Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 451
  • 246
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 391
А, чиби, като каза ДГ"Здравец", доволна ли си?
Само хубави неща слушам напоследък за нея и съм разколебана.

Верг, добре сте си дошли! Hug

# 76
  • Мнения: 14 133
А, чиби, като каза ДГ"Здравец", доволна ли си?
Само хубави неща слушам напоследък за нея и съм разколебана.
Да, доволна съм.  Peace
Директорката е много оправна и сериозна. Персоналът също е много на ниво.  Peace

# 77
  • Мнения: 952
А, чиби, като каза ДГ"Здравец", доволна ли си?
Само хубави неща слушам напоследък за нея и съм разколебана.

Верг, добре сте си дошли! Hug

още един глас ЗА  ДГ Здравец Peace ние от центъра ходим там на градина далече ни е, макар че сме с кола, нонай важното е че не съжалявам,доволна съм от учителките и от базата въобще Peace

Верги честита ти мома  bouquet да ви е жива и здрава, интересно име сте  и избрали,при положение че баткото е с най често срещанато име малката едва ли ще си намери адашка Laughing

# 78
  • Мнения: 207
chibi,още веднъж танкс   bouquet Ти си ми безкраен източник на инфо  Laughing Тази ДГ Здравец зад учителския ли е? Blush

# 79
  • Мнения: 1 523
Изгубих ви от поглед.

# 80
  • Мнения: 952
chibi,още веднъж танкс   bouquet Ти си ми безкраен източник на инфо  Laughing Тази ДГ Здравец зад учителския ли е? Blush

ммне, мисля че там е Детелина също хубава градина. Здравец е до уч-ще Тома Кърджиев в кв.Здравец

# 81
  • Мнения: 758
Като сме на тази вълна - ясли и градини и аз да попитам!
Коя градина е по-добра "Слънце" - срещу у-ще "Възраждане" или "Чучулига" срещу РУ? И двете са ми еднакво удобни, ама като всяка мама искам най-доброто Simple Smile
И кога мога да си взема молба за попълване?

# 82
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Моето мнение е ''Чучулига'' Hug, за там съм чувала само хубави неща Peace

# 83
  • Мнения: 5 391
MagieA, точно за това попитах за ДГ"Здравец".
Щото "Слънце" и "Чучулига" са ми под носа, но напоследък не чувам добри отзиви, особено за първата.

# 84
  • Мнения: 199
Привет! Да дам още един глас в "+" за  ДГ "Здравец". Макар, че когато записвах Калоян не се замислих, понеже на нас градината ни е на "ъгъла на блока", съм повече от очарована. Базата е много добра. Дори миналата година направиха основен ремонт, поне в нашето крило. А и подготовката с която излизат децата е на ниво. Чувала съм, че в доста училища ги приемат с предимство /незнам доколко е вярно/ - слух!   bouquet

# 85
  • Мнения: 758
А коя е Здравец Embarassed и къде се намира, евентуално и филиалите й

# 86
  • Мнения: 164
Ние сме в 4 ясла Peace Hug
Много съм доволна от обслужванетом и отношението Hug
В коя група сте ние също ходим в тази ясла и сме в 3 група наистина много добре ги гледат.

# 87
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile

# 88
  • Мнения: 14 133
А коя е Здравец Embarassed и къде се намира, евентуално и филиалите й
До у-ще"Тома Кърджиев". Няма филиали. Има три крила в голям и озеленен двор.   Peace
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
Сашо има лек астигматизъм на едното оченце и ни пращат при нея за консултация.  Sad
Иначе вижда прекрасно, пу-пу.  Praynig

# 89
  • Мнения: 164
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж

Общи условия

Активация на акаунт