Много ми е притеснено...

  • 3 053
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 973
явно и е дошло Peace

# 31
  • Мнения: 486
Все ми се струва, че ако не си бременна, ще изпиташ едно разочарование и ...може да ти се прииска да си .. и скоро да се похвалиш оак тук с планувана бременност.И аз не бях готова, докато не гушнах дъщеря си/планувана е/.

# 32
  • Мнения: 285
Все ми се струва, че ако не си бременна, ще изпиташ едно разочарование и ...може да ти се прииска да си .. и скоро да се похвалиш оак тук с планувана бременност.И аз не бях готова, докато не гушнах дъщеря си/планувана е/.
Извини ме,но не разббрах точно какво искаш да кажеш Thinking

# 33
  • Мнения: 975
Все ми се струва, че ако не си бременна, ще изпиташ едно разочарование и ...може да ти се прииска да си .. и скоро да се похвалиш оак тук с планувана бременност.И аз не бях готова, докато не гушнах дъщеря си/планувана е/.
Извини ме,но не разббрах точно какво искаш да кажеш Thinking
newsm78и аз не разбрах смисъла.

# 34
днес е 23... преди 4-5 дни направих един тест, който се казва Clear Choice за 1 лев, поради липсата на всякакъв друг вид тест в аптеката се наложи да купя този, само една лентичка се съдържа в опаковката не знам някой дали го е ползвал.. в интернет не можах да намеря никаква информация за него иначе беше в срок на годност поне.. излезе една чертичка... Вчера правихме секс с приятеля ми но стана малък инцидент при него и имаше кръв, помислих че може и от мен да е, обаче ето днес вече е 2 часа следобед, аз и една капка не съм проляла... съветват ме да си взема на sure choice, но нещо не мога да събера смелост... чудя се да отида ли сега до аптеката и да го купя и да го направя, нищо че не е сутрин то ако има нещо ще си покаже.. от друга страна ако не съм бременна трябва да се обърна към гинеколог поне той да ми каже каква е причината че вече се мина цяла седмица откакто трябваше да ми дойде.. Това е за сега..  Cry

# 35
  • Мнения: 1 085
Иди до аптеката и си вземи sure check.Няма значение по кое време на деня.Имаш ли закъснение?Това кървене може да е прикрепянето на плода към маточната стена.Не си играй а си направи тест защото ако си бременна трябва веднага да почваш фолиева киселина.4акаме те да видим какво е станало.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мисля да прекратя агонията на темата и на самата авторка.
Престани да се подиграваш на потребителките пишещи тук.
Няма да анализирам последният ти пост защото ще вдигна адреналина а това е пагубно за форума.
Хайде успех и внимавайте като правите секс, че все нещо ви се случва. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт