ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 2!

  • 30 190
  • 581
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 302
Е, ама страшна фантазия имате.....  Party

# 526
  • Мнения: 3 540
 
Е, ама страшна фантазия имате.....  Party
Аз прочетох в сайта на сериала ,че и Димитър си няма понятие за тайната на Емилия!

# 527
  • Мнения: 3
Аз прочетох в сайта на сериала ,че и Димитър си няма понятие за тайната на Емилия!

да не би децата да не са и на Анастасия?  ooooh! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Whistling

# 528
  • Мнения: 77
Подминах линка към трейлъра,който бяхте пуснали,ама вие после такива коментари за  luvbed сте дръпнали,че се върнах да видя  кои са палавниците   hahaha Mr. Green
Хм  newsm78 и аз като вас мисля,че доста се наблегна на "бездетното" в Емилия.Определено ще има нещо...

# 529
  • Мнения: 1 715
май няма да има линк към снощния епизод, поне в арената  Sad

МОЛЯ ВИ НЯКОЙ ДА СЕ НАЕМЕ ДА ГО РАЗКАЖЕ С ДВЕ-ТРИ ДУМИ   Praynig Praynig Praynig
Емилия потвърждава съмненията на Анастасия. Човекът от снимката, търсен за убийство е Явор – нейният син. Разговорът помежду им прераства в словесен двубой. Явор разбира, че Анастасия знае всичко за него и решава да иска обяснение от нея. Отива в офиса й но е грубо  наранен – тя е приключила с него още преди двайсет години. Той е убеден, че трябва да каже истината на Елица, но Анастасия с цената на всичко го моли да не прави това.
 
     Нора намеква на Силвия, че вече може би е имала сексуални контакти с мъже. Притеснена от това, Силвия моли Кристиян да говори с Мартин и да го убеди деликатно да отхвърли дъщеря й. Нора разбира за този разговор и се скарва със Силвия защото се е почувствала унизена пред Мартин.
 
     Вещите на Мая са иззети заради дългове към банката. Надежда я успокоява за това, както и за съмненията й че не е пълноценна майка.



# 530
  • Мнения: 1 149
Момичета,изпуснах епизода он снощи,а като ви чета разбирам,че е бил доста интересен.Търсих в VBOX7,но не е качен.Дали има къде да се гледа Praynig

# 531
  • У дома
  • Мнения: 96
Понеже в по-предния пост стана дума за Силвия - е много ми е неприятна тази жена. В предните страници на темите е изписа доста за Елица, аз нея си я търпя  си я харесвам, но тази Силвия - не мога да я дишам. И аз не знам защо - нищо не ми е направила жената, но една такава ококорена, с влажен поглед, наплескана, накъдрена, нито младолика, нито набръчкана, вечно загрижена... Абе споделих си.

# 532
  • Мнения: 1 650
Понеже в по-предния пост стана дума за Силвия - е много ми е неприятна тази жена. В предните страници на темите е изписа доста за Елица, аз нея си я търпя  си я харесвам, но тази Силвия - не мога да я дишам. И аз не знам защо - нищо не ми е направила жената, но една такава ококорена, с влажен поглед, наплескана, накъдрена, нито младолика, нито набръчкана, вечно загрижена... Абе споделих си.
Абе, клас "ехо савекс".

# 533
  • София
  • Мнения: 1 891
Момичета,изпуснах епизода он снощи,а като ви чета разбирам,че е бил доста интересен.Търсих в VBOX7,но не е качен.Дали има къде да се гледа Praynig
За да го качат във в-бокса,човекът трябва да го има свален на компютъра си. А торент още няма. Много рядко се случват закъснения,но може ъплоудерите да са си взели почивка,и те са хора.  Laughing В такива случаи обикновено епизодът се качва малко преди да почне новият. Аз винаги пускам линк, поела съм ангажимент и ще го имате! Не съм ви забравила.  Heart Eyes

обаче вижте коментарите долу
много хора се тревожат
оттук разбрах,че повтарят епизодите в 13часа, вярно ли е  newsm78

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 18:12 от avicom

# 534
  • Мнения: 1 149
Благодаря
  bouquet  bouquet  bouquet

# 535
  • Мнения: 2 172
Здравейте,момичета!
Не знам дали е коментирано вече,но не мога да изчета всичките страници за толкова кратко време.Искамда попитам някой знае ли колко епизода е целия сериал?Сега май е около 36-37 епизод  Thinking

# 536
  • София
  • Мнения: 6 011
Първоначално се говореше, че ще е 220 епизода, ако има някаква промяна или друга информация, споделяйте, аз това знам.

# 537
  • Мнения: 622
Ох дано да качат и вчерашния и днешния епизод, защото ще ходим на кръчма и няма да мога да го гледам...

# 538
  • Мнения: 2 172
220 епизода  #Crazy  УжасТ newsm50 Отиде та се навидя...  Tired

# 539
  • София
  • Мнения: 6 011
Елфичке, май така остават - 220 еп.
Освен това преимуществото на сериала пред филмите е, че в рамките на 220 серии за година, могат да бъдат разказани повече истории и в далеч по-големи детайли.
Това го копирах от сайта на НТВ:
http://www.ntv.bg/series/show_series.php?id=155

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт