Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 478
  • 246
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 14 133
А я кажете отзиви за яслата зад Учителския - "Изток" че днес минах оттам и ми е най-близо?  newsm78
Хубави неща съм чувала. Дори някои от познатите дечица от "Здравец" там ги водеха, защото в 15 ясла не искаха да ги вземат.

# 166
  • В море от любов
  • Мнения: 519
ivaaa благодаря ти дано скоро и ние се видим да пием по кафенце ама кога Sad
Eee все ще се намери време, днес колко е слънчево навън Grinning
Ако сте някъде в квартала, можем да се видим Hug
А аз да се похваля, вчера бях в София, на изложението в НДК ''Произведено в България'', много хубави неща има, който има възможност нека отиде няма да съжалява Peace
Аз едвам се дотътрих с толкова много чанти излязох от там Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 167
  • Мнения: 207
Къде ще ходиш на фризьор ако не е тайна

Ами Катя се казва фризьорката из уличките зад съда е  Peace Преди често се подстригвах при нея и бях много доволна,ама сега вече години не съм ходила  Rolling Eyes Днес гледам е слънчево навън,има ли желаещ за разходка около 3 поликлиника района?  Grinning Следобяд де  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 5 391
Деб, Маги, карантината е индивидуална за групата, Пресил е второто дете с варицела, първото се разболя на 5.11 и карантината беше до 26.11, но сега още нови 20 дни заради моят човек.И така докато има болни.
Честно казано е голям ужас TiredА и очаквам и систъра да се опъпчи, съвсем ми се стъжва.

# 169
  • Мнения: 164
Къде ще ходиш на фризьор ако не е тайна

Ами Катя се казва фризьорката из уличките зад съда е  Peace Преди често се подстригвах при нея и бях много доволна,ама сега вече години не съм ходила  Rolling Eyes Днес гледам е слънчево навън,има ли желаещ за разходка около 3 поликлиника района?  Grinning Следобяд де  Mr. Green
Много е готина Катето.И тя си има един малък сладур

# 170
  • Мнения: 5 391
Мхм, и аз ходя при нея.

vilimia, ЧРД!  bouquet

# 171
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ей като казахте фризьор, и аз съм за пострижка вече, че косата ми стигна до кръста и искам малко да я намаля Mr. Green
Някой да сподели отзиви, къде.............

# 172
  • Мнения: 14 133
Весел празник!!!  Party Heart Eyes

# 173
  • Мнения: 207

  bouquet Много здраве,късмет,усмивки и щастие  Hug

# 174
  • В море от любов
  • Мнения: 519

  bouquet Много здраве,късмет,усмивки и щастие  Hug
Весел празник и от нас, много щастие, късмет и семейно благополучие Heart Eyes
 newsm51 newsm59  bigdance2 bdbaloni

# 175
  • Мнения: 3
ivaaa аз лично много съм доволна от фризьорския салон на Galka,не знам дали си го чувала,има го в здравец и до първо районно ама там къде е точно не знам защото не съм ходила на него

# 176
  • Мнения: 758
Аз ходя във фризьорски салон Нина, в блок Вида на Плиска с-у университета е. От години ходя при нея все добри кадри си подбира

А за яслата зад учителския - бях в родилното с една от сестрите там и също съм чувала добри неща

# 177
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Честит Рожден Ден и от мен!   bouquet


Jerry, щом не си ходила отдавна, не знам дали знаеш, но се премести. Сега е на Църковна независимост, на кръстовището на Изчислителния център.

# 178
  • В море от любов
  • Мнения: 519
ivaaa аз лично много съм доволна от фризьорския салон на Galka,не знам дали си го чувала,има го в здравец и до първо районно ама там къде е точно не знам защото не съм ходила на него
Втория до второ районно е в моя блок Mr. Green, аз живея в тази кооперация и Галка е под нас Grinning
До сега бях при нея, но ми се иска малко да разнообразя ''пейзажа'' Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 179
  • Мнения: 207

Jerry, щом не си ходила отдавна, не знам дали знаеш, но се премести. Сега е на Църковна независимост, на кръстовището на Изчислителния център.

  bouquet мерси,разучих аз  Mr. Green
А в Галка до 1-во районно ме правиха за сватбата,също бях много доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт