каква количка да купя Stokke или Quinny Buzz

  • 9 095
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
не знам за коша на новия Бъз, но бях срещнала мнения, че дриймито било доста тясно за някои бебета, това поне за мен го изключи като вариант.

коша за новородено на стоке е с капацитет до 6 месеца или 9 кг. на дъщеря ми и окъся като беше на пет месеца и половина, но тя на ръст върви малко по напред от средното, на ширина си беше добре (макар, че тя и иначе си е едричка)

# 16
  • Мнения: 11 004
На въпроса ти - Stokke.

Аз да питам,коша на Стоке по малък и по къс ли е от коша на Бъз-а?/става дума за новият Бъз/

Незнам за Buzz-а, но летният кош на Stokke никак не е малък. Мисля, че го даваха до 4 г.

бях срещнала мнения, че дриймито било доста тясно за някои бебета, това поне за мен го изключи като вариант.

Dreami-то никак не е тясно. Дъщеря ми се събираше спокойно в него до 7-месечна възраст, като се има предвид, че на ръст и килограми върви нормална за възрастта си.

# 17
  • Мнения: 4 422
Ще следя темата,много интересни мнения  Thinking
Обаче,по интересно е мнението на майки ползвали и двете колички,аз съм ползвала Quinny Buzz,Стокке бих си взела ,но без коша за новородено,понеже не ми харесва с него,но пак се замислям  Thinking Май е въпрос на вкус  Peace
Аз да питам,коша на Стоке по малък и по къс ли е от коша на Бъз-а?/става дума за новият Бъз/ 
ПИтам,защото това момче в Стокето май е доста големичко  Rolling Eyes





Ползвала съм и двете колички-Бъз и Стоке.Изобщо са несравними,сега ако трябва да купувам пак бих избрала Stokke И двете колички съм ползвала като базов вариант-/летен/ без коша за новородено,знам ги  и двата,кумците ни имат и кош за новородено ползваха го почти до 6м може би 4-5 дни преди 6м сложиха базовия кош.Количката се продава само с него и някои дребни аксесоари и една чанта ,всичо останало -кош за новородено,чадър,втора,чанта,чаршафче за коша,одеяло за коша,зимен чувал и пр. е отделно!!! и се купува пожелание.Тия "филми" продава се само зимния вариант ги няма никъде по света или бъркаш количките  Grinning
Така на пръв поглед може би коша на Куини е една идея по-малък от тоя на Стоке  newsm78

А пък това момченце на снимката според мен е над 4г  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 904
Dreami-то никак не е тясно. Дъщеря ми се събираше спокойно в него до 7-месечна възраст, като се има предвид, че на ръст и килограми върви нормална за възрастта си.
На една позната бебето на 3-4 месеца тъкмо го изпълва. Не се знае дали ще успее да изкара до 6 месеца с него.
Но ако става въпрос и Лили почти изпълва коша за новородено на Стоке, особено като съм сложила чувалчето.

За Бъз-а не мога да дам мнение, не съм го ползвала, от Стокето съм доволна.

# 19
  • Мнения: 4 362

Незнам за Buzz-а, но летният кош на Stokke никак не е малък. Мисля, че го даваха до 4 г.

На Бъз не е ли пак до 4 г  Rolling Eyes ,не мога да намеря инфо ,май до колкото си спомням беше до 20 кг  Rolling Eyes

 

# 20
  • Мнения: 11
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА ЗА ОТЗИВИТЕ !!!!!! Искам коша да гледа към мен защото като се събуди малкия иска да ме вижда и ако не ме вижда започва да плаче и трябва да го нося а той вече е 8.200кг и доста тежи като го нося с едната ръка а другата бутам празната количка Sadи се надявам да решим този проблем. Grinning

# 21
  • Мнения: 4 362
По принцип Стоккето спечели за дизайн награда до колкото знам,единственият недостатък според мен е това,че когато не е към теб коша няма легнало положение,има само ако е обърнат към теб

# 22
  • Мнения: 169
Аз пък нямам спомени Бъза как беше с положенията на гръбчето напред и назад newsm78

# 23
  • Мнения: 50
Kakва количка само  Crazy Вече наистина,ама наистина се побърквам по тези колички  Rolling Eyes

Двоумях се м/у Бъз-а и Бъгстер-а,а сега и тази ooooh!

За мен Стоки е ПРЕКРАСНА  Hug (без личен опит) . Според мен  от това,което видях в сайта им,едно от предимствато на Стоки пред Бъза е,че на първата може да се регулират височината на кошовете им и да се ползва за столче за хране(в ресторанта,в къщи) Peace

А какъв дизайн само   #Crazy

Поздравявам мамчетата  за страхотния им избор и малко им завиждам(човещинка) Embarassedза възможноста да я имат! Може би ще си купя от тях вече ползвана,ако реши накой да я продава Wink
Хубав ден от мен и се кефете на готините си колички Stokke   bouquet

Ще следя темата Grinning

# 24
# 25
  • Sofia
  • Мнения: 270
Stokke  Peace Ползваме го от раждането . Има страшно много предимства пред Куини, височината, дизайн и др. Моя приятелка имаше куини, след около година и половина возене скърцаше като каруца, аз много го харесвах иначе и даже бях решила да купуваме и ние Куини, добре, че тази моя пирятелка ме разубеди за него...

# 26
  • Мнения: 14 489
Stokke  Peace Ползваме го от раждането . Има страшно много предимства пред Куини, височината, дизайн и др. Моя приятелка имаше куини, след около година и половина возене скърцаше като каруца, аз много го харесвах иначе и даже бях решила да купуваме и ние Куини, добре, че тази моя пирятелка ме разубеди за него...

след като си ползвал стоке единственото нещо, което поне според мен може да е конкуренция на стоке, след определена възраст на детето, е пчеличката на бъгабу и то когато детето вече е по-голямо и натежава много.
 аз поне само това виждам като вариант, всичко друго е несравнимо със стоке Peace

# 27
  • Мнения: 50
Stokke  Peace Ползваме го от раждането . Има страшно много предимства пред Куини, височината, дизайн и др. Моя приятелка имаше куини, след около година и половина возене скърцаше като каруца, аз много го харесвах иначе и даже бях решила да купуваме и ние Куини, добре, че тази моя пирятелка ме разубеди за него...
  Може би не са смазвали редовно колелата или където там трябва.Всяко нещо си иска поддръжка,както количката,така и колата и т.н.!

# 28
  • Мнения: 6 904
след като си ползвал стоке единственото нещо, което поне според мен може да е конкуренция на стоке, след определена възраст на детето, е пчеличката на бъгабу и то когато детето вече е по-голямо и натежава много.
 аз поне само това виждам като вариант, всичко друго е несравнимо със стоке Peace
Между другото и аз точно това си мислех, че искам за втора количка пчеличката Laughing Но има вероятност да ме изгонят от вкъщи, така че засега се въздържам Mr. Green То не толкова за друго, но ако ще пътуваме ще е много по-удобна.

А за Бъза и за това, че се разскърцал на година и половина...напълно нормално ми се струва, това изобщо не е малко ползване според мен.

# 29
  • Мнения: 4 422
след като си ползвал стоке единственото нещо, което поне според мен може да е конкуренция на стоке, след определена възраст на детето, е пчеличката на бъгабу и то когато детето вече е по-голямо и натежава много.
 аз поне само това виждам като вариант, всичко друго е несравнимо със стоке Peace
Между другото и аз точно това си мислех, че искам за втора количка пчеличката Laughing Но има вероятност да ме изгонят от вкъщи, така че засега се въздържам Mr. Green То не толкова за друго, но ако ще пътуваме ще е много по-удобна.

Пчеличката и на мен ми беше интересна,докато не я видях на живо с дете на около 2г ...ужас то половината дете беше отвън..Много къса ми се видя и наживо ме разочарова...Иначе гюрука/сенник/ е интересен ,обаче нещо има сякаш недовършено..

Общи условия

Активация на акаунт