Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 8

  • 21 613
  • 306
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 478
Ауу,голям срам.
Гласувах за банда на годината,ама за Дюканките,защото по едно време доста ги четях.И без да видя,че нашият прекрасен клуб е там.Сега вече вотнах  и за нас Peace
crazy chick и аз искам такива чехли.Многооо са секси.
Не съм фен на кецове,маратонки и други спортни обувки.Имам,ама защото се налага.
Днес си харесах страхотно палто.Помолих Дядо Коледа да ми го подари,нали бях послушна цяла година.А той ми каза:Ще ти дам пари,иди си го купи,нали занеш че нямам време Shocked Laughing
Така че скоро ще се похваля с новото си палто.

# 196
  • София
  • Мнения: 1 783

Аз нали съм си на червена вълна...

# 197
  • Мнения: 2 478
Имелда срахотно е.Тъкмо да ти отива на червените обувки Laughing
Имам подобно,бледо жълто на Capaska,само че двуредо.Много елегантно стои.
И един тренчкот в сиво,пак двуред с метални копчета.
Въобще тази линия за палто е мнооооого стилна Hug

# 198
  • Мнения: 2 386
Аз и истерия за празнично облекло? Пипинце, нищо подобно, не съм от тази Laughing   - просто нямам чак толкова официални дрехи, не харесвам, не нося, не ми се налага.. и сега съм на зор.
 Laughing
Охх, да се похваля - купих си скини сиви дънки- оставете модата, хубаво ми стоят, защото имам много слаби крака. Фук. Flutter Произведени в Йордания от стара, но залязваща фирма, известна с дънките си от 70-те години - Jordache, много се изкефих..Някой помни ли ги?

Сърф, и аз нямам фото, моето започна да прави едни безцветни снимки. И аз чакам твоя дядо Коледа.  Laughing

# 199
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ева, виж какво недоразумение е станало.

Изобщо не съм имала теб предвид, а ето това:

В този ред на мисли, утре съм на парти. Като гледам мацките около мен как стремглаво започнаха да препускат по магазините, за да купуват рокли.. А аз дори не съм мислила още какво да обличам.

Спортни обувки (кецове, маратонки) обувам само и единствено, когато трябва да ходя на танци или евентуално ми се прище крос в парка / фитнес (особено това е много рядко).
На чуждите крака ми харесва комбинацията дънки-кецове, но себе си не възприемам.

Аз и анцузи не харесвам.
Е, имам, но ги нося, само при спортни занимания или като домашни дрехи.
Не мога да възприема модата/комбинацията анцуг-дамска чанта. Crazy

# 200
  • Мнения: 4 120
Ах, какви хубави червени домашни чехлички раздавате Simple Smile Любимият ми цвят...
Гласувах и аз за любимия клуб.

Аз нося кецове. Харесвам ги, а и е единствената обувка, която мога да си намеря без да се сблъскам с проблема "голям номер'. Имам всякакви- и по- "прибрани", и широки- тип скейтърски. Всъщност излъгах- никога не съм имала модел, който всъщност страшно харесвам, All star- a na Converse.

# 201
  • Мнения: 2 657
Имелда,палтенцето е страхотно Peace
Аз незнам какво да си поръчам на дядо Коледа Rolling EyesМай-всичко си имам,вчера даже ходихме до Технополис,вхез си само една машинка за дрехи,да си чистя дебелите пуловери JoyЗа дрехи изобщо няма да си помислям,защото вчера взех още едно яке...Може би някой чифт дънки ще си взема,защото се оказа,че от 12 чифта,обувам 3 Embarassed

# 202
  • Мнения: 790
Всъщност излъгах- никога не съм имала модел, който всъщност страшно харесвам, All star- a na Converse.
Само дето трябва да  видиш как аз, която фанатично мразя дрехи и обувки, нуждаещи се от много грижи,  старателно им почиствам белите носове и пера връзките. Laughing

Имелда,
таз червена дрешка ме прониза в сърцето.  Това е и моят цвят.

В нас ходя с червен анцуг и подобни на показаните червени чехли, и знаете ли как ме нарича детето -  "Червен рейнджър".
Това е голям комплимент, в случай че не сте гледали Пауър рейнджърс.

# 203
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Йо, с дънки и аз правя същото: от 10 чифта нося само един Ливайс. Леле, не мога да му се нарадвам. Отварям гардероба и без да се замислям хващам него. Години бях в търсене на любимите си джинси. Но все пак е добре да  ги пожаля.
И аз съм обсебена от червеното, но за този сезон няма ни една червена придобивка.

# 204
  • Мнения: 1 107
Всъщност излъгах- никога не съм имала модел, който всъщност страшно харесвам, All star- a na Converse.

А, и аз така- но много са ми присърце и се чудя дали тук някъде нямат някой аутлет да си взема едни, че редовната им цена малко ме поболява (все пак са кецове Wink)
Някой питаше на предна страница за зимни обувки- тъй като живея на сравнително студено и често мокро (вече по-скоро снежно) място като си избирах обувки гледах да не са много тежки, да имат по-дебела подметка (но не платформи), да имат вълнена кожа за подплата, да са от ествествени материали и ако може да имат т.нар. Gore tex система, против намокряне. А за много дъждовно време имам и гумени ботуши-идотски на цветя Grinning Аз и не съм свикнала още със студа, така че не мога да ходя по платнени кецове като тукашните девойки.
Последно си взех такива обуща- не са последния писък на "fashion-а", но са топли

A и за червените чехли да не ме забравите- имам и подходяща бархетна пижамка Laughing

# 205
  • Мнения: 995
Eва, аз я помня тази марка, дори мисля, че съм имала такива дънки.

И аз ходя доста със спортни обувки, мин. седмица си купих черни Дизелки- детски. Отделно ми останаха още два чифта след уборката на гардероба.
Кецове нямам, но съм си набелязала. Дори не знаех, че на този тип обувки им викат кецове Blush. Аз знам старите чешити, които бяха над глезена. 

Много хубави неща показвате, обаче аз тенденциозно ги подминавам, защото за тази зима вече си похарчих целия бюджет  Mr. Green
 

# 206
  • Мнения: 3 521
Анцуг или спортни панталони/клин е прекрасно облекло за фитнес, за дете до 12 години или евентуално къщи, въпреки, че има страшно много "меки" панталони, които са точно толкова удобни и функционални, но и спестяват доста качествено Айше-Голф-имиджът, наложен през последните години в ежедневното и част от вечерното облекло.

Имелда, много добро палто Peace.

Дънки - любимите ми са куча марка, сиви, с два ципа от страни, които "отварят"  крачолите до коляното. Скоро ще навършат , ъъъ, скоро ще тръгнат на училище Whistling . Нямам много - 3 чифта, май. newsm78

# 207
  • Мнения: 22 432
О, разговорили сте се за спортно облекло. )))
Кецове 2пъти правих опити да обувам, бях в 7ми клас и с тях приключих. Това за мен е най-ужасната и некомфортна обувка, просто не мога да ходя с тях. Маратонки също много рядко обувам, сменям ги на 3-4години, защото и без това ги нося 10пъти в годината. ))
За в къщи си имам 2анцуга, на които всъщност нося само долнищата. )) За горнища ползвам разни любими мои блузи, които вече съм изкарала от външна употреба. )))) А иначе, ходя с чехли на бобчета. ))))) Но от вчера си извадих дебели чехлички, с плюшенко от вътре да ми топлят. )))

Дънки, същата работа, имам към 10чифта, може и повееч да са, от които основно нося 2-3чифта и това е. )) Имам и джинси, но тях пък съвсем рядко ги обувам. )) Черни, кафеви и ужасно бонбонено розови. ))))

# 208
  • Мнения: 620
стара, но залязваща фирма, известна с дънките си от 70-те години - Jordache, много се изкефих..Някой помни ли ги?


Е как?! Първите ми свестни дънки бяха Джордаш - със сигналнооранжеви тегели тип бродерия по 5 мм широки на задните джобове. Много им се радвах, по онова време трудно се намираха и бяха скъпи. Моделът им тъкмо излиза на мода сега - тип "морков" се водят тези гащи - тесни в глезена, с висока талия. Не бих ги сложила, то не че и ще ми станат, де, но с умиление си ги припомних. Дали тях, дали тийн- годините ми...
 
Не че сте ми предложили чехли  Wink, но предпочитам да ходя боса. Виж,добре би било, ако Крейзи чик осигури червен килим... Време му е май, като гледам как върви гласуването.

# 209
  • Мнения: 3 521
Аз предлагам Лу да бъде назначена за официален PR на темата и да бъде служебно наградена и обявена за агент-вербовчик 2008!

Общи условия

Активация на акаунт