подарък за снаха ми

  • 8 033
  • 22
  •   1
Отговори
# 15

Или от онези стоманени колиенца със сърце сваровски - много ги харесвам! От 30 до 90 лева са и аз съм на 24 и супер много бих се зарадвала! Има ги във всякакви цветове така че ако тя има предпочитания, можеш да се впишеш доста оригинално в тях. Или да и подариш прозрачно - универсално Peace
Е, аз като една 24 годишна се изказах Hug


Аууу това е много хубаво!!Аз много бих се зарадвала ако някой ми подари такова нещо!!
А някой мислил ли е,че някои свекърви викат на гаджетата на синовете си "снахи".Така беше и в нашия случай!Нямахме брак но тя "снахата...снахата...снахата...."

Ами...аз пък никак не обичам сърца, били те и Сваровски. Може би сертификат за СПА или масаж би било по-универсално.

# 16
  • Мнения: 140
Няма ли авторката да каже за роднинската връзка,сегашна или бъдеща?Това май повече ни занимава отколкото естеството на подаръка.

# 17
  • Мнения: 103
Много,много се извинявам!Става въпрос за зълва ми. EmbarassedАх,колко съм разсеяна.

# 18
  • Мнения: 25 636
Ааа, вече е ясно.  Laughing
Аз все така продължавам да си мисля, че спокойно можеш да я заведеш да си избере нещо или просто я попитай какво иска. Както виждаш, тук всеки изброява личните си вкусове, но това няма да ти реши проблема.

# 19
  • Мнения: 589
спокойно можеш да я заведеш да си избере нещо или просто я попитай какво иска.
  Peace

# 20
  • Мнения: 256
Гифт карта.
Най-обичам това да ми подарявам и да си избирам каквото на мен ми хареса.

# 21
  • Мнения: X
Да я заведе да си избере нещо  - не бих честно казано, все едно сме супер близки - а те може да не са, а и зависи с какви пари разполагам...тя може да си избере 2-3 неща дето хич да не са ти по джоба, и кво, ще и кажеш - абе не става дай нещо друго....Ми да хора всякакви има.....

Относно сърцата сваровски - това беше пример. Камък сваровски има във всяка друга форма. Това че някой не харесва сърца не е повод да отхвърли идеята като цяло.
Все пак важно е авторката какво е решила да прави.

# 22
  • Мнения: 332
Ако знаеш какво харесва като аромати можеш да и вземеш някой парфюм, е ама то все си зависи от това колко сте близки

Общи условия

Активация на акаунт