Отговори
# 90
  • Мнения: 14
Привет салдички коремки и от мен! Днес нямам много време, но набързо изчитам и гледам да се отчета!

Мила Vivi_mm, желая ви безкрайно щастливи дни, и едно пухкаво бебче през февруари да радва вашите очи! Hug

# 91
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
vivi mm честито! Желая ти щастлив семеен живот и здраво бебче през фефруари!
Фокси едва ти се нарадвах , много си секси  Wink
ПИС имам опит с плъхове от миналата година , никак не е приятно . Първо си запушете всички дупки , вероятни места от където влизат , спасението е само с капан , най-много обичат салам ,кренвирши например. При мен ситуацията беше такава ,че нямаше кой да ги изтребва след като ги заловя , така че ми се наложи да ги ликвидирам собственоръчно   #2gunfire  Laughing  Sunglasses

Мами някоя от вас има ли оплаквания от първи стрии  newsm78

# 92
# 93
  • Мнения: 1 796
Ехоооо  Hug

Виви, честито, мнооооого ЛЮБОВ ви пожелавам и много здрави и хубави дечица   bouquet
Фокси доста ти е пораснало коремчето вече, растат си юначагите, а с роклята и ботушките си бонбон Peace

Пис като ти четох поста ми настръхна косата, дано да се отървете бързо от тая гад #2gunfire
Йоли да внимаваш, че тия не ми вдъхват никакво доверие #2gunfire

Мая Г. радвам се, че се включваш пак и дано скоро разбереш пола на бебето.

При мен нищо ново, освен, че снощи доста ме боля кръста, явно се попрестарах, днес пък ходихме да пазаруваме и ме позаболя и корема, та сега седнах да си почивам, че да не направим някоя беля.

# 94
  • Мнения: 649
Vivi,

Честито миличка,

пожелавам ти много щастлив и безгрижен семеен живот, изпълнен с много любов, разбирателство и разбира се детски смях




Нека съвместния ви живот се превърне в едно незабравимо пътуване към любовта и хармонията   Hug

# 95
  • Мнения: 242
Благодаря ви,момичета,за хубавите думи Hug Засрамвате ме Embarassed..Незнам дали съм била чак толкова зашеметяваща и секси,но поне си изкарах добре и се чувствах добре,макар,че отстрани сигурно съм изглеждала като топка Blush
Мarin4e аз лично все още нямам оплаквания,но пък за сметка на това се оливам цялата по 3 пъти на ден с какви ли не мазнотии,само и само да предотвратя поне малко появата им...И дано успея,макар че като знам какви габарити ще достигне корема ми до края...не ми се мисли #Crazy Praynig Имам чувството,че вече ми расте не със седмици,а със дни...Добре поне,че другаде не раста с такива бързи темпове Joy

Гледам,че на доста от вас бебчетата са по над килце...Моите общо са около 1300гр. Представям си колко са мъндзърки,миличките,в сравнение с вашите newsm78,но въпреки това важното е колко ще порастнат до края...надявам се само да са ми по над 2 килца и да могат да си дишат самостоятелно,че не ми се иска първата ми среща с тях да е в отделението за недоносени бебчета Sad

# 96
  • Мнения: 24
vivi mm честито бракуване  Grinning

и само добри емоции в новия (семеен) живот
ioli сигурно не е лесно да живееш на място с толкова различна култура. Но важното е, че всичко е минало без проблем и сега можеш да се смееш на тази ситуация а и ние покрай теб  hahaha
Аз да се похваля вчера си купих бременни дънки и съм много щастлива  newsm47 много са удобни пък и вече мога да обличам и  друго освен  анцуг  newsm68 щото другите ми дрешки вече ....... smile3506

# 97
  • Мнения: 95
vivi mm,Честито..още веднъж..но този път с истинска картичка,..
Момичета кажете си мнението за тази стая...http://www.babyone.de/baby-shop/images/getByCacheFile/546/226/23 … rzimmer-samos.jpg

# 98
  • Мнения: 95
Фокси,не си мисли глупости....всичко с бебките ще е наред Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 99
  • Мнения: 242
dessi06 на мен стаята ми харесва,защото е семпличка и в същото време много красива...И мерси за успокоението Hug

# 100
  • Мнения: 95
Фокси,всички ние имаме страхове за бебките то е нормално...ама по добре да не се  вманиачаваме..и да бъдем спокойни.дано Господ пази малките ни бебки и да се родят живи и здрави.За стаята....и ние си я харесахме и мислим да я поръчваме,че доставката трае 8 или 10 седмици.Момичета,вчера като бяхме в магазина за бебешки стоки,един баща се върти с един списък но много шашнат..идва продавачката да му помогне..и той разказа..как му се родил днес син..пък те за дъщеря всичко купили..така им казал лекаря..момиче ще е 99%...
Фокси,то и при теб може едно момиченце да излезе Simple Smile и сигурно  при някой от нас ще има изненади..така че внимателно с розовото и синьото... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 101
  • Мнения: 71
Добро утро и от мен!
бухтичке, как си, пребори ли настинката Grinning
Здравейте мами - сладурани,
Еми, аз съм си добре и не съм настивала, боря се само понякога с безсънието, че онзи мъничкият много ме рита /и нощем/. Понякога ми изтръпват и ръцете, но това са си "бели кахъри".
Сега се връщам да си дочета и после пак ще се включа.

# 102
  • Мнения: 24
Момичета много ви благодаря за пожеланията !!! Нека да ви се "връщат тъпкано"   bouquet

# 103
  • Мнения: 192
Здравейте и от мен! Hug

vivi_mm ЧЕСТИТО!!! baloni smile3501 Много любов и семейно щастие ви пожелавам!!!

wonderteddy , аз отдавна съм си купила едни бременни джинси, които в кръста са с една ластична разтегателна лента ( като на анцуг, иначе си изглеждат доста добре) в черно и напоследък вече само тях си нося. Доскоро имах още един панталон, който можех да си обувам, но и той започна да ме стяга и в резултат корема ме боли. От тук нататък ще изкарам с тези джинси и разни различни блузки нагоре за разнообразие. Не мисля да си купувам други дрехи за бременни, защото после няма да мога да ги нося.

# 104
  • Мнения: 242
Фокси,всички ние имаме страхове за бебките то е нормално...ама по добре да не се  вманиачаваме..и да бъдем спокойни.дано Господ пази малките ни бебки и да се родят живи и здрави.За стаята....и ние си я харесахме и мислим да я поръчваме,че доставката трае 8 или 10 седмици.Момичета,вчера като бяхме в магазина за бебешки стоки,един баща се върти с един списък но много шашнат..идва продавачката да му помогне..и той разказа..как му се родил днес син..пък те за дъщеря всичко купили..така им казал лекаря..момиче ще е 99%...
Фокси,то и при теб може едно момиченце да излезе Simple Smile и сигурно  при някой от нас ще има изненади..така че внимателно с розовото и синьото... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ха-ха-ха!!!Аз,въпреки 100 процентовите убеждения на доки за две мъжленца,си тая надеждичка за едно момиченце,макар че съвсем ясно видях два броя мъжки атрибути... Въпреки това казвам на всеки,който има желание да купува, да се насочва към по-неутрални цветове...

Общи условия

Активация на акаунт