LaRedoute.fr - 88 - Всичко за поръчката!

  • 49 706
  • 864
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 75
В четвъртък получих поръчка от 28.10 с подарък плюшените патета, които са много хубави, но миришат на мухал. Сега ги изпрах и се надявам да не миришат, за да може малката да си играе с тях. За сина ми получих този анорак
http://www.laredoute.fr/vente-sweat-ado-garcon-a-capuche-prix-mi … tegoryid=41810694 - не е дебел,о съ,чениците му много го харесали
 Modifier
тези хавлии изобщо не са хубави и не си заслужават парите. Комплекта е 10 части, четири от които са тривки. Хавлията е много тънка и не попива.
Другите неща са доста коментирани

# 796
  • Мнения: 491
ох, такава да съм идиотка! ooooh!
с онова чудодейното креватче разблокирах едната си кошница. обаче и другия ми акаунт е блокиран и на всичко отгоре кошницата е пълна догоре!.. и няма как да го добавя. newsm78 някой да има предложения!? Praynig

Изтрий нещо и тогава добави креватчето. После пак си добави изтритото.
Успех! Peace

# 797
  • Мнения: 2 122
ох, такава да съм идиотка! ooooh!
с онова чудодейното креватче разблокирах едната си кошница. обаче и другия ми акаунт е блокиран и на всичко отгоре кошницата е пълна догоре!.. и няма как да го добавя. newsm78 някой да има предложения!? Praynig

Изтрий нещо и тогава добави креватчето. После пак си добави изтритото.
Успех! Peace

 hahaha hahaha hahaha

# 798
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Опитвам се да сложа едни балерини в кошницата, дава ми ги налични, но щом ги сложа ми дава, че са свършили, защо ми дава изобщо да ги поръчам?

milica_g , може ли реални снимки на палтето?

п.п. Да помоля за линк, където се дава да изкара всички неща до 10 евро примерно от всички сектори. Дали някой ме разбра? Rolling Eyes

# 799
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 815
eto http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?isad=true& … 0&MinPrice=10
п.п. Да помоля за линк, където се дава да изкара всички неща до 10 евро примерно от всички сектори. Дали някой ме разбра? Rolling Eyes

# 800
  • Мнения: 24
kak se prevejda morpho maigre? translatora mi izpisva glyposti

# 801
  • Мнения: 14
мамчета , искам да си порачам на близнаците ватирани дънки или панталонки.по какво да рабирам кои са такива?

# 802
  • Мнения: 8 242
мамчета , искам да си порачам на близнаците ватирани дънки или панталонки.по какво да рабирам кои са такива?
Не знам да има такива Simple Smile

# 803
  • София
  • Мнения: 469
Имам молба към някоя мама, която е получила полареното сако, колко приблизително тежи, за да си направя сметка дали поръчката ще мине за поща  newsm78 или да махам някои от артикулите.

498 гр.  Laughing

  bouquet Хиляди благодарности

# 804
  • Мнения: 2 085
kak se prevejda morpho maigre? translatora mi izpisva glyposti
мисля, че беше за слаби деца Thinking

# 805
  • Мнения: 14
ооо има аз миналата година им взех и то за смешните 5-6 евро. супер дънки с подплата.А и тук е 99% невъзнойно да намериш два еднакви номера  Sad , а моите герои са си едно към едно  Grinning

# 806
  • Мнения: 24
мерси klaris

# 807
  • Мнения: 96
мамчета , искам да си порачам на близнаците ватирани дънки или панталонки.по какво да рабирам кои са такива?
Не знам да има такива Simple Smile
Мисля, че трябва да пише нещо като double jersey или нещо такова
Ей тези са ватирани клик

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 13:03 от Meri_popins

# 808
  • София
  • Мнения: 178
Моля Ви ако някой е връщал артикул до Франция да ми пише  на лични. Благодаря предварително!
Аз вчера върнах артикул за Франция, и с каквото мога ще ти помогна. Обаче ми се иска да го обсъдим тук в темата, защото когато аз питах миналата седмица никой не ми отговори (освен Алекс1 на лични, за което отново   bouquet). (от моя скромен опит, все пак)  Hug

Благодаря, че се отзова!

Искам да върна дефектен артикул, но ако транспортните са за моя сметка и са около 15 лв няма смисъл.
Има ли някой на който са поели транспортните разходи при такъв случай и те как ще разберат сумата на разхода? 

# 809
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
jujuna, пишеш им писмо, че имаш дефектен артикул. Те ще ти пишат да им го върнеш и ще ти върнат пощенските разходи. Аз им връщах така един бански и им бях сканирала касовата бележка от пощата(в нея пишеше в лева, аз им го обясних и им написах стойността в евро). Сабине така ме посъветва и оттам нататък си получих и два ваучера, след около месец и половина-един за пощенските и един на стойността на артикула.

Общи условия

Активация на акаунт