Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 117
В колко часа ще ходиш, че да дойда и аз?
За НГ нищо не планирам, което си е голяма грешка, щото аз ако не се напъна ще остана на сухо.

Към 10 мисля.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 946
Миналата нова година беше пълен провал, защото бях в третия месец, отидохме на парти с близо 50 човека в една къща и на мен ми беше лошо от цигарите, от запушеното и... не можех и да танцувам, защото ме болеше корема и ... скофтих и настроението на мъжа.

Тази пък за пръв път сме с бебока и май ще сме при нашите.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 897
В колко часа ще ходиш, че да дойда и аз?
За НГ нищо не планирам, което си е голяма грешка, щото аз ако не се напъна ще остана на сухо.

Шаманка, днес да ти се похваля Алекс в яслата  влезна навътре сам, без да плаче. Чак аз замръзнах от изненада  Shocked

Ти сутрин какво правиш? Аз пия кафенце в Еврофутбол. Искаш ли да се разберем за утре?

# 33
  • Мнения: 3 718
Браво на Алекс, все така да влиза  Simple Smile
Аз обикновено се прибирам в къщи след като го оставя, ползвам таткото транспорт  Simple Smile
Но може да се разберем някой път.

# 34
  • София
  • Мнения: 308
Добър вечер момичета!
Искам да ви питам къде в квартала има пицария или кафе, където има отделен салон за непушачи, т.е. става да се излезе вечер с бебешор. Че откакто се застуди нещо ни пооредяха социалните контакти с приятелите.

# 35
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Привет на всички и от мене!  Hug
Позаглъхнах малко аз, ама то така е, като ходя на работа.  Simple Smile
Аз почнах фитнеса, на Атлетика ходя.  PeaceКартата ми е 70лв. за един месец, неограничен брой посещения, но да са до четири часа следобяд и без уикенда (то пък и аз как съм се засилила за тогава, като че ли има кой да ми гледа дечурлята). Ако ползвам парна баня (сауна) е 100лв. - при същите условия, може всеки ден да ползвам, нямам ограничения.
Засега само тренирам, че не стига времето.
Тренирам сутрин от 7*30 до 9*00 (е, до девет без петнадесет, например, че взимам душ и се качвам в офиса - от 9 ми почва раб.време). И правя разни упр-я за отделните части на тялото.
В обедната почивка пак съм там - правя кардио 45 мин. Взимам душ, и пак на работата.

И ям малко вече, едно кис. мляко пия, две кафета (сутрин, следобяд), два чая билкови, два литра вода на ден, 1 ябълка и моркови.

А имам чувството, че станах по-дебела. Честно ви казвам, задника ми стана двоен, ама честно. Направо съм нещо страшно. Не знам кво ще го правя.

Някоя събота и неделя ще се включа с вас, на парна баня. Само да застопоря мъжа ми да гледа децата...

И сега имате една задачка от мене: Моля ви, питайте Яна дали прави групови занимания. Ако да, кои вечери, кои дни...

А вие само сутрин ли ходите? Вечер? А през уикенда?

А! Питайте и за антицелулитните масажи дали е проверила цените  Hug

# 36
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Добър вечер момичета!
Искам да ви питам къде в квартала има пицария или кафе, където има отделен салон за непушачи, т.е. става да се излезе вечер с бебешор. Че откакто се застуди нещо ни пооредяха социалните контакти с приятелите.

Аз такова нещо не знам да има някъде в София. Беше то едно време, като ги сгърчиха от евросъюза и както се знаеше още тогава - всяко чудо за три дни ...

Не е ли по-добре да ви гостуват приятелите. Защо ще разнасяш детето по разни местенца, където бъка от всякакви гадни вируси. Виж, когато е навън, тогава е друго  Peace Ама сега, в студа, по-добре е у вас. Хем и детенцето ако заспи го слагаш в леглото и си оставате на масата съвсем по студентски  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 308
galaUSA, да, най-добре е вкъщи, ама сме в гарсониера и като наближи 8,30 гостите трябва да си ходят, че хола ни е също и спалня и детска. Иначе си права за вирусите, ама то и в парка няма гаранция, че някое приятелче няма да кихне близо до нея и да я зарази. Пък и става въпрос само за няколко пъти в месеца да излезем навън.

# 38
  • София
  • Мнения: 11 117
galaUSA, аз съм голям заплес, забравих да питам за масажите  ooooh!  Ще ти пиша ЛС с тел! Много съм зле  Embarassed

Аз тая седмица ходих в понеделник на фитнес, в петък отпада щото ще тъм на работа.

# 39
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
galaUSA, да, най-добре е вкъщи, ама сме в гарсониера и като наближи 8,30 гостите трябва да си ходят, че хола ни е също и спалня и детска. Иначе си права за вирусите, ама то и в парка няма гаранция, че някое приятелче няма да кихне близо до нея и да я зарази. Пък и става въпрос само за няколко пъти в месеца да излезем навън.


Няколко пъти в месеца ли?  Shocked
Че това си е бая! Ама браво, щом можете! То това е много хубаво за вас, да се поразсеете малко. Но аз не бих излязла с детето никъде. Нямате сигурно кой да ви го гледа, а? Оф, този проблем е познат до болка. ...


galaUSA, аз съм голям заплес, забравих да питам за масажите  ooooh!  Ще ти пиша ЛС с тел! Много съм зле  Embarassed

Аз тая седмица ходих в понеделник на фитнес, в петък отпада щото ще тъм на работа.

А в понеделник неси ли била на работа, бе скъпа? Само в петък ли работиш  Wink
Шегувам се, разбира се  Hug

Днес на фитнеса, в обедната почивка, на кардиото, така шурна оная ми ти пот от мене, чак сега почвам да топя мазнините и да се потя както трябва. Изкъпах се, избърсах се, а потта продължава да ми избива наново и наново по цялото лице - капе, ама не спира. Умрях направо. Надявам се от другата седмица да започна да намалявам килцата.  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 11 117
Много сложно е при мен, в понеделник ходя много рано(преди работа) на фитнес, последния път Яна беше заета та бях сама. В петък принципно почивам и имам повече време, ходя по късно когато е там госпоицата за да ме юрка, че иначе се мързеливя.  Embarassed

# 41
  • Мнения: 89
Мирка, знам че в пицария Везувий в Сухата река остъклението отпред е за непушачи. Е, не че някой не запалва и там.
За кафе, се сещам Таби, дето е на първия етаж в един блок зад базарите на Герена. Ама има стълби и ако сте с количка не става.

# 42
  • София
  • Мнения: 308
cherry girl, мерси за инфото!!!  bouquet
galaUSA, за добро или лошо сами си гледаме детето и няма на кого да го оставим. Затова я водим с нас навсякъде. Иначе трябва да се затворим вкъщи.
Е, само на концерта на Металика не я взехме, ама ако беше в по-ранен час можеше и да се замислим.... Grinning

# 43
  • Мнения: 3 718
Мирка 76 , ние също сме така, където може с малкото дзверче си ходим. Когато беше по бебе си беше екстра, паркирам си го до мен и той си спи или шумолка нещо. Сега е малко по опасен за околните, но става.
За конкретно заведение не се сещам, бяха ми препоръчали нещо със салон само за непушачи на Черковна чак, но му забравих името. 

# 44
  • Мнения: 667
cherry girl, мерси за инфото!!!  bouquet
galaUSA, за добро или лошо сами си гледаме детето и няма на кого да го оставим. Затова я водим с нас навсякъде. Иначе трябва да се затворим вкъщи.
Е, само на концерта на Металика не я взехме, ама ако беше в по-ранен час можеше и да се замислим.... Grinning
то си е до хора,ние също сами си гледаме детето,обаче стоенето в къщи за нас не е затвор,а в съботите и неделите излизаме само че не и на заведения,не бих си помъкнала детето по тези запушени дупки,а за не запушени все още не знам,ходим по детски кътове,паркове,на гости,от време на време си ходим до провинцията и така,има гледачки,наемете си за вечерта ако е нетърпимо в къщи и готово...

Общи условия

Активация на акаунт