Такса за частна градина когато детето не я е посещавало

  • 4 210
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
да де, ама не трябва ли юрист?

# 46
  • Мнения: 277
Не трябва ли при юрист/адвокат? newsm78

Успех ви желая! Но след като сте подписали договора - сте се съгласили с условията, липсващите клаузи и наличните такива.
Моето мнение на неспециалист Wink е, че това е загубена кауза!


ПП  Пенелопа ме е изпреварила.

# 47
  • Мнения: 28
Той също е един вид юрист,има призовкар прави нотариални покани за доброволно плащане и тн.,а ако ми потрябва адвокат ние си имаме фирмен абонамент към софийска  кантора!В сряда мъжът ми има среща но аз нямам търпение до тогава и първо ще минем през нотариус!Когато казвам компетентно мнение имам в предвид човек който е на ти с закона и това му е ежедневието!Вашето мнение е важно за мен!Бях побесняла когато пуснах темата,мислех че това е така само при нас,така че ми помогнахте да се поуспокоя инъче щях да имам няколко кошмарни дни до понеделник!

# 48
  • Мнения: 9 990
ИнАче...нотариус не виждам как ще ви помогне....Едва ли договорите на ЧДГ не са обработени именно от юристи... ThinkingА понеделник е след няколко часа, успокой топката. ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 6 999
....Не съм за една такса и един депозит защото това реално могат да задържат,повече пари напред няма преведени.Ще я видим тази работа!

Дали...?
Съвсем спокойно също могат да ви съдят и да ви осъдят за всичко, което им дължите.
Малко /да не кажа много/ ми е странно, че нотариус се е съгласил да прегледа договора ви, но все пак за мен/като адвокат/ въпросът дали дължите или не вноски е елементарен и всеки юрист бързо ще ви отговори на този въпрос.
Отделен е въпроса, че ако по договор не дължите, едва ли в градината ще настояват за подобно плащане.

Пенелопа, договорът за нашата градина е изготвен абсолютно професионално.

# 50
  • Мнения: 9 990
убедена съм в това , някак не вярвам и на авторката градината да не се е подплатила с издържани юридически договори, заради които да ги скъсат по съдилищата...

# 51
  • Мнения: 1 572
добре че поне смени заглавието  Peace

# 52
  • Мнения: 277
bisi, какво стана при вас?  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 28
Ето ме!Да законови мерки ще има,не мога да кажа какви понеже бг мама е с широка известност и публичност и може недоброжелатели да се запознаят с развоя,когато всички документи и тн. минат по каналния ред ще ви информирам,сканирам док. и побликувам тук!!!

# 54
  • Мнения: 255
Когато детето ми посещаваше частна ясла е имало ситуации, в които съм имала повод  за конфронтация. Но не мога да си представя да вляза в конфликт с хора, които очаквам после да гледат детето ми с внимание и любов. И мисълта, че този конфликт може да се отрази на отношението им към моето дете, ме е възпирала да реагирам остро.

Въпрос на приоритети...

# 55
  • Мнения: 1 114
Tsveteto, аз оставам с впечатление, че авторката не смята да си дава повече детето там.
Bisi, законови мерки може и да има, от твоя страна, но дали ще последва нещо от това??? Силно се съмнявам, че ще успееш да осъдиш някой за това, че си иска пари, които му се полагат по договор, който си подписала. Незнам, дали си заслужава разправията всичко това.

Общи условия

Активация на акаунт