Движение на българските майки ПЛОВДИВ-18 тема

  • 18 054
  • 367
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
МОля ,кажете има  ли суровакница,че много ми се иска за детето,пък трудно се движа   bouquet
Сурвачки останаха 3бр. на Екселсиор, и 2бр. за Форума.Всички останали се продадоха. Моите деца също си взеха. Вярче, уникални са браво    bouquet Май ще правиш по поръчка допълнително. Grinning

# 331
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet

eeeeeeeeee,prosto нямам думи Hug
успех и утре Mr. Green

# 332
  • Мнения: 5 603
МОля ,кажете има  ли суровакница,че много ми се иска за детето,пък трудно се движа   bouquet
Сурвачки останаха 3бр. на Екселсиор, и 2бр. за Форума.Всички останали се продадоха. Моите деца също си взеха. Вярче, уникални са браво    bouquet Май ще правиш по поръчка допълнително. Grinning

ПУ за мен едничка ( мушнете ми я под рафта)  Praynig  Ако не успея да се дотъркалям,пращам мъжо.

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385

ПУ за мен едничка ( мушнете ми я под рафта)  Praynig  Ако не успея да се дотъркалям,пращам мъжо.
Кажи за къде да ти е пазим. В Тракия или в Центъра?

Ето и графика за утре:

Екселсиор                                                      Форум Траки
 
polinbg          10-19ч                                    bugaboo  09 - 19ч.
 ICE_89          13ч-16ч                                  Милена    09 - 12ч.       
blue_flower   10-13ч                                                     16ч-19ч.
                                                                      mamaT     12 - 16ч.
 kiro               16 - 19ч.                                  Eli83 
 

# 334
  • Мнения: 5 603
Кажи за къде да ти е пазим. В Тракия или в Центъра?

в Екселсиора ,благодаря   bouquet

# 335
  • Мнения: 2 484
БРАВО Hug Hug Hug

Наистина много хубави сурвачки,трябва повече да се направят щом се търсят, за догодина! Идеята за сурвачки е уникална и на място Peace

Мили утре ви чакам в 9  Peace
То остана ли стока бре? Grinning

П.С. Днес към 18 часа бях във форума беше пълно,пълно ама не се диша,народ,дано и утре е така!И най- вече хората да са настроени да купувааат,Та да свърши стоката Party

Хайде успех и утре!


# 336
  • Мнения: 129
момичета, поздравления за успешния ден   bouquet и ние семейно посетихме базара  Peace сдобихме се с късметчета, както и с дребни коледни подаръчета за близките   Grinning
стискаме палци за утре  Hug

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Eli83 ,Бистра ще ме вземе в 9ч. и към 9.15ч. ще сме там Peace

 maika mu na titi , защо не се представи? Като нищо съм ти продала от твоите творения Embarassed

# 338
  • Мнения: 302
Бурни аплодисменти за успешния базар smile3501
Браво! newsm74

......ми то за нас останали стока за продаване newsm78

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Бурни аплодисменти за успешния базар smile3501
Браво! newsm74

......ми то за нас останали стока за продаване newsm78

Ами не много, ама колкото е останало - толкова. Хората ще ни чакат, не може да не отидем. Ако трябва - ще пеем, ще танцуваме, нещо ще правим, обещали сме да сме там  Mr. Green

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Спокойно подготвила съм хореография  Laughing

polinbg , едно семейство по обяд ще донесат при теб лакомства за Зелениково.

# 341
  • Мнения: 2 577
Браво, момичета!
Толкова много ме радвате! Hug Hug Hug

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
СУПЕР  Hug браво момичета Peace

Професорката   bouquet

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, бързам да пусна отчета. Но преди това отново искам да благодаря на всички вас които се включихте в това начинание и вече трета поредна година базара в Пловдив е факт.
  bouquet  bouquet  bouquet
Резултата днес: 601лв. от Форум Тракия, 681лв. от Екселсиор и 320лв от дарени пари в касата. Общо 1602лв.Като прибавим и парите от вчера и парите от професорка, крайният резултата от базара е 3702лв.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Браво! Страхотен резултат  newsm44
Поздравления за организаторите и участниците!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт