81 Американска - следеуфорийна и отрезвяваща

  • 11 788
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Бостън
  • Мнения: 13 633
мадам, къде ви е чувството за хумор Wink

... и понеже на собствен гръб изпитахте част от форумните табиети се сещайте в бъдеще, че експириънсът ви може да не е уникален...

за мен е винаги удоволствие да прочета нечии вербализирани мисли, макар че понякога това е съпътствано от някои неудобства Grinning

# 256
  • Мнения: 7 837
Кюбит, ама аз номинациите за проницателност, не съм ги получила ей така от нищото (да гласувате за мен, ей  Mr. Green)
Пускам ви един поздрав, защото думите понякога са излишни.

# 257
  • usa
  • Мнения: 2 113
кюбит, изобщо няма нужда да ми се извиняваш! последното, което ми се случва във форум-пространството е да се обиждам, впечатлявам или засягам Simple Smile. аз тук се разтоварвам, понякога събирам разнообразни мнения по въпроси, които ме вълнуват и избягвам да си правя изводи от събраните мнения, чат-пат прийчвам личната си религия на атеист. нямам никакво намерение да обиждам когото и да било, обикновено оставам неразбрана и честно казано изобщо не ми дреме, важното е купонът да тече Simple Smile. и въобще, много е важно да правим разлика между форумен и реален живот и не да трием, а да не пишем тук каквото не искаме да се научава за нас извън форумния живот Hug.
и я кажи, джи, лора палмър кога умря newsm78? и има ли доказателства, че някой я е убил, а не се е всъщност самоубила?

# 258
  • Бостън
  • Мнения: 13 633
Кейси , ти се майтапиш, ама продажбите на оръжия са ударили тавана след изборЪт! Grinning

# 259
  • Мнения: 2 257
за мен е винаги удоволствие да прочета нечии вербализирани мисли, макар че понякога това е съпътствано от някои неудобства Grinning

 
Неудобства за четящия или за пишещия? newsm53



Кюбит, ама аз номинациите за проницателност, не съм ги получила ей така от нищото (да гласувате за мен, ей  Mr. Green)

Гадка!

# 260
  • Бостън
  • Мнения: 13 633
Джи, ху дъ фък кеърс Simple Smile)))))))))))))))

# 261
  • Мнения: 1 147
Ева, на лични утре ще ти пратя списък с разни фирми. На сейл гледай, аз купувам от Gymboree, BabiesRUs, BabyGap, Old Navy, PumpkinPatch, Children's Place.
На Картър са хубави нещата, но имай предвид, че размерите указват максималната възраст, т.е. ако пише 3 месеца се носи до 3 месеца, а не на 3.
Аз съм доволна от бебешките неща на MiniWear, в БейбисРЪс ги купувам, много хубав памук, особено за бодита и блузки са много хубави..


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.   Евала!!! Laughing

# 262
  • usa
  • Мнения: 2 113
Кейси , ти се майтапиш, ама продажбите на оръжия са ударили тавана след изборЪт! Grinning

ти остави, ами миналата седмица един колега с въодушевление ми съобщи, че си е купил калашник, който според него бил произведен в бг и беше изключително впечатлен от качеството му! поздрави ме за успехите, които постигаме в моята родина!

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 06:17 от миз

# 263
  • Мнения: 2 257
и я кажи, джи, лора палмър кога умря newsm78? и има ли доказателства, че някой я е убил, а не се е всъщност самоубила?

А, не знам, питай Кайл Мак-ко-ко-ко-лохлън.

Джи, ху дъ фък кеърс Simple Smile)))))))))))))))

Alice?

# 264
  • Мнения: 2 255
За мен един блубери пай....
 ѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝѝ
ѝ ѝ
  Имам я на клавиатурката...виста рулззз!
 Още ли се чешате за заплатите, бе?

# 265
  • usa
  • Мнения: 2 113
Още ли се чешате за заплатите, бе?

аз не се чеша, аз си я харча Simple Smile. и въобще не работя за заплата, а за слава Simple Smile

# 266
  • Мнения: 1 147
Не, мила, по друго са чешаме. Mr. Green

# 267
  • usa
  • Мнения: 2 113
Не, мила, по друго са чешаме. Mr. Green

а ти, мила, какво точно имаш предвид?

# 268
  • Мнения: 1 147
за главата говоря, бе, миз, главата, че кое друго?!

# 269
  • usa
  • Мнения: 2 113
за главата говоря, бе, миз, главата, че кое друго?!

ми не знам, бе мила, за това питам  Flutter.

Общи условия

Активация на акаунт