Най-хубавото и най-лошото през моята бременност?

  • 6 718
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 016
Момичета Hug

# 31
  • Мнения: 2 587
Най-хубавото - самата бременност и това че беше много лека.
Най-лошото - първото,за което се сетих е,че ме блъсна кола точно на термина(леко без поражения по мен,само по колата).

# 32
  • Мнения: 1 098
Най- лошият момент от бременността ми беше, когато БХС ми показа висок риск за синдром на Даун. Най- хубавият, когато получих резултата си от амниото и разбрах, че ще имам здраво момченце Heart Eyes

# 33
  • Временно
  • Мнения: 788
Най-хубавия момент за мен беше,когато за първи път усетих движението на бебка.Тогава сякаш осъзнах,че наистина съм бременна.
Най-лошият - когато в началото на седмия месец претърпяхме пътен инцидент на магистрала Тракия,заради заледяванията след Нова година.

# 34
  • Мнения: 488
Бремнността е най хубавото нещо за едно момиче.  bowuu Така беше и при мен.

Най лошото беше, че в 8-ия месец се оказа при преглед от най-добрия кардиолог в България/ така казват другите/, че детенцето ми е с тежък порок на сърцето и междукамерни дефекти, артериалната и венозната кръв се смесват и когато се роди няма да диша самостоятелно. А то риташе в мен до полуда, за секунда не можех да седя на едно място, но ей на това ми казаха. Съответно аз родих в 8 месец със секцио. След раждането диагнозата беше същата и след 1 седмица диагнозата се оказа не чак толкова страшна. с две думи бебето ще живее, само ще ми се направи малка манипулация около 1 година. Тя вече е на 4 г. и половина и е невероятна палавница. Да ми е жива и здрава. Извода е, че и най добрите грешат. Лекари какво да ги правиш.

reni _805 съжалявам миличка за загубата. И аз неисках да чуя за друго дете от травмата която ми нанесоха, но е сега се чувствам прекрасно и се надявам всичко да е наред. Пожелавам ти и ти скоро да се зарадваш на двете чертички и този път всичко да е наред.  Praynig Успех!!!  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 365
Най-хубавото беше пазаруването на бебешките неща и че при мен хормоните ми избиваха на хронично добро настроение и смях; много съм благодарна за изключително леката си бременност
Най-лошото беше напрегнатото очакване от изследването за муковисцидоза на мъжа ми, след като моето се оказа с положителен резултат, а вече бях в 6 месец (слава богу се оказа отрицателно). Сега съм в 9 месец и имам натрапчиви страхове и леки пристъпи на паника , но както чета май е нормално... ааа и стриите да не забравя Embarassed

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Всичко , свързано с бремнността ми беше прекрасно!

# 37
  • Мнения: 2 005
Най- хубавите моменти са риткането на бебо и туптенето на малкото му сърчице , а най- лошият момент е непрестанният ми престой в болницата и болките , които не преставаха ... newsm78

# 38
  • Мнения: 2 090
Първата ми бременност беше много лека и хубава Grinning,не помня нещо лошо да ми е помрачавало бременното състояние.
С втората засега всичко пак е по същия начин,надявам се до края да е така Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Най-сладките и вълнуващи моменти са разбира се първите ритничета,когато за първи път видиш и чуеш как му тупка сърчицето(и двата пъти като че ли точно в тези моменти осъзнах какво се случва Simple Smile),когато ти кажат дали е момченце или момиченце Heart Eyes,когато видиш толкова обич и умиление в очите на бъдещия татко...безкрайно много са нещата,мога да пиша до утре Wink Grinning

# 39
  • Мнения: 9 973
всичко ми беше хубаво Hug

# 40
  • Разград
  • Мнения: 518
Най-хубавите моменти бяха положителния тест след 5 години чакане, всяко едно движение, самото раждането, срещата ми с тях и всичко. Искам пак Heart Eyes preggo.
Най-лоши почти е нямало, като изключим първите три месеца непрекъснато гадене.

reni _805, миличка, аз също много съжалявам за загубата  Hug

# 41
  • Мнения: 494
  Най - хубавото и през двете ми бременности беше това, че нямах голям корем и наддадох съвсем малко.  В деветия месец коремът ми беше като в петия, горе-долу. Не ми тежеше, не ми пречеше и до 7-я месец се чувствах така, все едно не бях бременна - никакви оплаквания, от никакво естество...Това беше обаче и най-лошото, защото поради липса на място, бебетата ми просто ме смачкваха отвътре в края на бременността, когато въпреки малкия ми корем, те си растяха вътре, все пак... Доста болезнени спомени имам от тези периоди...
 

# 42
  • Мнения: 2 013
  Най - хубавото и през двете ми бременности беше това, че нямах голям корем и наддадох съвсем малко.  В деветия месец коремът ми беше като в петия, горе-долу. Не ми тежеше, не ми пречеше и до 7-я месец се чувствах така, все едно не бях бременна - никакви оплаквания, от никакво естество...Това беше обаче и най-лошото, защото поради липса на място, бебетата ми просто ме смачкваха отвътре в края на бременността, когато въпреки малкия ми корем, те си растяха вътре, все пак... Доста болезнени спомени имам от тези периоди...
 

Странно,аз наддадох 21кг,а корема ми пак си е като в 5-6 месец! Thinking Whistling hahaha

# 43
  • Мнения: 386
Лошото беше през втори и трети месец - гадене, повръщане, липса на всякакъв апетит, внезапно падане на кръвното...
Но за сметка на това,  след няколко седмици се почнаха едни пърхания в корема, които сега стигат до силни ръчкания и ритници в ребрата Grinning...Но мисля, че най-хубавото тепърва предстои......

# 44
  • Мнения: 194
Най-хубавото беше самата бремонност и това,че нямах никакви неразположеня Peace
Най-лошото-когато катастрофирахме когато бях в 7мес,но за щастие всичко беше наред Wink

Общи условия

Активация на акаунт