да попитам

  • 1 406
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 552
При много жени след като са родили,настъпа промяна в месечния цикъл.На някои става по-обилен,на други-по-малко обилен отпреди.
На мен примерно вече ми е доста по-малко обилен,но за сметка на това е вече по 10дена ooooh!
А болката си остана същата Peace

# 16
  • Мнения: 2 172
Нормално е  Peace Аз имах много благодатен МЦ,кратък,нормален,с тампон не го усещах въобще.След като родих и ми дойде след 4-5 месеца беше доста обилен и продължителен 7-8 дена  Crazy След 2-3 месеца се нормализира  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нормално е.Но това не означава, че ще ти остане така постоянно.На мен първите два-три месеца ми течеше по-обилно, докато се нормализира.

# 18
# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
О, да, нормално е. Просто трябва да се нормализират всичко в организма ти.  Hug

# 20
  • Мнения: 2 270
нормално е

# 21
  • Мнения: 493
Както всички са ти казали-напълно е нормално.При мен беше по същия начин.

# 22
  • Мнения: 822
няма да се притесняваш Peace

# 23
  • Мнения: 4 784
Съвсем нормално е първият МЦ след раждането да е по - обилен. И при мен беше така, но още от следващия месец, нещата се нормализираха.

# 24
  • Мнения: 8
Благода ря Ви,добре е че ви има!

# 25
  • Мнения: 304
 Peaceнормално е

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е

# 27
  • София
  • Мнения: 53
Според мен е нормално, моят цикъл също стана по-обилен след раждането. Но пък ме боли по-малко от преди това Simple Smile

# 28
  • Мнения: 194
При мен е обратно - преди имах по-обилна менструация и адски болезнена, а сега е разкош  Mr. Green Всичко е индивидуално  Peace


и при мен е така Peace

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
нормално е, дори да не беше раждала пак така щеше да го чустваш, ако искаш да притъпиш усещането ползвай OB

Общи условия

Активация на акаунт