Движение на българските майки ПЛОВДИВ-18 тема

  • 18 056
  • 367
  •   1
Отговори
# 75
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета не мислете, че съм изпаднала в летаргия  Laughing
продължавам да си творя, просто не мога  Thinking и не мога да кача снимките
от gsm на компютъра  Embarassed
Може би като се върне в четвъртък моята по умна половинка/ дъщерята/
ще се смили и ще ги качи
ICE_89 котето ти е страхотно! Браво!

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
antom , блягодаря ти че си дала нашите координати. Ще се радвам ако жената се включи с техни неща за базара.

Искам да благодаря на Туранага_Санka за прекрасните картички и късметчта които е изработила, наистина са страхотни  bouquet Добавих ги в коледният ни албум, може да ги видите ето тук, последнияте три: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293891&pid=9034420

# 77
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3501 Туранага_Санka много са хубави!

# 78
  • Мнения: 5 603
Радвам се,че ви харесват.Правени са от сърце и с желание.Дано се продадат на изложбата  Peace
Успех на всички вас  Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Включвам се само, за да кажа, че съм възхитена от майсторството ви, момичета!  Hug
antom, ICE89, Туранага Санка - страхотни неща сте сътворили   bouquet
Чакам цена за картичките на Туранага Санка и вероятно ще ги взема всичките още преди базара  Simple Smile Ако нямате нищо против де  Wink
Единственото, на което държа е отзад на картичката да има стикер или печат на Движението  Peace

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 
до mili.m:благодаря ти, ще ти се обадя днес! лек ден:)
Днес ходих до апартамента на баба и взех от картичките. Когато ти е удобно ми се обади да се видим Peace

Имаше някакви брукати, взела съм и тях. Ако някой ги издрива да знае че са при мен и междувременно ще ги използвам Grinning

 bugaboo , стикерите ще ни ги изпрати k_savova  от Варна, за което и благодаря  bouquet В момента в който пристигнат веднага ще ви пиша да се съберем и да налепим на готовите неща Peace
За цената на картичките, нека и Туранага_Санka  да си каже мнението.

# 81
  • Мнения: 5 603
За цената на картичките, нека и Туранага_Санka  да си каже мнението.
ОПределете цена по ваше усмотрение,така,че да бъдат продаваеми .МНого се радвам,че ви харесват.Като видях другите какви красоти са сътворили,сигурна съм,че ще стане чудесен базар  Hug

# 82
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 newsm44  успяяяяяяях да ги кача!
Снимките не са кой знае колко хубави, за което се извинявам,
но това постигнах с много пот на челото и подсказване  Wink
От тази нататък са новите
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294805&pid=9044538

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 11:30 от antom

# 83
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Туранага_Санka ето ти първата играчка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294805&pid=9057726

# 84
  • Мнения: 5 603

Леле,ама той съвсем като истински   bouquet   
antom,имаш златни ръце,продължавай да твориш такива красоти  Hug

# 85
  • plovdiv
  • Мнения: 122
здравейте момичета! Бих искала и аз да помогна с нещичко, от сърце. Нова съм, нямам представа какво и колко се дава. Преди две или три години не помня точно имаше такъв базар в Екселсиор на Главната и тогава си купих една страхотна снежинка плетена на една кука! Много ме впечатли усърдието на всички! Така, че искам и аз да се включа с нещо малко...  Притеснявам се да дам сайта си , за да не сметнат модераторите, че си правя реклама, за това на лични бих дала на някой от вас да погледне, дали ви интересува нещо за базара... Ще се радвам да помогна!!! Поздрави за инициативата!  bouquet

# 86
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Добре дошла при нас liliomfi !   bouquet
На ЛС на mili.m можеш да си дадеш сайта както и да обясниш по подробно
Тя е Координаторът за Пловдив
ps
на мен лично твоите работи много ми харесват и обичам често да наминавам
............... smile3520

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 21:34 от antom

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 liliomfi, добре дошла HugЩе се радвам да видя твои неща и да се включиш за базара. Ще чакам да ми изпратиш ЛС.


От тук до края на албума, опитите ми за коледни свещници от дискове http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293891&pid=9070801

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, сега се сетих...
Миналата година някой, но не помня кой, беше правил едни картини дървенки и със същата технология, с каквато мили.м прави свещниците. Нямам спомен дали се продаваха добре, но ако мислите, че искаме такива, моля тогавашния майстор да си признае или ако друг изяви желание да ги прави, имам възможност да поръчам такива плочици от МДФ.

И още чакам някой да ми прати файла с късметите, поне късмети да разпечатам малко. Моля   bouquet

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Бистре, Тонито беше майсторката, не знам дали ще прави тази година. Имаме останали от тях, но можем да набавим още някоя бройка. Ако искаш дай ми някоя дъска и аз мога да се пробвам да направя нещо. Имам материали.

Общи условия

Активация на акаунт