Ползвате ли миялна машина и каква марка?

  • 84 042
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 934
Да, наистина има датчик, чак сега го забелязах  Shocked но никога не е светел, значи може би няма нужда от сол.

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 854
На моята Електролукс вече няколко пъти и сипвах сол и блясък, светва си индикаторчето и наливам. Не съм ползвала и аз препарат за почистване, а май трябва, съдовете не са така блестящи, както когато я купихме.

# 242
  • Мнения: 11 818
Аз съм с Miele, само съжалявам, че не сложихме голяма, макар че всъщност малката ми върши перфектна работа и само когато имаме повече гости я пускам 2 пъти един след друг..

# 243
  • Мнения: 169
Аз съм с AEG и съм много доволна, но в последно време нещо таблетките ми играят номера. Попадам на не качествени Калгон таблетки.

# 244
  • Мнения: 12 309
На две места имам Miele - едната вече кара седма година и трето бебе, другата - трета година. И двете си работят идеално. Купувала съм ги втора употреба за по 300-400 лв, с по две години гаранция, не ми се е налагало да я ползвам. Може би е въпрос на късмет, но имам чувството, че е по-добре да си купиш втора ръка читава марка, вместо нещо ново и евтино, което се разпада в мига, в който изтече гаранцията.

# 245
  • Мнения: 0
Oт 8г.използвам Siemens.Не е мръднала.Все едно,че вчера сме я купили.Използвам хапчета Finish powerball

Lelq Zelka
  Пробвай от тези,които аз ползвам.Аз що хапчета смених докато открия най-доброто! Simple Smile

# 246
  • Плевен
  • Мнения: 854
На две места имам Miele - едната вече кара седма година и трето бебе, другата - трета година. И двете си работят идеално. Купувала съм ги втора употреба за по 300-400 лв, с по две години гаранция, не ми се е налагало да я ползвам. Може би е въпрос на късмет, но имам чувството, че е по-добре да си купиш втора ръка читава марка, вместо нещо ново и евтино, което се разпада в мига, в който изтече гаранцията.
За това съм напълно съгласна -преди 9 години си взехме пералнята втора ръка AEG и досега колко пранета е изпрала, всеки ден почти се пуска, 2 деца отгледах с нея, само 1 лек ремонт се наложи и то защото яко я бях претоварила. А около мен колко си купиха нови, вече по 2-3 смениха такива еднодневки. Наистина марката и къде е направена си имат доооста голямо значение  Peace
Извинявам се, че е по друга тема отклонението ми Simple Smile

# 247
  • Мнения: 9 193
Отдавна никой не е писал тук....
Имам питанка към писалите до момента в темата
ако може една бърза анкета, много ще ме улесните  bouquet
трябва да си взема нова машина от... ТЕХНОПОЛИС обаче само !!
ценова категория от 800лв ...
имам ваучер
имах АЕГ тази марка да не я чувам никога повече / за БГ поне само боклук се внася/

вградена за 12..+ комплекта вградена
каква марка да е
1.Бош
2.електролукс
3.сименс
4.аристон
5.....

Моля  Praynigза помощ от първа ръка
каква имате- Марка-год. на употреба и проблеми какви ..
ако има де

# 248
  • Мнения: 15 379
Пинко, Бош или Сименс купи, но да са немски задължително.

# 249
  • Мнения: 1 046
Ariston - Hotpoint, вече 4 година ползвам, за 12 комплекта - без забележки, майка ми има същата ползва я по-отдавна също без забележки и никакви проблеми.

# 250
  • Мнения: 19 501
Само да не е Горение - невъзможен гаранционен сервиз, скъпи рез. части, доставят ги за около месец. Никога повече няма да се доверя на тази марка! Бош или Аристон - Сименс едва ли ще влезе в лимита ти от 800 лв. Освен ако нямаш опция доплащане? А всъщност има ли въобще в БГ миялни произведени в Германия извън Miele?

# 251
  • Мнения: 9 193
  bouquet
Мерси мацки
продължавам сондажа...
имам опция казвам от 800лв. нагоре
ваучер 800лв мога и да доплатя разбира се ..
къде да гледам къде е произведена? пише ли някъде утре отивам на оглед  Wink
 Bosch SMV53M90EU тази как е    http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.d … -BOSCH-SMV53M90EU

# 252
  • Мнения: 15 379
milittana, има си немски Бош, естествено. Цените обаче са различни от полски, турски и сие.
Ако има повечко пари, направо едно Миле и забравяш, Пинко.

# 253
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Все се каня да напиша за моята съдомиялна машинка тук. Тази година ще направи 10 години и е направо куча марка Мидеа. Има си всичко, което ми трябва от такъв уред и се оказа през годините, че е издръжлива, с ниска цена на резервни части и почти никакъв ремонт. Виждам, че вече е поостаряла и някои пластмасови детайли се износват, но на този етап машинката все още работи и не съм поглеждала новите модели.

# 254
  • Мнения: 9 193
Вишна "
мерси ама в Технополис нямат Миле/Миеле!!!
УВИ а аз мога само там да пазарувам Sad
ходих днес да ги разглеждам ако доплатя 300 лв. мога да си взема този БОШ произведен в Германия !
http://www.pazaruvaj.com/sydomijalni-mashini-c3171/bosch/smv53m9 … e.html#properties
или този пак немски без доплащане http://www.bosch-home.bg/продукти/миене-на-съдове/съдомиялни-за-пълно-вграждане/SMV40M30EU.html
или АЕГ - всички модели са произведени в Полша !!!

Общи условия

Активация на акаунт