Хей хей, много се радвам на отговорите ви  Hug
Много съм доволна от крема за ръце на Avon-"Skin So Soft"-много хубава ми става кожата от него .
И аз използвам това кремче в момента и ми действа добре  Heart Eyes, но с това често миене на ръцете, кремчето не остава за дълго.

Обикновено редувам марките, следващият ще е Нивеа (не ми помня вида), преди имах Палмолив (мед+мляко, бадем), Дав (ориг.), избягвам бг-марките (напр.Тео), защото са мн.агресивни и изсушават кожата на ръцете, чуждите марки си позволявам да ги ползвам и за лице понякога.
И аз така, Дани. За съжаление от няколко български марки - Тео, Аро и още една по-малко известна, която не се сещам сега, буквално ми се обели кожата на ръцете от няколко измивания  Shocked
В момента ползвам на Палмолив, а сега като ви чета, се сетих (благодарение на sashimama), че се канех на Леокрема да я пробвам.

Готова съм и повечко парички да дам (за медицинка марка например някаква..), но да не ми се изсушава кожата, че миналата зима даже спах няколко дни с намазани с крем ръце в ръкавички (по препоръка на дерматолог), за да поправям пораженията на кожата на ръцете ми..  #2gunfire