Ох,тези зъбки!!!

  • 2 897
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 079
Вземи си Пансорал - гел, много бе ефикасен при нас, а и можеш да мажеш n на брой пъти, защото е хомеопатичен препарат.
Нашето педи ни припоръчваше и Тантум верде - вода за плакнене, намазано с памуче, мястото изтръпваше моментално и го успокояваше.

# 31
  • Мнения: 18
Аз мажа с КАЛГЕЛ, но само когато се разкрещи много. Иначе студени чесалки и праз,дъвчего с колям кеф  Laughing
Обаче ни се появи диария преди седмица, обрина се дупето, а днес има и температура  Cry
Надявам се скоро да пробие това пусто зъбче.

# 32
  • Мнения: 31
Вземи си Пансорал - гел, много бе ефикасен при нас, а и можеш да мажеш n на брой пъти, защото е хомеопатичен препарат.
Нашето педи ни припоръчваше и Тантум верде - вода за плакнене, намазано с памуче, мястото изтръпваше моментално и го успокояваше.

При нас действа същата формула също и понякога Панадол преди сън вечер.

# 33
  • Мнения: 53
При нас проблема с израставането на зъбите започна от 9-тия месец. Всеки зъб излизаше много бавно и мъчително за детето,с  ревове и безсъние. Мажа с Дентинокс,давам от време на време Панадол.Сега е най-голямия кушмар. На 1г и 7месеца сме,а от 3 месеца излизат горните два кучешки зъба. Не й помага нито мазане ,нито Панадол. Не спи нито денем ,нито нощем. Заспи за малко и се се събужда с див рев. Пие водичка,заспи и след 15мин пак.

# 34
  • Мнения: 89
При нас на 7 мес започнаха мъките със зъбите и за месец имахме 6 зъба.1 месец не сме спали и за това време съм пробвала почти всичко,което се предлага за облекчаване.Геловете не ни помагаха-Пансорал,дентинокс,генгигел.От хомеопатията давах калкареа фосфорика,хамомила и дентокинд.Мисля,че най -ни помага дентокинд.Сега сме на годинка и пробиват поредните.Пак не спим,проблеми с храната,температура и подсечено дупе-истински кошмар.Явно търпение му е майката.

# 35
  • Мнения: 681
Аз съм давала Дентокинд и да ти кажа понякога имат ефект,понякога не  Mr. Green Май всичко е повече за успокоение на майката  Thinking На листовката им пише как да се дават .Успех  Peace

# 36
  • гр Габрово
  • Мнения: 54
Мажи венците с Панадол бебе .Много е ефикасно повярвай ми.

# 37
  • Мнения: 498
Мажа с Дентинокс

# 38
  • Мнения: 498
Мажи венците с Панадол бебе .Много е ефикасно повярвай ми.
Сиропа за температура ли имаш в предвид?

# 39
  • Мнения: 860
*




Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 20:00 от Danu-Ani

# 40
  • Мнения: 227
Мажа венците на дъщеря ми с Dentinox. Облекчава я бързо и спи спокойно, вече 3-та тубичка привършваме.

и при нас така... само дето го изтеглиха от мрежата и мнооого трудно се намира... незнам защо... Hug

# 41
  • Мнения: 2 374
Нищо не помага когато растат зъбки.Аз давах Дентинокс и КАлгел.

Общи условия

Активация на акаунт