - търся детски фотьоил, но не пуф или дунапренен, а истинска мебел. Обаче не намирам освен този тип "листо" или "пръсти"...дайте идея, виждали ли сте някъде?

# 386
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Моя приятелка има от години шведска стена в детската стая.
И двете й деца израснаха, пълзейки нагоре-надолу по нея и освен, че малката стана много добра гимнастичка, други проблеми е нямало.
Що се отнася до закрепването аз бих потърсила специалист (и то не само, за да увисне пробно). Laughing

viliko, какво представлява детския фотьойл, че аз не схващам. Thinking

# 387
# 388
  • Мнения: 205
viliko, малки фотьолчета  има в Джъмбо.Много са сладки,даже след Нова година бяха на промоция.Намират се на етажа ,където са касите.

# 389
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
извинявам се, грешка

Общи условия

Активация на акаунт