ДБМ-Г.Оряховица, В.Търново и региона-4

  • 22 436
  • 494
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 414
Здравейте всички, Simple Smile

Мисля тази събота да се заема с направа на етикети за хубостите за базара. Искам да ви помоля да ми напишете коя от вас колко етикета и с каква големина ще иска приблизително. Ще използвам идеята на Devilkin сигурно - нейните са много хубави.

После мисля да ви ги "покажа" и да ги отпечатам към края на другата седмица. Така мога да ви ги дам, когато се видим преди базара в началото на декември, както си говорихме.

Очаквам информация от вас - може и на лични.

Приятен ден,

Мая

# 91
  • Мнения: 258
      Честит празник на християнското семейство!Бъдете здрави и много топлина,любов и усмивки в семействата ви!
       

Съжалявам,че не дойдох/излезе нещо непредвидено/.Но след вечеря чакаме снимки  Peace

# 92
  • Мнения: 622
а-ха,ама има да чакаш..... Wink
срещичката беше приятна и задушевна.бяхме аз ,дидка,фиестата и вери 777.аз показах какви съм  ги наплескала дотук,фиестата се похвали какви покупки е направила от румънско,дидка показа едни много готини хартии и стикери,верчето  малко закъсня,но с нея си побъбрихме....общо взето това беше.
трудете се джуджета,че време не остана.......

# 93
  • Мнения: 622
аз нали знаете,че страдам от старческо безсъние,та тази нощ намерих и направих такива неща:понеже не мога да качвам снимки ви пращам линк 

http://sharemycraft.hgtv.com/SNC/ViewItem.aspx?pguid=74fa5e79-c7 … 8d2d-d6d877847790


ако някой има такива мидички в къщи,нека ми ги събере и ми ги даде,че стават много лесно и много сладички играчки......аз направих 25-6,но имам потенциал за повече!!!!!
айде,добро утро

# 94
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
пусни линка с нещата,които Верчето е правила

Аз имах някъде мидички,ще ги потърся Hug

Ако имаш скайп,дай го на лични Mr. Green

# 95
  • Мнения: 5 599
Диде,много красиви ангелчета  Heart Eyes
Не спи,дерзай  Hug

# 96
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Момичета ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ!!!!!!!!
Диде,намерих мидички, ама те малки,сигурна съм че имах и по-големи,ама... Sick

# 97
  • Мнения: 622
http://www.hgtv.com/crafting/lotsa-little-wire-angels/index.html



верчето ги е направила едно към едно със тези на снимката-направо е върха!браво,верче!
какво правите на това време?аз днес имам изключително ползотворен ден(откъм творчество,де,щото ако питате цецо, вече му иде да си откъсне главата заради това творчество.... Laughing)направих още 2 венеца от шишарки.....дидка,онези щищарки и лешници от девилкин,да не ги чакаш..... Whistling  bouquet,освен това онези малките венци-свещници от лешници ги доукрасих,и сега започвам още 3 венеца....

# 98
  • Мнения: 258
    Искам да питам откъде купувате пликове от целофан за опаковки или заедно ще опаковаме newsm78
    Честит ви първи сняг и ползотворен уикенд!

# 99
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Верче ,давай снимките да видим,прекрасно ми изглеждат Hug

# 100
  • Мнения: 192
Здравейте, Виждам, че бозгунова е пуснала линка с ангелчетата, които ще правя.
Надявам се да си покрия нормата, но нещо се засилва работата ми, и незнам докъде ще стигна.
Успех на всички с техните творения! Grinning

# 101
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
bozgounova Сън не спах да мога да съм първа тука и да ти честитя рожденният ден Изпращам ти моята приятелска прегръдка и най-сърдечни благопожелания    ти си невероятна  личност    раждаща идеи нон-стоп ......и осъществяваща ги Хубав празник........и да не забравиш да почерпиш!

# 102
  • Мнения: 5 599
 newsm59
Диде,честит рожден ден!
От моето семейство на твоето-Бъдете живи и здрави,  Two Hearts  обичайте се .Нека Бог е с теб във всяко начинание  Hug  Hug  Hug

# 103
  • Мнения: 622
благодаря ви момичета,ама дидка-как може да вдигнеш такава патърдия за моя рожден ден????ще почерпя,разбира се!
дидка,пак ти казвам вече нямаш лешници и шишарки

# 104
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Еееееееееее,ама изпревариха ме бе Mr. Green
Аз си мислех от вчера да вдигна врява за да съм първа,ама викам си няма пък чак толкова рано да се сетят,а то.... Rolling Eyes
Най-добри пожелания и от нас,много сбъднати мечти,много здраве,много усмивки,много любов,много,много,много от всички хубави неща...
Много те обичаме Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт