За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети за бъдещи мами - 3

  • 17 304
  • 349
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 973
Simple Smile)) вие го ударихте тук на тема за захранване Simple Smile))
а по принцип има 2 форума пъъълни с инфо Grinning
Даа, така е! Но тук получаваме инфо много по-бързо и то без да се ровиме из форумските теми!  Mr. Green Спестяваме време!  Whistling
-работи мнооого бързо Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 23 097
На спам-ове ли ще го ударим? Вече разбрахме, че има много теми за захранването.
Хайде да видим сега кой ще намери въпроси за обсъждане, за които няма теми! Успех  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 44 122
Не ставаше въпрос за това да няма теми, но за хране и захранване има 2 огромни подфорума, че в тях има и точно такива теми тип - как върви захранването, а тази беше уж за по-различни неща....а последните 5 страници са САМО за захранване....това ми направи впечатление....плюс това го казах със съвсем доброжелателен тон и леко на майтап...ама айде...то нали тук всичко на заяждане трябва да се обръща Wink
Давайте го малко по-леко и спокойно - за всички ще е по-добре....

# 48
  • Мнения: 220
Мамчета, като стана въпрос за хранене да попитам. На колко месеца да му купя столче за хранене???? Ако има значение, ще поясня, че вече ядем плодови и зеленчукови пюрета и каша.  Peace

# 49
  • Мнения: 3 743
Малта, производителите на столчета за хранене ги дават от 6мес до 3 години, т.е. след като бебето може да седи самостоятелно.

# 50
  • София
  • Мнения: 23 097
Няма проблем вече да купиш! Още сте малки за седене май, но има столчета, на които облегалката има няколко позиции, за да не е в напълно седнало положение. Аз купих столче преди 2 дни, понеже стана невъзможно да я храня и да не се омажем от глава до пети  Mr. Green
П.П. Столчето е Бертони, 133 лв, видя ми се нормално като цена... Е, имаше и столчета за по 350-400 лв, но ми се видя неоправдано като пари!

# 51
  • Мнения: 1 763
Нашето столче е с положения на гръбчето, но не му беше удобно в него, докато не започна да седи стабилно,т.е.на седем месеца и нещо.

# 52
  • Мнения: 220
Наистина са много високи цените. То се знае, че не може, без да вземеш, ама чак пък да те одерат. И тенденцията е такава за всички бебешки и детски стоки!!!!  Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 2 111
Столчетата са от 6 месеца нагоре.Аз така и не свикнах да я храня в столчето.Пробвала съм,но тя много се върти и не мога да й уцеля устата.И досега я храня седнала в шезлонга,а столчето го ползваме за игра.

# 54
  • Мнения: 220
Столчетата са от 6 месеца нагоре.Аз така и не свикнах да я храня в столчето.Пробвала съм,но тя много се върти и не мога да й уцеля устата.И досега я храня седнала в шезлонга,а столчето го ползваме за игра.

На моя шезлонг пише, че е до 9кг. Малкия миналия месец беше 7.200 и се притеснявам , че скоро ще го скъса  ooooh!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А в кенгуро от кога може? Ние сме купили едно на Чико, дето го дават от 0+ , има подпирка отзаде за главата, обаче ме притеснява факта че главичката се отпуска настрани, някак неестествено, а и гръбчетата не се ли натоварват така от седналата поза в кенгуруто?

# 56
  • София
  • Мнения: 1 809
Ние сме със същото кенгуро, може още от раждането. И на мен ми се струваше странно, затова питахме ортопеда, като бяхме на преглед на 1 мес. Той каза, че няма проблеми за бебето, стига да му харесва, не повече от 2 часа на ден. Само че на нашето бебе започна да му харесва чак след 4-я месец Laughing

# 57
  • Мнения: 3 743
А в кенгуро от кога може? Ние сме купили едно на Чико, дето го дават от 0+ , има подпирка отзаде за главата, обаче ме притеснява факта че главичката се отпуска настрани, някак неестествено, а и гръбчетата не се ли натоварват така от седналата поза в кенгуруто?

Ние сме с кенгуру от 3-я месец. Преди това бяхме на ръчички почти през цялото време. Беше ме страх да я сложа в кенгуру по-рано, въпреки че и нашето е 0+ Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 39 771
На мен кенгуруто ми го дадоха късно. На Чико е. На кутията е показана схема за закопчаване, при която кенгуруто е в легнало положение. Мисля, че в това положение няма страшно за бебето.
С Дияна имах най-обикновено кенгуру. Сложих я в него на почти навършени 2 месеца.

# 59
  • Мнения: 2 111
На моя шезлонг пише, че е до 9кг. Малкия миналия месец беше 7.200 и се притеснявам , че скоро ще го скъса  ooooh!
На съм се замисляла за това,но ние сме доста елегантни  Mr. Green -на 1 година 8600 гр.

Общи условия

Активация на акаунт