LaRedoute.fr - 88 - Всичко за поръчката!

  • 49 670
  • 864
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 197
Цитат
elku - elena
      
« #844 неделя, 16 ноември 2008, 15:32 »   

Цитат на: iava в неделя, 16 ноември 2008, 12:09

Elku - elena, би ли казала колко им е разтеглив ластика на панталонките ? Благодаря предварително за отговора!
Трудно мога да кажа, взех 94 номер и са големи, особено на кръста - ластик е, но не се регулира. По-късно ще направя снимка за стане ясно, какво имам в предвид.

   

Нас точно 94н. ни интересува. Би ли измерила ширината в кръста в неразтегнато състояние Praynig.

# 856
  • Мнения: 389
Момичета, чакам поръчка от 26.10. А в нашата поща (в Сухата река) са адски неучтиви и отказват да ми дават информация. Казват да чакам известие. Има ли и други неполучили поръчките си от края на октомври?
И още един въпрос имам - ако в провинцията се получава колет над 2 кг, къде идва - би трябвало на митница, но ако е малко провинциално градче като Берковица?

Аз чакам от средата на октомври, не се притеснявай.
Би трябвало на поща да го получиш.  Peace
az sum su6to v tozi raion  Peace i s men se durjat drupnato,ne im obru6tai vnimanie!

# 857
  • Мнения: 2 122
Като поръчвате детско екипче на Адидас, примерно 86 какво ви пращат, а 94   newsm78
щото те Адидас май нямат 94  newsm78

# 858
  • Мнения: 479
И още един въпрос имам - ако в провинцията се получава колет над 2 кг, къде идва - би трябвало на митница, но ако е малко провинциално градче като Берковица?
В пощата се получава.
Благодаря ти!   bouquet

# 859
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Уфффф, не мога да се оправя с тези номера  Sick! Искам да поръчам на майка ми едно палто за Коледа, това е - http://www.laredoute.fr/vente-manteau-matelasse-best-long-115-cm … tegoryid=23110428, но не знам кой номер да е. Ако може да ми кажете, горе-долу спрямо нашата номерация, колко номера е разликата. Тя по принцип носи 54 БГ-номерация. Много ще съм ви благодарна  Hug.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 19:22 от kk

# 860
  • Мнения: 1 140
По принцип разликата е два номера назад, т.е. за майка ти трябва 50 номер по френската номерация.

# 861
  • Мнения: 656
Момичета да имате отзиви за тази машина за хляб, и въобще за тази марка
http://www.laredoute.fr/vente-machine-a-pain-750-a-900-g-eureka. … tegoryid=22912144

# 862
# 863
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
По принцип разликата е два номера назад, т.е. за майка ти трябва 50 номер по френската номерация.

Много, много ти благодаря   bouquet!

# 864
  • Мнения: 762
Момичета, чакам поръчка от 26.10. А в нашата поща (в Сухата река) са адски неучтиви и отказват да ми дават информация. Казват да чакам известие. Има ли и други неполучили поръчките си от края на октомври?
И още един въпрос имам - ако в провинцията се получава колет над 2 кг, къде идва - би трябвало на митница, но ако е малко провинциално градче като Берковица?

И аз чакам две поръчки от 26,10, И вече взех да се притеснявам,

Общи условия

Активация на акаунт