Моля за идеи

  • 2 241
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Хм..в началото темата бе обвинена в тъпотия  Flutter, но ето, че е жива и се радва на интерес. На всеки от нас са се случвали подобни дълги зимни вечери....Ето и моите 10ст. Надявам се да не звучи тъпо, но воденето на блог също помага, особено ако е на теми, които са ти интересни - може да са дрехи, козметика, мъже, коли, жени, HiFi и прочее, аз например започнах два чисто и просто защото ми е интересно да намирам интересни неща за дома си, за интериор, дизайн, обзавеждане и прочее. Ето ги и тях За Дома и За мебели и обзавеждане.

# 16
  • Мнения: 120
Купете си пъзел !!! Ние този начин за забавление го открихме миналата зима и за тази сме се заредили с един от 1000 и един от 1500 части. А като си оплетете ръцете в търсене на парченцата и става еднааааааааааа ... 
а резултата - линийката в подписа ми ... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 540
Направете си бебе за да си уредите добро прекарване поне за другата зима. Laughing Няма да скучаете, гарантирам. Peace


на 100 процента няма да ви е скучно Peace

# 18
  • Мнения: 641
Направете си бебе за да си уредите добро прекарване поне за другата зима. Laughing Няма да скучаете, гарантирам. Peace


на 100 процента няма да ви е скучно Peace
О,да. newsm10

# 19
  • Мнения: 2 448
chara69, като махнеш chara и става много забавно.  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 138
скрийте се в някой вход и звънете на звънците. замервайте хората с домати от прозореца, после ако ви разкрият, казвайте че ще го пребиете това дете.......
обадете се на приятели, поканете ги на гости, а после не отваряйте вратата и ги гледайте през шпионката.
идете в билла, купете си пиле, пазете бележката, оставете пилето за 24 часа на топло. като се размирише, идете и вдигнете скандал на управителя на филиала.
все забавни веселби.

# 21
  • Мнения: 540
скрийте се в някой вход и звънете на звънците. замервайте хората с домати от прозореца, после ако ви разкрият, казвайте че ще го пребиете това дете.......
обадете се на приятели, поканете ги на гости, а после не отваряйте вратата и ги гледайте през шпионката.
идете в билла, купете си пиле, пазете бележката, оставете пилето за 24 часа на топло. като се размирише, идете и вдигнете скандал на управителя на филиала.
все забавни веселби.

 Joy Joy hahaha hahaha hahaha
страхотни предложения

Общи условия

Активация на акаунт