ДБМ-Г.Оряховица, В.Търново и региона-4

  • 22 457
  • 494
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 884
Здравйте! Спори ли ви приготвянето на трапезата заи довечера!
 Аз не мислех за снимки на бебето, а за снимки на къщата, където са приютени децата-поне така разбрах от първата страничка, но пък най-добри впечатления ще добия на място, предполагам.
 Момичета, не знам дали ще имам време утре, затова
Весела Коледа ви желая, само добри неща да се случват на всички, нека всеки получи своето "чудо", такова, каквото го е сънувал и мечтал!

# 436
  • Мнения: 622
пожелавам на всички вас,цялата магия на този празник!да ви се сбъднат най-съкровените желавия,и ако има нещо по-ценно от здравето,по-скъпо от любовта ,то аз ви го желая!

# 437
  • Мнения: X
bozgounova, TIHA VODA,  аз мога също да дойда до Страхилово, без кола съм, но като сме 3 за там, предполагам, че ще се съберем. Също ще отделя 30-тина лева, ако искате може да се кооперираме за покупките. Ако не, пишете ми какво е най-добре да взема - плодове(какви), лютеници(какви), консерви зеленчуци(какви) или нещо друго(какво). Музика ще потърся и ще запиша, освен детски песнички, дали е добре да сложа и малко класическа музика newsm78 ? Имам детски книжки, които обаче не са с твърди корици и са подходящи по-скоро за четене отколкото за разглеждане - не че съвсем нямат картинки. Подходящо ли е да взема пъзели - един с 500 и един с 2000 части? Играчки нямаме, дарих ги преди няколко години.
 Весели празници на всички вас   bouquet . Успехи, хъс и енергичност във всички начинания !

# 438
  • Мнения: 137
Ако бъдем хора, вместо победители,
Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравяваме Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата

# 439
  • Мнения: 622
сладкарка,мисля,че толково дребни пъзели няма да са отполза,просто децата нямат условия за усамотяване и концентрация за тази работа,ще ти звънна в четвъртък(и на тиха вода) за да се разберем.

# 440
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ако бъдем хора, вместо победители,
Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравяваме Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата

........много силни и истински думи   bouquet

  Искам да пожелая на всички пишещи и четящи тук, весели празници,безброй  прекрасни изненади и подаръци под елхата, много щастливи детски очички да святкат край вас   да сте здрави , щастливи и удовлетворени от делата си   Hug Весели Коледни и Новогодишни празници момичета! Най-сърдечни благопожелания за вас и вашите семейства Heart Eyes

# 441
  • Мнения: 263

Честито Рождество Христово!!!

 Желая на всички ви мир, любов, хармония и много споделени мигове с любимите хора!!!
 Убедена съм, че Дядо Коледа е сколасал да мине през всеки дом и е зарадвал вас и децата ви с очакваните подаръци.   santa2 Аз за моя най-очакван и желан подарък ще почакам още малко   newsm32

 Още веднъж поздравления за изклчително успешния базар - сигурна съм, че тези парички ще донесат на много деца в нужда усмивки и грейнали очички!

 Весели преяждане на всички!

# 442
  • Мнения: 4 434
Честита Коледа,много успехи ви желая Hug  bouquet

# 443
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

Много здраве, щастие, късмет и любов!

# 444
  • Мнения: 81
Честито Рождество Христово. Мир, любов и благоденствие, нека всички станем малко по- добри,но не само във такива дни. Весели празници и УСПЕХИ .

# 445
  • Мнения: 622
Честит празник на всички!
утре е петък,пътуване до страхилово.тръгване 9.00 от горна оряховица.моля желаещите да ми звъннат да се разберем,досега тиха вода и сладкарка,има място за още едно *упе в колата.

# 446
  • Мнения: 2 502
Весела Коледа ,честит първи сняг !
ако има някого ,на когото не сте се извинили ,извинете се сега,
ако има някого когото не сте поздравили ,поздравете го сега,
ако има някого ,когото не сте целунали ,целунете го сега ,
ако има някого ,на когото не сте се обадили обадете се сега ,
бъдете добри !

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Честит празник на всички!
Пожелавам ви здраве, защото е най-ценното
и безкористна обич, защото тя дава сили за преодоляване
и най-тежките препятствия!

# 448
  • Мнения: 2 577
Честита Коледа!

Ако бъдем хора, вместо победители,
Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравявам Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало, освен от прошката и добротата.

# 449
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Бозгунова, ходихте ли до Страхилово?

Покрай едно голямо нещастие с наши познати, забравих да честитя на всички имаши имен ден на Коледа! Да са живи и здрави малки и големи именници   bouquet

За 30-ти желаещи за Г.Сеновец?

На 30-ти от 14.30 на площада ще има благотворително мероприятие за събиране на парички за очната операция на малко момченце  Hug

Общи условия

Активация на акаунт