Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 481
  • 246
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 180
chibi много благодаря за отговора и на мен ми препоръчаха само удева
ще преценя имам още малко време
след известно време ще се включа по - активно във вашите редици
късмет на всички мами  newsm51

# 106
  • Мнения: 14 133
Момичета искам да си сменя педиатъра.Бихте ли ми препоръчали някой?Днес много се разочаровах от моя! Sad
Имаш ли предпочитания за конкретен район на града?  newsm78
Тези, които са в ІІІ-та поликлиника вече ги обсъдихме.  Laughing

# 107
  • Мнения: 207
Здравейте мами Русенки Hug
Много скоро надявам се и аз да се присъединя към вашата група.Очаквам първото си бебенце през декември и имам голяма молба към вас.
Живея в Здравец Енергетиците, ще съм ви много благодарна ако някоя мама може да ме ориентира за педиатър в Трета поликлиника.
Предварително ви благодаря hug

 Joy Айде сега дай отчет в кой Енергетик си,че да не се окаже,че си ми съседка съвсем,може да се съберем по комшийски на кафе  food010 Или айрянче,каквото консумираш  Mr. Green Аз по стечение на обстоятелствата се записах при Шарлота Айзнер,но за Удева наистина чух добри отзиви от няколко места.КОйчева не приема,а ходихме при Декова,ама нещо не съм впечатлена,а ми казаха че на втория етаж има една педиатърка,ама даскалова ли се казваше,нещо с Д...  newsm78 Леко бременеене  Peace

# 108
  • Мнения: 123
Момичета искам да си сменя педиатъра.Бихте ли ми препоръчали някой?Днес много се разочаровах от моя! Sad
Ние сме при Йончева и  сме мн доволни от нея , но кабинета й е до магазин Штъркел.
Ти при кой си била и защо ще го сменяш , пиши , инфо никога не е излишно  Peace

# 109
  • В море от любов
  • Мнения: 519
A Д-р Йончева е много близо до нас, там в съседния кабинет при другата докторка е записан големия ми син, но там е слаба работа Wink
А за Йончева все хубави неща чувам докато съм на опашката Peace Hug

# 110
  • Мнения: 14 133
Аз по стечение на обстоятелствата се записах при Шарлота Айзнер,но за Удева наистина чух добри отзиви от няколко места.КОйчева не приема,а ходихме при Декова,ама нещо не съм впечатлена,а ми казаха че на втория етаж има една педиатърка,ама даскалова ли се казваше,нещо с Д...  newsm78 Леко бременеене  Peace
От Айзнер имам еднократно добро впечатление. Замества Койчева през лятото. Ходихме при нея на контролен преглед. Добре се държа с детенцето, но не й се наложи да продължава лечението, защото дребоса почти се беше оправил. Наистина има такъв д-р Даскалова, но нямам инфо за нея.  newsm78

# 111
  • Мнения: 471
Досега бях при Калинов.Малката вдигна висока температура в понеделник и той ми изписа панадол и витамин С.Температурата обаче няма сваляне.Подържа 38-39 градуса.Ходихме пак на другия ден-каза имате възпалено ухо и й изписа болкоуспокояващи капки.Прибрахме се -детето не сваля температурата.Заведохме я при специалист УНГ-с тежка форма отит.Каза, че ако сме изчакали още малко е щяло да има големи усложнения.Сега е на антибиотик и е доста по-добре от вчера.Няма температура.Весела е.Дано всичко да е наред, че не спя вече трета нощ.Няма значение в кой район да е педиатъра-стига да е добър.

# 112
  • Мнения: 758
има д-р Даскалова в  ДКЦ 1 на 3-тия етаж. Тя ми е личен лекар, а майка й (пенсионерка) е педиатърка и всъшност тя преглежда и отговаря за децата. Мила жена е, но понякога ходя и на частно при доц. Петрова.
За Досев, най-доброто е че прави посещения по домовете и за всеки случай му имам координатите (да чукна на дърво да не ми се налага да ги ползвам)

# 113
  • Мнения: 207
Може ли координати на Досев,да не се налага,ама да ги имам все пак...  Blush

# 114
  • Мнения: 758
Може ли координати на Досев,да не се налага,ама да ги имам все пак...  Blush


в къщи са, ако не са ти ги дали като се докопам до компютъра у нас ще ти ги дам.

# 115
  • Мнения: 207
Досега бях при Калинов.Малката вдигна висока температура в понеделник и той ми изписа панадол и витамин С.Температурата обаче няма сваляне.Подържа 38-39 градуса.Ходихме пак на другия ден-каза имате възпалено ухо и й изписа болкоуспокояващи капки.Прибрахме се -детето не сваля температурата.Заведохме я при специалист УНГ-с тежка форма отит.Каза, че ако сме изчакали още малко е щяло да има големи усложнения.Сега е на антибиотик и е доста по-добре от вчера.Няма температура.Весела е.Дано всичко да е наред, че не спя вече трета нощ.Няма значение в кой район да е педиатъра-стига да е добър.

MagieA,   bouquet
А за Калинов ми беше много странно,че преслушва Маги през бодито и през цялото време говори  newsm78 И аз не съм за даването на антибиотици за щяло и нещяло,но си мисля,че поставянето на диагноза изисква сериозно отношение,а не само свежи лафове,особено при малки дечица.То и на нас няма угодия де - ако не дадат антибиотик и станат усложнения - педито виновен,ако пък дадат антибиотик превантивно - пак не сме доволни  Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 17:41 от jerry

# 116
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Може ли координати на Досев,да не се налага,ама да ги имам все пак...  Blush
0888885988 Д-р Досев Hug
Много е добър, на нас ни е личен приятел,  просто е невероятен човек Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 207
ivaaa,мерси много  Hug

Момичета,да попитам и къде има детски магазин с хубави дрешки - вече 2 пъти купувам бодита на някакви измислени български марки и след първото пране се скъсиха с по 5-7см,на нищо не прилича  #Cussing out  #Cussing out  #2gunfire Пoсле на "Усмивка" зад Учителския в Изтока намерих на Флекси,но само 2броя,като цяло голямо обикаляне падна  Thinking Затова да ме понасочите,да не се шматкам като гламава - на H&M,Aziz,Caramel,Disney  newsm78

# 118
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Има едно ново магазинче, там нещата са много хубави, има на Флекси, Карамел и т.н. и ценичките са много добри Peace
Намира се на новия булевард, ако се движиш по Борисова от гарата към центъра, завиваш на дясно по булеварда и от дясната страна ще го видиш, пише: Бебешки свят ГАБИ
На моята от там и купих костюмче на Флекси и съм мнооого доволна.
И на м-ни ''Усмивка'' също има хубави неща, но на определени. По скоро на този, който е на центъра, на Борисова и на Кауфланд, аз тях ги наобикалям най-често Peace Hug

# 119
  • Русе
  • Мнения: 765
Д-р Гинка Даскалова е в ІІІ поликлиника- педиатър и алерголог- аз съм много доволна от нея, големият ми син като малък правеше асматични пристъпи и тя го лекуваше. Това беше като тръгна на ясла- около година, година и половина, като стана на 3 год и спря да боледува. Сега, когато малкият ми е по-сериозно болен пак ходя при нея.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт