Помощ бебо не иска в количката

  • 1 178
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
Проблема не е в марката на количката.И аз си мислех,че като сменя модела количка бебка ще иска да седи в нея, ама неееееее Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
И сина ми имаше такъв период.Когато количката е спряна и той ме вижда седи,но застана лиотзад,за да бутам той плаче.
Сега с дъщеря ми решихме проблема като купиме Лоола с въртящ се кош.
Иначе по темата аз бих избрала Куинито.

# 17
  • Мнения: 218
Дъщеря ми започна да неиска да стои в количката като стана на 10 месеца, от няколко дни започна да се задържа по- дълго време, от вчера пробвах и със столчето за кола за да може да ме гледа (количката ми е на Чико) ,но като реши че няма да стои нищо не я спира, така че каквато и да вземеш зависи от бебето дали ще му е кеф Peace

# 18
  • Мнения: 11
Благодаря ви момичета но проблема е че имах количка Чико и нямаше обръщаш кош и бебо само плаче като не ме вижда продадох я и сега искам да купя количка с обръщаш кош и съм се спряла на тези 2 марки а не са малко пари и затова Ви питам коя бихте избрали Wink

# 19
  • Мнения: 158
която и да избереш проблема ще си остане защото тогава може да иска да гледа пък напред,повечето по големи деца не ти ли прави впечатление че са обърнати и гледат напред.И ние сме със същия проблем извадя ли го от количката много трудно го слагам вътре и зада го направя ставам супер изобретателна.Случва ми се и да се изпъва като струна в количката и да мрънка.Според мен не е от количката

# 20
  • Мнения: 1 219
Аз съм с Бъгабу Хамелеон и съм много доволна.Но това,че бебто ти не иска да стои в количката не е свързано с марката.Има си период при бебчетата,когато просто не искат да стоят в количките си.И при нас имаше такъв период.Така че и Силвъркрос да си вземеш пак няма да му угодиш на хлапето.А относно двете марки,които си посочила 1000 пъти гласъвам за Сток.

Общи условия

Активация на акаунт