усетихте ли труса във Варна току що???

  • 2 695
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Едно от най-големите регистрирани земетресения в България е било март 77. Тогава майка ми е била бременна с мен. Аз също бях бременна при последното по-осезаемо земетресение. И по случайност бях във Варна. Сега не съм, така че споко. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13 512
Едно от най-големите регистрирани земетресения в България е било март 77.

hahahah...при това земетресение баща ми взе мен, майка ми- кутията със златото и парите и забравиха сестра ми, която беше бебе в къщи Laughing Laughing Laughing Laughing
За днешното земетресение- нищо не усетих- пиех кафе в Коста кафе.

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 12:36 от monda

# 17
  • Мнения: 4 187
Нищо не съм усетила, по това време пиех кафе на центъра .....

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Значи наистина е имало трус. Последния по-силен който усетих беше октомври или ноември 2004г - късно вечерта. Тогава пак бях бременна, от уплах получих контракции. А през март '77 още не съм била зачената.

# 19
  • Мнения: 1 432
Нищо не съм усетила .Шофирах по това време .

# 20
  • Мнения: 2 180
Едно от най-големите регистрирани земетресения в България е било март 77. Тогава майка ми е била бременна с мен.
Grinning На 04.03.1977 Свекито е едра, грамадна 1.80 и бременна - търтила да бяга по стълбите, пукнали и се водите и родила мъжа ми на 05-ти. Сега се смеем на случката, че е природно бедствие, но тогава не било хич за смях.  Rolling Eyes
И аз не усетих нищо и по-добре, защото имам фобия от земетресения.

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 13:06 от Джини

# 21
  • Мнения: 17 407
Не, нищо не усетих- на 7 етаж, хем. Мъжот ми се обади да ме информира, него доста го е разтресло- в друг район на града.

# 22
  • Мнения: 2 018
И аз нищо е съм усетила. Чак сега виждам темата.

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
От епицентъра - къщата на дядо ми пак се е напукала, за пореден път. Кога ли солниците ще свлекат всичко.

# 24
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
В къщи си бях по това време, но нищо не съм усетила. Няма да е било много силно.

# 25
  • Мнения: 3 423
Не, не го усетих. Тук май няма земетръси.

# 26
  • Мнения: 2 478
Ами аз като по-заспала сега от вас научавам ,че е имало земетресение.
Но може би,защото живея на по-нисък етаж или защото по принцип вкъщи си е постоянно земетресение по това време Laughing

# 27
  • Мнения: 2 030
Нищо не съм усетила. Може във Варна да не се е усетило, а само в Провадия.

# 28
  • Varna
  • Мнения: 288
Във Владиславово се усети.Уплаших се доста,но каквото има да става ще стане.

# 29
  • Мнения: 2 425
Там където е епицентъра, си беше доста силно. В паника е целия град още. Едва сега се престраших да се прибера у дома с децата.

Общи условия

Активация на акаунт