Защо ние хората можем да бъдем такива зверове?

  • 2 528
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
Ама не са само ромчета! Вярно ,че повечето са, но не всички! Ходила съм в един дом, това са едни невинни и лъчезарни дечица, които нямат бъдеще. Никакво! Знаете ли какво става след такова посещение в дом? Знаете ли как ви се радват като отидете и как плачат /някои от тях/ като си тръгвате, въпреки, че знаят, че пак ще отидете?
Сладки и мили са докато навършат 10 години.После генетичната обремененост си казва думата.

# 46
  • Мнения: 3 731
Е, верно немаше нужда от тази "новина". Не и тук... Confused

# 47
  • Мнения: 1 168
Ама не са само ромчета! Вярно ,че повечето са, но не всички! Ходила съм в един дом, това са едни невинни и лъчезарни дечица, които нямат бъдеще. Никакво! Знаете ли какво става след такова посещение в дом? Знаете ли как ви се радват като отидете и как плачат /някои от тях/ като си тръгвате, въпреки, че знаят, че пак ще отидете?
Сладки и мили са докато навършат 10 години.После генетичната обремененост си казва думата.
Глупости на търкалета!
В този дом, в който аз ходих има повече от 90 деца, много от тях с увреждания. На възраст от 7 до 18 /но всъщност и до по-голяма възраст/. Ами всички са много мили!
П.С. Вие май само конкретната "новина" виждате в цялата тема!

# 48
  • Мнения: 3 268
Ирина,спри се!Стига се пъчи,че си ходила в дом.Тук почти всички сме ходили,по няколко пъти.Като не знаеш,не казвай,че говорим глупости! Stop

# 49
  • Мнения: 1 168
Изобщо не се пъча, а ти не ме убеждавай какво съм видяла аз!

# 50
  • Мнения: 25 652
Това не са хора,животни са.

Не са. Животните се грижат за малките си - природен инстинкт.

# 51
  • Мнения: 2 032
Това е трагедия.

Но историята на зверствата на хората минава и през горенето на вещици, концлагерите, две световни войни (и не знам колко локални), клането на Тутси и на Хуту, Ирак и неизброимо много други зверства.

Та, би ли пояснила авторката- какво точно иска тя? (Освен световен мир.) Какво според нея може да се направи?

# 52
  • Мнения: 4 892
stefani6, Хелоуин отмина. С него и сравнително лесното възприемане на черния хумор. Освен, че не разбирам съвесем авторката на темата, не разбирам и Вие какво искате?

[Сладки и мили са докато навършат 10 години.После генетичната обремененост си казва думата.

Значи Вие смятате, че едно дете, щото то първо е дете, после ромче, българче или каквото и да било, ако попадне в подходяща среда и бъдат положени добри грижи за неговото възпитание, то това е кауза пердута, понеже гените така или иначе ще проговорят?
И ние искаме да интегрираме?

На ужасно много противоречия се натъквам напоследък и на крайности. Лошо.

По темата - да, това е трагедия. Поредната, не последната.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 00:29 от NinoTino

Общи условия

Активация на акаунт