Моля ви помогнете ABC design rodeo или Quinny buzz

  • 3 010
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 464
    Petru6, извинявай, ама ти си бременна с второто детенце, а пък аз ти разправям да си вземеш детето с тебе в магазина! Embarassed
    Извинявай за гафа, аз съм по тази част!
    Тогава щом ще си слагате новородено в количката имаш две опции да си вземеш кошче за кола, което със специални адаптори се слага на количката за секунда, наистина или друг по-голям кош - dreamy, някои майки много го харесват, но на мен не. Ние карахме със кошчето - много е удобно, а след няколко месеца минаваш на другия, който си е към самата количка.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
От двете , определено Quinny - то .  Виждам , че си ограничила избора си до тези два модела, но бих те посъветвала да погледнеш и модела Speedy на  Quinny , по - лесно се управлява , доста по - просторна е и не е с пластмасови гуми
Успех в избора  Peace

# 17
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Благодаря за отговорите  ами аз мислу без коша за новородено само с летния и зимно чувалче щото все пак за няколко мес не си заслужава, Happymamy няма нищо и аз малко зе замислих  Laughing над думите ти но благодаря, а този модел с тези пластмасовите по трудно ли се карат newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 1 464
   Petru6, buzz-a не се кара нито трудно, нито по-трудно, а за speedy-то на мен не ми харесва като дизайн, а и имам приятелка с такава количка, доволна е, но като и пооотрасна детенцето тази количка и се струваше  твърде голяма и тежка и си купи още една лятна. Имаше и някакъв проблем с позициите на гръбчето, по-специално нямаше позиция за напълно седнало положение, което след 6-ти месец си трябва. Ами ти и направи в магазина един малък тест драйв и си прецени, но според мен няма да имаш проблем. То улиците и тротоарите са толкова разбти, че и танк да си вземеш пак ще се ядосваш, гледай да е удобно на бебето и на теб и ще сте доволни. 
    Аз имам 3 колички - Buzz, Maclaren-Techno XT - много е лека има напълно легнало положение, чувалче, дъждобран и т.н., малко по-висока е от обичайните бъгита на Maclaren, но е много лека, имам и двойна количка Baby Jogger - City Elite 2008 Double Stroller, защото си имам породени дечица и този вариант е много добър за нас  Grinning И трите марки ги препоръчвам.

# 19
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Благодаря много за съветите Happymammy  Hug,поне в Бургас не пада кой колко сняг така че съм спокойна Party

# 20
  • Мнения: 50
но четох тук че с тези пластмасови колелца отпред зимата..дупките нещо не споряли

При мен нямаше проблеми  Rolling Eyes

Момичета доколкото разбрах от др. мами тук, за Куини Бъз ще внасят или вече са внесли гумено предно колело Peace та когато си купуваш модела можеш да избираш с какъв вид предно колело я искаш!Ако това наистина е  така е супер,количката става още по-проходима,но може би по-тежка newsm78 Макар,че аз и в този вариант я харесвам но нямам опит.Нека по-опитните мами да кажат!

# 21
  • Мнения: 4 451
Имах Quinny Buzz. Невероятна количка! Ако един ден имам трето детенце (това е моята мечта), отново бих избрала същата. Това че предното колело е пластмасово, за мен не беше никакъв проблем. Не се усещаше по никакъв начин. Изключително маневрене, килограмите и изобщо не се усещат.

Общи условия

Активация на акаунт