От къде детски ботуши?

  • 20 156
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9
grubby, ОК , приемам коментарите и определено ще се постарая в бъдеще информацията и коментарите ми да са с повече информация и полезност  Peace

# 76
  • Мнения: 1 919
Понеже темата е за ботушки искам да попитам. Сравнявали  ли сте ботуши срещу апрески?
Малката досега е ходила само с ботуши, но тази година много се изкушавам да й купя апрески.

# 77
  • Мнения: 1 153
galia_mi , и аз се замислям за апрески... Но май за по-малките децане са много подходящи, защото е по-трудно да се върви с тях (или поне така чувам). Та зависи колко малка е малката:)

# 78
  • Мнения: 1 919
Ух ама съм - малката е доста голяма всъщност,  на 4  е Simple Smile.
Мен ме изкушават апреските, че в градината сигурно ще й е много удобно да ги нахлузва.

# 79
  • Мнения: 1 153
Само да споделя, че за апрески из форума много хвалят една марка Viking, продават ги в SLS, но нямам лични впечатления:)

# 80
Може ли някой да ми препоръча магазини във Варна за детски ботуши, където има голям асортимент, защото дъщеря ми е  от проблемния номер-34(35) и от 2 месеца уморих детето от обикаляне и още не сме успели да намерим. Предварително благодаря на всички отзовали се.

# 81
За Варна - Преслав 65. Само там успях да намеря и на моята щерка ботуши. Мисля, че магазина е на Колев и Колев. Определено има добри зимни боти и ботуши големи  номера. Нашата е 36-37 (май зависи от модела)

# 82
  • Мнения: 139
galia_mi , и аз се замислям за апрески... Но май за по-малките децане са много подходящи, защото е по-трудно да се върви с тях (или поне така чувам). Та зависи колко малка е малката:)
Миналата година купихме на дребчо апрески и не можеше да ходи с тях в сухото време, по снега се пързаляха много, в кишавото време пропускаха вода, така че се наложи да купя и ботушки кожени... За тази зима съм предвидила кожени ботушки + обикновени гумени ботушки за локви - на 2,6 годинки е  Hug

# 83
  • Варна
  • Мнения: 773
И аз тази година и купих апрески. Поне в къщи ходеше много леко, навън все още незнам. Взех и също и кожени боти. Все още ходи само с маратонките, така че мнение не мога да дам Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт