Жълта шума по земята, АВГУСТинче рови се в листата!

  • 9 599
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 222
Лулу-що се отнася до чоропогащници-първите такива купих на Перси преди месец. Аз също бях на мнение, че детето трябва да се закалява. Но се замислих, че какво ще си закали на краката, по-скоро след време да си докара някой артрит или някое друго ставно заболяване. За това и реших да купя чоропогащници.

# 31
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Лулу-що се отнася до чоропогащници-първите такива купих на Перси преди месец. Аз също бях на мнение, че детето трябва да се закалява. Но се замислих, че какво ще си закали на краката, по-скоро след време да си докара някой артрит или някое друго ставно заболяване. За това и реших да купя чоропогащници.

Хм, не се бях замислила за артрита.  Thinking

# 32
  • Мнения: 361
Аз копувам чорапогащници,основно защото Ивон все още си мисли,че е лято и седи да си играе по асвалта,който съвсем вече не е топъл. Tired

# 33
  • Видин
  • Мнения: 685
Запис Hug
После ще чета че сега отморявам от пътя. Прибрах се. Взех 4 от 5 изпита Whistling

# 34
  • Мнения: 361
Ниа,браво HugЗнаехме си ние, че си учена мама Peace

# 35
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Браво, Ния!  smile3501

# 36
  • Мнения: 564
Браво, Ния!!!!!!!!   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 554
Лулу-що се отнася до чоропогащници-първите такива купих на Перси преди месец. Аз също бях на мнение, че детето трябва да се закалява. Но се замислих, че какво ще си закали на краката, по-скоро след време да си докара някой артрит или някое друго ставно заболяване. За това и реших да купя чоропогащници.

Хм, не се бях замислила за артрита.  Thinking

съгласна съм,аз също му слагам Peace
Пиванова много хубави ботички Peace
Марианамама Grinning

Ния,браво  bouquet

Лулу,май нещо си пообъркала лентичките,много малки ми се виждат децата ти Laughing

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 21:36 от Морска

# 38
  • София
  • Мнения: 5 738
Elise,пожелавам скоро да има хубави новини! Praynig Heart Eyes Hug
Моля се всичко при вас да е ОК! Praynig Praynig Praynig Hug

Ния,браво! Party Hug
Айде чакаме те да разказваш! Heart Eyes

Морска,много добри покупки Peace с здраве да си ги носи! Party Hug
Мислим за бебе да макар и малко плахо от моя страна  Rolling Eyes и аз не знам защо Rolling Eyesще видим до къде ще се стигне Grinning

Пиванова,страхотни са обувките!
Аз се чудя също какво ще взимам за зимата..... Thinking е са едни от обувките на Колев са му адски неудобни на Райън и се спъва и пада с тях! Crossing Arms

Марианамама,честити ти християнчета! HugПрекрасни са Heart Eyes

Лулу,нещо са се бъгнали май лентичките! Mr. Green Joy

Бейби,дано бързо се оправяте! Praynig

Слънчогледка,на мен също ми се вижда доста грубо такв вид закаляване! ooooh!
Аз също не навличам Райън въобще и дори доста майки ми казват: Не е ли леко облечен Rolling Eyes

Райън обличам с боди с къс или дълъг ръкав,чорапогащник или 3/4 чорапки,дънки,анцуг,джинси а нагоре ако е с зимното якенце е с мн тънка блузка или с по плътна и суичер!

Днес направихме голяма разходка Party
Ходихме до пица Хът и след това до Мол-а ,от там до Джъмбо и пак огладняхме и айде и Кентъки  Mr. Green


 

# 39
  • Мнения: 711
Ние също бяхме в Мола да се поразходим. Исках да си взема зимно яке, но нищо не си харесах. Имаше детска дискотека до Мак Доналдс горе и на Крис много му хареса.   superuu nuts Само дето го беше страх от един мечок.  Grinning После ходихме до Техномаркет да си купим мишка за компа и там се порадва на елахата.  Close-mas:

Аз пък чорапогащници не му слагам. Като бебе слагах ританки и отгоре дънки и сега не мисля да слагам чорапогащник.  Crossing Arms Дори зимното яке не съм му обличала още.

За зимата имаме 2 чифта боти - едни на Тимбърланд и едни на Картърс. Ботушки бях харесала на Бенетон едни, но май няма да ни трябват. Ще караме с ботите.  Nature Snowman

Ния, браво!   bouquet Аз нещо не го доизбутах моето висше. Само семестриално го завърших. Имам да взема 4 изпита и после държавния. Но кога ще стане това, идея си нямам... newsm78

# 40
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Незнам защо ми направи такъв номер подписа.  Thinking Ама го оправих де.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 711
Добро утро! Ние рано станахме, но пък цяла нощ спа без биба.  bowuu Сега си я търсеше и за това се събуди. Беше почнал да става към 8.30-9.00, но се надявам утре вече да е свикнал, че я няма бибата и да си спи по до късно.
Вчера един познат мина отдолу пред блока и аз показах Крис на прозореца и той хвърли бибата долу, та реших, че сега е момента да я махна окончателно. Като го приспивах снощи му казах, че я няма понеже я е хвърлил и кучето я е взело. И сега като се събуди ми сочи, че я няма и сочи прозореца.  Laughing

Изобщо не ми е плакал. Аз се бях настроила за безсънна нощ и бях приготвила бибата да ми е под ръка, но не се наложи.  Party
Пожелавам на всички толкова лесно да се разделят с бибата... Hug

Сега отивам да пийна едно кафенце да се събудя и аз.... #Silly

# 42
  • Мнения: 1 554
Добро утро,бррр какъв студ е на вън cold

# 43
  • Мнения: 222
Добро утро!

Морска-благодаря за кафенцето.! Вече дори си пийвам и истниско.

НИе се наспахме, макар и не до 7.45ч., а до 7.00ч., но пак е нещо.

Спорен ден на всички!   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 5 738
Добро утро и от нас!
Вале,мерси за кафенцето! Hug
Пийвам си вече!
 
Теди,браво за бибата! Party

На вън е все още хладничко но и такова ще си остане 12 градуса Simple Smile
Ние поспахме до 08,30 днес по добре,че няколко дни ми се буди към 08  Crazy

Хубав ден на всички! Hug

Дано днес болничките са по добре! Praynig

Нас ни мъчат яко зъбки и мрънкаме непрекъснато 2 ден Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт