Мънички сме ний родени и от Бог благословени

  • 18 184
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 711
Добро утро! Много спите днес  Wink

Не, с един инхалатор сме, но купих още една маска с чашка, че ми писна само да мия между двамата. Така всеки си има собствена. Просто на снимката само на единия работи, а другия понеже се сърди че няма за него и му давам да си държи празната маска Simple Smile А иначе инхалатора понеже е детски и такива са му маските, на Медел мисля че е. А тези в болницата и аз си мислех, че са за еднократна употреба, но веднъж в манипулационната видях как ги бяха подредили измити и предполагам че после ги стерилизират и ги ползват пак, та не си я взех. То и без това мойта ми се струва по-хубава, като че ли по-добре изпарява, защото тия в болницата като намалее и трябва да го държиж съвсем изправено за да се изпари всичкото. Нашите си изпаряват докрай без почти без да прекъсват Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 711
http://www.mebby.com/06/pag_cen1.asp?codice=90703&Subcat=8

Ето това представлява нашия инхалатор.

# 32
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте, днес май наистина няма никой във форума. Ами нали е почивен ден. Аз пък съм се захванала с едно чистене и подреждане, докато Вероника спи да свърша нещо, че то всичко е с краката нагоре. Баткото и той като насъбрал едни боклуци, бюрото му е натъпкано, няма къде да си прибере учебниците, само да си дойде после и какво го чака Naughty
hellche страхотен Ви е инхалатора, моят не е такъв, точно от типа на тези в болниците е, голям и е малко по шумен. Явно е някакъв стар модел изостанал в магазина, защото когато търсихме да купуваме и нали никъде нямаше, този беше единствен и мъж ми го купил, ама няма значение, важното е че ми върши работа и то страхотна. Ще караме с него до когато може, пък ако нещо по нататък ще купувам друг. А чашката ми е много смотана, а тази от болницата ми харесва - в Токуда със сигурност ги изхвърлят. Ще взема и аз да го снимам моя и ще Ви го покажа.  Mr. Green Иначе е същата марка като твоя МЕДЕЛ, италиански е.
Една мама в болницата си беше донесла нейния инхалатор от къщи и си го ползваши и приличаше на твоя , същата форма, но беше друга марка, а чашката му беше същата като на моя, абе то разни видове разни модели ги има. Мисля че и Омрона е подобен! ВАжното е да вършат работа.  Hug Ама най важното е по малко да ни се налага да ги ползваме вече - ДАЖЕ ХИЧ ДА НЕ ГИ ПОЛЗВАМЕ! Hug
ГЕри не надничай, кажи как е ЖОрката, той много е пораснал браво на него. А Вероника с тази болест успя да си свали половината килце дето с толкоз труд го качвахме, много ми е мъчно ама какво да се прави!

# 33
  • Мнения: 1 685
Привет   HugСнощи Жоро заспа в 01:00 часа ShockedНаправо ми разказа играта, какво му стана незнам?Игра бисня и накрая се кротна и заспа при мен .За първи път ни се случва ,дано и за последен да е  ooooh!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 965
От 2 дни се опитвам да пиша и все нещо става - я тока ще спре, я интернета ще изчезне...
Аз приключих с това домашно, другите са за изпитите. Вики започна да ми се радва - преди ме приемаше за даденост, а така като ме загубва от поглед за по няколко часа усеща липсата ми и после много ми се радва - даже ме милва по лицето, озвучавайки "о-о-о".
Dundurela, радвам се, че вече сте си в къщи.  Hug
Hellche, много са сладки двамцата - много са пораснали.
Гери, и Вики има такива "безсънни моменти". Вчера се събуди в 5.30 наспан. Друг път като го вземем при нас и подремва още малко, но този път номера не мина. Порастват децата. Понякога колкото и да им се спи, не искат да заспят - играят, беснеят (случвало се е при такива ситуации Вики да заспи прав - подпрян леко на дивана).
Целувки на всички.

# 35
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро, исках и кафе да почерпя, ама все се питам откъде си ги намирате тези прекрасни снимки? Както и да е  food010  food010  food010
Аз чакам малко да се постопли и ще ходим с Вероника на кожен лекар, а и да излезем малко, че от четири дни не сме мърдали от къщи и направо ми писна.
Обадих се и запазих час за др. Куфарджиева за утре в 17,30. Добре че имаше толкова скоро, защото инхалациите ни трябва да ги спираме до сряда, но на мен ми се струва, че не е чак толкоз добре, още подкашля след сутрешната инхалация или през нощта.
Приятен и ползотворен ден на всички, ще пиша по късно.
Пали пращам ти рецептата. Hug

# 36
  • Мнения: 983
Хубав ден и от мен  Wink

# 37
  • Мнения: 1 685
 HugПривет от мен!Тук в Бургас се очаква днес да е слънчево,тъй че днес с Жоро ще ходим на разходка.От толкова дни не е излизало детето Tired

# 38
  • Мнения: 923
Привет и от нас с Коко. smile3525

# 39
  • София
  • Мнения: 39 759
Добър ден и от мен Simple Smile
Мъж ми сутринта се оплакваше от корем, писа деня дъждовен и спи на дивана. Мислех си, че днес вече можем да поизлезем малко, само леко кашлям. Но не мога да събудя мъж ми. Явно ще излизаме по-късно като вземем каката от у-ще.
Струва ми се, че Алекс изцяло ще мине на Милумил, но какво да се прави.

# 40
Здравейте и от мен,напоследък нямам време дори за малко да влезна.Надявам се да няма болни,а при нас времето е ужасно и няма никакъв шанс да излезем.

# 41
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
ехе колко много сте изписали не съм ви изчела още но ще го направя по-късно.

Ан мари Тошко също не се върти в двете посоки и той тупка само с едната ръка, според мен няма нищо за притеснение, раничко им е на  дечицата. Няколко пъти успя да се обърне по корем, но не намира начин да се обърне обратно и започва да пищи като се измори.

 Hug дано всички дечица оздравеят и да няма повече болни

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 21:34 от Prima

# 42
  • Мнения: 983
Привет, момичета  Hug Ей ме на, пак на работа. Не мога да не ви се похваля, че току що открих играчката, която толкова отдавна търся ooooh! Толкова съм щастлива  Mr. Green Сигурна съм, че и дребния ще е, като я получим. Ето линк, ако някой се интерисува  http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=3370
Хубав ден!

# 43
  • Мнения: 923
Здравейте. newsm51 Има ли някой или сам сама?

# 44
  • Мнения: 923
Да ви се оплача на Коки май му тръгва хрема. Започнах със спрей за нос и дано я тушираме, че иначе лошо, ако слезе надолу и направи пак спазъм не ми се мисли. Ужас. Просто вече ми писна.

Общи условия

Активация на акаунт