доволни ли сте от училището на детето ви

  • 3 397
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
Миналата година дъщеря ми завърши 7 клас в 41 ОУ'Св.Патриарх Евтимий"на ул.Цар Самуил 24/пряка на Витошка,много съм доволна ,а резултатите са показателни приеха я по 1 желание в 8 клас! Peace

Без частни уроци и курсове?

# 31
  • Мнения: 2 829

Моля,ви,пишете имената на училищата! Simple Smile


 Peace Praynig

# 32
Не съм доволна.
 Учителката не изисква.
Вече са 4-ти клас, а часовете по изобразително, музика, дом. бит са им като свободни.
Ходим на платена занималня. Там един пише домашното, останалите преписват. В 4-ти клас повечето деца не могат да четат.
Учителката ги насърчава да лъжат родителите, като им обяснява, че има благородни лъжи.
 ... и това е Софийско СОУ
От 5-ти клас ще се местим. Препоръчайте ми училище с добра прогимназиална подготовка и дисциплина.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Прочетох мненията ви ,но какъв е смисъла на темата ....? Blush
Моля,ви,пишете имената на училищата! Simple Smile
ОУ "Св. Климент Охридски", гр.Ямбол - доволна съм само от началното.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Както виждам, основната причина родителят да е доволен от училището са учителите. Да, и базата е важна, но по-важни са хората,които работят там. Та мисълта ми беше, че дори всички ,които сме доволни от училищата да ги посочим, може да се получи разминаване. В нашето училище не всички учители са добри,просто учителите при които попадна сина ми са професионалисти. А ако утре тези учители ги няма?Или детето попадне при някой от смотаните?Според мен темата ми звучи по-скоро като статистичска!Повечето са доволни ,или - недоволни!
 Е ,за протокла ,доволна съм от 96 СОУ!

# 35
  • Мнения: 2 829
: inglorious
кое  е училището??

 96 беше в Люлин ,нали?

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Освен учителите за мен са много важни и ръководителите на тези учители. Много е важно каква е организацията в едно училище. Ето защо посочих, че съм доволна от училището на сина ми, но само до началното образование, където организацията е перфектна. Нагоре нещо се обърква, тъпчат паралелките с всякакви ученици(особено има една група от такива, които не харесвам да са компания на моето дете), организацията по транспорт и прибиране на децата в класните стаи е доста по-рехава. Може би е политика на училището да привлекат децата от малки, а по-нагоре вече да не е толкова строго. Но аз забелязвам и тези подробности и затова обмислям вариант смяна на училището и то по възможност гимназия от пети клас.

# 37
": inglorious
кое  е училището??

 96 беше в Люлин ,нали?

118-то в Младост

# 38

Общи условия

Активация на акаунт