Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 443
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 164
В стоматологията  д-р Лечев 3 ет. кабинет307.Вторник и четвъртък от 17-19ч и в събота от 8-10ч тел.0887 524 842

# 226
  • Мнения: 1 523
vilimia,Благодаря!

# 227
  • Русе
  • Мнения: 659
Честит рожден ден на всички, които съм пропуснала


Добър вечер!   Hug
Зачудих се дали да пусна нова тема /че и заглавие измислих/, но прочетох, че темите вече ги заключват на 20 стр.
Та тук ще попитам: Някой да знае телефони и приемно време на Д-р Пейчева, гастроентеролог. Знам, че приема в първа пол-ка?
Всеки ден до обяд е там на 4-ти етаж, в 1-ва поликлиника

# 228
  • Мнения: 202
Добро утро в този студен ден и от мен!
Момичета, получих покана за презентацията на продуктите от серията Форевър ливинг, която  е изцяло от алое вера.Ще се проведе на 29.11.  от 14 часа в хотел Бистра и Галина.Ако имате желание-заповядайте и вие, тъкмо може да се запознаем и спретнем една форумска среща!

# 229
  • Мнения: 199
Честит рожден ден на всички, които съм пропуснала


Добър вечер!   Hug
Зачудих се дали да пусна нова тема /че и заглавие измислих/, но прочетох, че темите вече ги заключват на 20 стр.
Та тук ще попитам: Някой да знае телефони и приемно време на Д-р Пейчева, гастроентеролог. Знам, че приема в първа пол-ка?
Всеки ден до обяд е там на 4-ти етаж, в 1-ва поликлиника

Благодаря   bouquet

# 230
  • Мнения: 89
мамчета  кажете добър педиатър тъй като ми предстои раждане след 2-3 седмици и доколкото разбрах е трябвало още предварително в смисъл преди да родиш да избереш личен лекар на бебето и да си говорил с доктора дали ще приеме бебето.Как стоят нещата наистина и кои са лични лекари на вашите бебчета

# 231
  • Мнения: 14 133
petito, правилно си разбрала. Докторът трябва предварително да даде съгласието си и да ви посети до 24 часа след изписването на бебето от болницата.
Ако искаш се порови назад из темата или в предните русенски теми, за да не се повтаряме.
Леко раждане!!!  Praynig Heart Eyes  bouquet

# 232
  • Мнения: 758
И аз да си задам моята питанка Simple Smile
Кажете ми занималня за първокласник, която да се занимава добре с децата и да ги взима и връща от училищата!

# 233
  • Русе
  • Мнения: 244
В квартал "Възраждане", някъде до закрития пазар има занималня.Синът на една приятелка ходи там след училище, и е много доволна, по доволна е даже от учителката в първи клас.Мисля че е 70 лв. на месец и с осигурена храна за обяд, ако трябват подробности , ще я питам и ще дам координати.

# 234
  • Мнения: 758
Ами ще съм благодарна за повече информация!

# 235
  • Мнения: 343
Ами ще съм благодарна за повече информация!

Аз също. Wink

# 236
  • Мнения: 199
Добро утро!
Доколкото знам и в Бърборино срещу изчислителния се занимават с ученици. Вземат ги от училище, обядват в пицария Рома и учат. Аз водих Калоян там миналата година по време на училеската стачка. Незнам в момента цени, но тогава беше 10лв на ден, или 40лв на седмица, нещо такова. Аз бях доволна.  Peace

# 237
  • Мнения: 696
В "Палавници" също има занималня, не знам подробности обаче.

# 238
  • Мнения: 164
занималня Леонардо осигуряват транспорт  .Потготовка на уроци ,езикова подготовка ,компютърни занимания, осигурено мед. наблюдение  срещу 10 лв. на ден.Телефони 082845468  0878845 468

# 239
  • Мнения: 229
 Момичета, спешно ми трябва телефон на д-р Дачев от тубдиспансера. Много моля   

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 10:21 от ГАЛКА - МАЛКА

Общи условия

Активация на акаунт