КГБ = Клуб на Готините Баби - 47

  • 21 507
  • 589
  •   1
Отговори
# 570
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Мастерче,заслужаваш го да си номинирана.Имаш и моя глас.Чакаме да почерпиш  bouquet

Дидиа,да е жив и здрав рожденника,дълго още да ви радва.

# 571
  • Мнения: 5 001
Диде,още дълги години да празнувате рожденният ден на татенцето ти!  Hug Hug Hug Hug Hug

Фурийче,благодаря ти!

# 572
  • Мнения: 7 399
                         Мастърче,гласувах вече!
                         Бабчета добрички,где сте се покрили  всички?
                         Бързо линка отворете и
                         за Мастърчето дайте гласовете!  Peace
                         Нека да е първа,нека да е лична
                         в таз борба епична.
                         Член на КГб-то да засрами
                         всички под небето.
                         С гозби вкусни и отбрани
                         близките да храни.
                         На бабите,на всички
                         да даде рецепти отлични.
                         Нека да е жива,нека да е здрава
                         и във всичко да побеждава! Peace
                         
                        
                        
                        

# 573
  • Мнения: 5 001
Диде...Скри ми шапката с това твое стихче  Joy
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Копирам си го веднага!  Peace

# 574
  • Мнения: 23
МИМИ, да ти е жива и здрава дъщерята и много, много щастлива! Весел празничен ден!

                 

Диди, честит рожден ден и на твоя татко! Да ти е жив и здрав дълги годин! Да споделя вашите радости!

                   


Дори слънчо се показа! Нека да е усминат и хубав днешния ден!

                   
То е ясно, че гласувах за Мастерче! Нали и ползвам рецептите!

# 575
Здравейте милички.
Болна съм и затова не пиша, в петък не бях на работа и са ми сменеле компа с по-нов и сега докато го оправя, но първо на вас пиша.
На всички празнуващи - много здраве и късмет.
Лек ден ви пожелавам.

# 576
Сега пак съм гост, ама ще се регистрирам отново

# 577
  • Мнения: 22
Мастерче, и аз гласувах!!!!! Hug Hug Hug
Дано да спечелиш!!!!

# 578
  • София
  • Мнения: 15 476
Джучка, не прави нова регистрация. Влез си със старата, намери я в пощата ти или влез само с пощенски адрес и парола.

# 579
  • Мнения: 5 001
МЕЛ,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

БЛАГОДАРЯ! Честно казано не ми се вярва да спечеля,защото има други по-големи майсторки от мен,а и по-отдавна са във форума от мене...За мен е похвала,че съм номинирана,защото означава,че са ме забелязали.... Blush

# 580
  • София
  • Мнения: 1 529


.За мен е похвала,че съм номинирана,защото означава,че са ме забелязали.... Blush
  Важното е, че си получила признанието на КГБ-то и си номинирана от нас за най-най  най........
 И Оля е гласувала  Peaceза теб.
 Мел как е Анджи,свиква ли с яслата?

# 581
  • Мнения: 22
   Тя с яслата свикна отдавна,но много боледува.Вече втора седмица сме си вкъщи с някаква вирусна инфекция.Че и ние с баща й преболедуваме на крак.Аз имам проблем с гърлото и повече от седмица не мога да се оправя,даже днес пак ще посещавам Джи пито
 Мойто майче(баба Янка) май пак ще отсъства тази седмица.Баба ми горката и тя е много зле.

# 582
  • Мнения: 23
Мел_&_Анджи , лошо е като има болни, ако е и детенце - много лошо.  ooooh! Дано бързо се оправите и забравите болестите и мама да идва само да ви се радва! Hug
Аз редих книги досега. Не ми стига мястото и се нервя! Ама на два реда ще стане.

# 583
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Мел,като тръгнат на ясла или на градина и започват болестите.Дано това да е последното боледуване.
Светле,не стой само на клона.Слез при нас.
Марси,при почистване,като стигна до книгите и ме хваща яд.Все им се каня да отидат в кашони и на тавана,но не го правя.Обичам,като ми е скучно да ги прегледам и си избера някоя от тях,която ще ми достави най голямо удоволствие.Ако отидат на тавана,това няма как да стане и ще станат като забравени. Сега и Ели започна да си купува книги и с мястото ще видим зор.

# 584
  • Мнения: 22
Марси,благодаря ти за пожеланията!!! Hug Hug Hug
Фурийка,едва ли ще е последното.Утре ако я пратя на ясла и виж я след ден-два пак с хрема или температура.Бях чувала,че много боледуват ама чак пък толкова.....                                           



 

Общи условия

Активация на акаунт