Big Brother 4 - Новите мъже

  • 37 754
  • 2 631
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Добро утро!
За какво са ги наказали без хляб?

# 16
  • София
  • Мнения: 15 473
За многото провинения миналата седмица!

# 17
  • Мнения: 385
На мен ми стана много мъчно за Даниела, не я харесвам ама как страда тая жена не е истина просто. А онова русото си направи интересното, два месеца и слугува Манолка и сега айде шута в гъза. Ама тя не очаквала, че така ще се получи, ама леле тате ме гледа, ауууу каква артистка.

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
В четвъртък колко човека ще вкарат?

Май двама

# 19
  • Мнения: 1 163
Добро утро!Тръгвам на бачкане,но вечерта ще ви прочета доклада за днешният ден bye

# 20
  • Мнения: 9 195
Марти е бил 1/2час от 8.10 до 8.40мч. без микрофон Наказание Цяла седмиза без Хляб беееееееееееееееее hahaha

# 21
  • Мнения: 9 195
ББ всички съквартиранти да почват да чистят имат 2 часа до 11ч.

# 22
  • into the blue
  • Мнения: 771
Привет!Дано Жени да излезе довечера  fingerscrossed

# 23
  • Мнения: 364
Честита ни нова тема за всички репортери голямо БЛАГОДАРСКО  bouquet  bouquet  :  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 053
Марти е бил 1/2час от 8.10 до 8.40мч. без микрофон Наказание Цяла седмиза без Хляб беееееееееееееееее hahaha

това само за него или за всички те важи  Thinking

# 25
  • Мнения: 1 554
 В къщата според мен ,най адекватно се държи Наталия Peace другите нещо ми опротивяха Sick

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Нищо няма да им стане, ако нямат хляб една седмица, имат нужда от малко диета!

# 27
  • София
  • Мнения: 15 473
Даниела и Марто месят много хубави питки, а те брашно имат от безплатните полагаеми им се за месеца продукти.Няма да умрат без хляб.

# 28
  • Мнения: 364
И друг Съквартирант не може да заспи. Константин се върти в леглото и се опитва да събуди Умберто с ласки. Косьо гали нежно португалеца. След неуспешния опит за събуждане, варненецът излиза навън и се отдава на молитвите си.
от саита на ББ
Shocked Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 15 473
Пак са изкривили истината. Докато си говореха Умберто беше с лице към Коце, после като заспаха вече беше с гръб към него и Коце изобщо не го е закачал, защото се опитваше да заспи, но все някой отваряше вратата и му светваше в очите.

Общи условия

Активация на акаунт